mob.ligot.net - כדורגל יורו 2020 >> שלב המוקדמות
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  יורו
>>   2020(כל העונות)
>>   שלב המוקדמות(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

מרץ.19   יוני.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  


10.09.19אלבניהאיסלנד2:4 (0:1)  
10.09.19אנגליהקוסובו3:5 (1:5)  
10.09.19לוקסמבורגסרביה3:1 (1:0)  
10.09.19ליטאפורטוגל5:1 (1:1)  
10.09.19מולדובהטורקיה4:0 (1:0)  
10.09.19מונטנגרוצ'כיה3:0 (0:0)  
10.09.19צרפתאנדורה0:3 (0:1)  
09.09.19אזרבייג'ןקרואטיה1:1 (1:0)  
09.09.19אסטוניההולנד4:0 (1:0)  
09.09.19הונגריהסלובקיה2:1 (1:0)  
09.09.19לטביהצפון מקדוניה 2:0 (2:0)  
09.09.19סלובניהישראל2:3 (0:1)  
09.09.19סן מרינוקפריסין4:0 (2:0)  
09.09.19סקוטלנדבלגיה4:0 (3:0)  
09.09.19פוליןאוסטריה0:0 (0:0)  
09.09.19צפון אירלנדגרמניה2:0 (0:0)  
09.09.19רוסיהקזחסטן0:1 (0:0)  
08.09.19ארמניהבוסניה והרצגובינה2:4 (1:1)  
08.09.19גרוזיהדנמרק0:0 (0:0)  
08.09.19יווןליכטנשטיין1:1 (0:1)  
08.09.19ספרדאיי פארו0:4 (0:1)  
08.09.19פינלנדאיטליה2:1 (0:0)  
08.09.19רומניהמלטה0:1 (0:0)  
08.09.19שבדיהנורבגיה1:1 (1:0)  
08.09.19שוויץגיברלטר0:4 (0:3)  

07.09.19איסלנדמולדובה0:3 (0:1)  
07.09.19אנגליהבולגריה0:4 (0:1)  
07.09.19טורקיהאנדורה0:1 (0:0)  
07.09.19ליטאאוקראינה3:0 (2:0)  
07.09.19סרביהפורטוגל4:2 (1:0)  
07.09.19צרפתאלבניה1:4 (0:2)  
07.09.19קוסובוצ'כיה1:2 (1:1)  
06.09.19אוסטריהלטביה0:6 (0:2)  
06.09.19אסטוניהבלארוס2:1 (0:0)  
06.09.19גרמניההולנד4:2 (0:1)  
06.09.19וויילסאזרבייג'ן1:2 (0:1)  
06.09.19סלובניהפולין0:2 (0:1)  
06.09.19סלובקיהקרואטיה4:0 (1:0)  
06.09.19סן מרינובלגיה4:0 (1:0)  
06.09.19סקוטלנדרוסיה2:1 (1:1)  
06.09.19קפריסיןקזחסטן1:1 (1:1)  
05.09.19איי פארושבדיה4:0 (4:0)  
05.09.19אירלנדשוויץ1:1 (0:0)  
05.09.19ארמניהאיטליה3:1 (1:1)  
05.09.19בוסניה והרצגובינהליכטנשטיין0:5 (0:1)  
05.09.19גיברלטרדנמרק6:0 (2:0)  
05.09.19ישראלצפון מקדוניה 1:1 (0:0)  
05.09.19נורבגיהמלטה0:2 (0:2)  
05.09.19פינלנדיוון0:1 (0:0)  
05.09.19רומניהספרד2:1 (1:0)  



טבלת התחרות

 בית Aמשנצתהפ +/-נק כושר
1 אנגליה 7 6 0 1 27+ 18 נ נ ה נ נ נ
2 צ'כיה 7 5 0 2 3+ 15 נ נ נ ה נ נ
3 קוסובו 7 3 2 2 1+ 11 ה נ ה נ נ ת
4 בולגריה 7 0 3 4 12- 3 ה ת ה ה ה ת
5 מונטנגרו 8 0 3 5 19- 3 ה ה ת ה ה ת
שלב הבא  

