mob.ligot.net - כדורגל יורו 2020 >> שלב המוקדמות
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  יורו
>>   2020(כל העונות)
>>   שלב המוקדמות(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

מרץ.19   יוני.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


15.10.19איי פארומלטה0:1 (0:0)  
15.10.19גיברלטרגרוזיה3:2 (2:0)  
15.10.19יווןבוסניה והרצגובינה1:2 (1:1)  
15.10.19ישראללטביה1:3 (1:3)  
15.10.19ליכטנשטייןאיטליה5:0 (1:0)  
15.10.19פינלנדארמניה0:3 (0:1)  
15.10.19רומניהנורבגיה1:1 (0:0)  
15.10.19שבדיהספרד1:1 (0:0)  
15.10.19שוויץאירלנד0:2 (0:1)  
14.10.19אוקראינהפורטוגל1:2 (0:2)  
14.10.19איסלנדאנדורה0:2 (0:1)  
14.10.19בולגריהאנגליה6:0 (4:0)  
14.10.19ליטאסרביה2:1 (0:0)  
14.10.19מולדובהאלבניה4:0 (3:0)  
14.10.19צרפתטורקיה1:1 (0:0)  
14.10.19קוסובומונטנגרו0:2 (0:2)  
13.10.19אסטוניהגרמניה3:0 (0:0)  
13.10.19בלארוסהולנד2:1 (2:0)  
13.10.19הונגריהאזרבייג'ן0:1 (0:1)  
13.10.19וויילסקרואטיה1:1 (1:1)  
13.10.19סלובניהאוסטריה1:0 (1:0)  
13.10.19סקוטלנדסן מרינו0:6 (0:3)  
13.10.19פוליןצפון מקדוניה 0:2 (0:0)  
13.10.19קזחסטןבלגיה2:0 (1:0)  
13.10.19קפריסיןרוסיה5:0 (2:0)  

12.10.19איטליהיוון0:2 (0:0)  
12.10.19איי פארורומניה3:0 (0:0)  
12.10.19בוסניה והרצגובינהפינלנד1:4 (0:2)  
12.10.19גרוזיהאירלנד0:0 (0:0)  
12.10.19דנמרקשוויץ0:1 (0:0)  
12.10.19ליכטנשטייןארמניה1:1 (1:0)  
12.10.19מלטהשבדיה4:0 (1:0)  
12.10.19נורבגיהספרד1:1 (0:0)  
11.10.19אוקראינהליטא0:2 (0:1)  
11.10.19איסלנדצרפת1:0 (0:0)  
11.10.19אנדורהמולדובה0:1 (0:0)  
11.10.19טורקיהאלבניה0:1 (0:0)  
11.10.19מונטנגרובולגריה0:0 (0:0)  
11.10.19פורטוגללוקסמבורג0:3 (0:1)  
11.10.19צ'כיהאנגליה1:2 (1:1)  
10.10.19אוסטריהישראל1:3 (1:1)  
10.10.19בלארוסאסטוניה0:0 (0:0)  
10.10.19בלגיהסן מרינו0:9 (0:6)  
10.10.19הולנדצפון אירלנד1:3 (0:0)  
10.10.19לטביהפולין3:0 (2:0)  
10.10.19סלובקיהוויילס1:1 (1:0)  
10.10.19צפון מקדוניה סלובניה1:2 (0:0)  
10.10.19קזחסטןקפריסין2:1 (0:1)  
10.10.19קרואטיההונגריה0:3 (0:3)  
10.10.19רוסיהסקוטלנד0:4 (0:0)  



טבלת התחרות

 בית Aמשנצתהפ +/-נק כושר
1 אנגליה 8 7 0 1 31+ 21 נ נ נ ה נ נ
2 צ'כיה 8 5 0 3 2+ 15 ה נ נ נ ה נ
3 קוסובו 8 3 2 3 3- 11 ה ה נ ה נ נ
4 בולגריה 8 1 3 4 11- 6 נ ה ת ה ה ה
5 מונטנגרו 8 0 3 5 19- 3 ה ה ת ה ה ת
שלב הבא  