 בית Bמשנצתהפ +/-נק כושר
1 אוקראינה 7 6 1 0 13+ 19 נ נ נ נ נ נ
2 פורטוגל 7 4 2 1 14+ 14 נ ה נ נ נ ת
3 סרביה 7 4 1 2 0   13 נ נ נ ה נ ה
4 לוקסמבורג 7 1 1 5 7- 4 ה ה ה ה ת ה
5 ליטא 8 0 1 7 20- 1 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Cמשנצתהפ +/-נק כושר
1 הולנד 6 5 0 1 12+ 15 נ נ נ נ ה נ
2 גרמניה 6 5 0 1 14+ 15 נ נ ה נ נ נ
3 צפון אירלנד 6 4 0 2 1+ 12 ה ה נ נ נ נ
4 בלארוס 7 1 1 5 8- 4 ה ת נ ה ה ה
5 אסטוניה 7 0 1 6 19- 1 ה ת ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Dמשנצתהפ +/-נק כושר
1 דנמרק 6 3 3 0 11+ 12 נ ת נ נ ת ת
2 אירלנד 7 3 3 1 2+ 12 ה ת ת נ ת נ
3 שוויץ 6 3 2 1 7+ 11 נ ה נ ת ת נ
4 גרוזיה 7 2 2 3 3- 8 נ ת ת ה נ ה
5 גיברלטר 6 0 0 6 17- 0 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Eמשנצתהפ +/-נק כושר
1 קרואטיה 7 4 2 1 8+ 14 ת נ ת נ נ ה
2 הונגריה 7 4 0 3 1- 12 נ ה ה נ נ נ
3 סלובקיה 6 3 1 2 2+ 10 ת נ ה נ ה נ
4 וויילס 6 2 2 2 0   8 ת ת נ ה ה נ
5 אזרבייג'ן 6 0 1 5 9- 1 ה ת ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Fמשנצתהפ +/-נק כושר
1 ספרד 8 6 2 0 14+ 20 ת ת נ נ נ נ
2 שבדיה 8 4 3 1 9+ 15 ת נ ת נ ה נ
3 רומניה 8 4 2 2 9+ 14 ת נ נ ה נ ת
4 נורבגיה 8 2 5 1 3+ 11 ת ת ת נ נ ת
5 מלטה 8 1 0 7 16- 3 ה ה ה ה ה ה
6 איי פארו 8 1 0 7 19- 3 נ ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Gמשנצתהפ +/-נק כושר
1 פולין 8 6 1 1 11+ 19 נ נ ת ה נ נ
2 אוסטריה 8 5 1 2 10+ 16 נ נ ת נ נ נ
3 צפון מקדוניה 8 3 2 3 1- 11 ה נ נ ת ה ה
4 סלובניה 8 3 2 3 5+ 11 ה ה נ נ נ ה
5 ישראל 8 3 2 3 0   11 נ ה ה ת ה נ
6 לטביה 8 0 0 8 25- 0 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Hמשנצתהפ +/-נק כושר
1 צרפת 9 7 1 1 17+ 22 נ ת נ נ נ נ
2 טורקיה 9 6 2 1 13+ 20 ת ת נ נ נ ה
3 איסלנד 9 5 1 3 2+ 16 ת נ ה ה נ נ
4 אלבניה 9 4 1 4 4+ 13 ת נ ה נ ה נ
5 אנדורה 9 1 1 7 15- 4 ת ה נ ה ה ה
6 מולדובה 9 1 0 8 21- 3 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Iמשנצתהפ +/-נק כושר
1 בלגיה 8 8 0 0 29+ 24 נ נ נ נ נ נ
2 רוסיה 8 7 0 1 23+ 21 נ נ נ נ נ נ
3 קפריסין 8 3 1 4 1+ 10 ה נ נ ת ה ה
4 סקוטלנד 8 3 0 5 6- 9 נ ה ה ה ה נ
5 קזחסטן 8 2 1 5 4- 7 ה ה ה ת נ ה
6 סן מרינו 8 0 0 8 43- 0 ה ה ה ה ה ה
שלב הבא  

 בית Jמשנצתהפ +/-נק כושר
1 איטליה 8 8 0 0 22+ 24 נ נ נ נ נ נ
2 פינלנד 8 5 0 3 4+ 15 נ ה ה נ נ נ
3 ארמניה 8 3 1 4 2- 10 ה ת נ ה נ נ
4 בוסניה והרצגובינה 8 3 1 4 3+ 10 ה נ ה נ ה ה
5 יוון 8 2 2 4 4- 8 נ ה ת ה ה ה
6 ליכטנשטיין 8 0 2 6 23- 2 ה ת ת ה ה ה
שלב הבא  



נובמבר.19