 בית Bמשנצתהפ +/-נק כושר
1 אוקראינה 8 6 2 0 13+ 20 ת נ נ נ נ נ
2 פורטוגל 8 5 2 1 16+ 17 נ נ ה נ נ נ
3 סרביה 8 4 2 2 0   14 ת נ נ נ ה נ
4 לוקסמבורג 8 1 1 6 9- 4 ה ה ה ה ה ת
5 ליטא 8 0 1 7 20- 1 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Cמשנצתהפ +/-נק כושר
1 גרמניה 8 7 0 1 23+ 21 נ נ נ נ ה נ
2 הולנד 8 6 1 1 17+ 19 נ ת נ נ נ נ
3 צפון אירלנד 8 4 1 3 4- 13 ה ת ה ה נ נ
4 בלארוס 8 1 1 6 12- 4 ה ה ת נ ה ה
5 אסטוניה 8 0 1 7 24- 1 ה ה ת ה ה ה
שלב הבא  

 בית Dמשנצתהפ +/-נק כושר
1 שוויץ 8 5 2 1 13+ 17 נ נ נ ה נ ת
2 דנמרק 8 4 4 0 17+ 16 ת נ נ ת נ נ
3 אירלנד 8 3 4 1 2+ 13 ת ה ת ת נ ת
4 גרוזיה 8 2 2 4 4- 8 ה נ ת ת ה נ
5 גיברלטר 8 0 0 8 28- 0 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Eמשנצתהפ +/-נק כושר
1 קרואטיה 8 5 2 1 10+ 17 נ ת נ ת נ נ
2 וויילס 8 4 2 2 4+ 14 נ נ ת ת נ ה
3 סלובקיה 8 4 1 3 2+ 13 נ ה ת נ ה נ
4 הונגריה 8 4 0 4 3- 12 ה נ ה ה נ נ
5 אזרבייג'ן 8 0 1 7 13- 1 ה ה ה ת ה ה
שלב הבא  

 בית Fמשנצתהפ +/-נק כושר
1 ספרד 10 8 2 0 26+ 26 נ נ ת ת נ נ
2 שבדיה 10 6 3 1 14+ 21 נ נ ת נ ת נ
3 נורבגיה 10 4 5 1 8+ 17 נ נ ת ת ת נ
4 רומניה 10 4 2 4 2+ 14 ה ה ת נ נ ה
5 מלטה 10 1 0 9 24- 3 ה ה ה ה ה ה
6 איי פארו 10 1 0 9 26- 3 ה ה נ ה ה ה
שלב הבא  

 בית Gמשנצתהפ +/-נק כושר
1 פולין 10 8 1 1 13+ 25 נ נ נ נ ת ה
2 אוסטריה 10 6 1 3 10+ 19 ה נ נ נ ת נ
3 צפון מקדוניה 10 4 2 4 1- 14 נ ה ה נ נ ת
4 סלובניה 10 4 2 4 5+ 14 ה נ ה ה נ נ
5 ישראל 10 3 2 5 2- 11 ה ה נ ה ה ת
6 לטביה 10 1 0 9 25- 3 נ ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Hמשנצתהפ +/-נק כושר
1 צרפת 10 8 1 1 19+ 25 נ נ ת נ נ נ
2 טורקיה 10 7 2 1 15+ 23 נ ת ת נ נ נ
3 איסלנד 10 6 1 3 3+ 19 נ ת נ ה ה נ
4 אלבניה 10 4 1 5 2+ 13 ה ת נ ה נ ה
5 אנדורה 10 1 1 8 17- 4 ה ת ה נ ה ה
6 מולדובה 10 1 0 9 22- 3 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Iמשנצתהפ +/-נק כושר
1 בלגיה 10 10 0 0 37+ 30 נ נ נ נ נ נ
2 רוסיה 10 8 0 2 25+ 24 נ ה נ נ נ נ
3 סקוטלנד 10 5 0 5 3- 15 נ נ נ ה ה ה
4 קפריסין 10 3 1 6 5- 10 ה ה ה נ נ ת
5 קזחסטן 10 3 1 6 4- 10 ה נ ה ה ה ת
6 סן מרינו 10 0 0 10 50- 0 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Jמשנצתהפ +/-נק כושר
1 איטליה 10 10 0 0 33+ 30 נ נ נ נ נ נ
2 פינלנד 10 6 0 4 6+ 18 ה נ נ ה ה נ
3 יוון 10 4 2 4 2- 14 נ נ נ ה ת ה
4 בוסניה והרצגובינה 10 4 1 5 3+ 13 נ ה ה נ ה נ
5 ארמניה 10 3 1 6 11- 10 ה ה ה ת נ ה
6 ליכטנשטיין 10 0 2 8 29- 2 ה ה ה ת ת ה
שלב הבא