mob.ligot.net - כדורגל רוסי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  רוסיה
>>   ליגה שנייה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)


יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19  





 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 טורפדו מוסקבה 13 11 1 1 15+ 34 נ נ נ נ נ נ
2 חימקי 13 9 3 1 19+ 30 נ ה נ נ נ ת
3 רוטור וולגוגרד 13 8 1 4 8+ 25 נ ה ה נ ה נ
4 צ'רטנובו 13 5 7 1 4+ 22 ת ת ת ת נ ה
5 סק''א חברובסק 13 6 3 4 6+ 21 ה נ נ נ ת ה
6 שיניק יארוסלאבל 13 5 5 3 2+ 20 ת נ ת ה נ ת
7 טום טומסק 13 5 5 3 5+ 20 ת ה ה ת נ ת
8 לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 13 4 5 4 2- 17 ת נ ה ת נ ת
9 ניז'ני נובגורוד 13 4 5 4 3- 17 ת נ ת נ ת ה
10 צ'איקה 13 4 5 4 2+ 17 ה נ נ נ ת ת
11 נפטחימיק ניז'נקמנסק 13 4 5 4 1+ 17 ת ת נ נ ה ה
12 ספרטק-2 מוסקבה 13 4 4 5 0   16 ת ה ה ה נ ה
13 באלטיקה קלינינגרד 13 4 4 5 2+ 16 ת נ ת ת ת נ
14 ארמאביר 13 3 5 5 5- 14 ת ה ת ה ת נ
15 קראסנודר-2 13 3 3 7 4- 12 ה נ ת ה ה נ
16 אוואנגרד קורסק 13 2 6 5 8- 12 ת ה ת ת ת ה
17 טקסטילשיק איבנובו 13 3 2 8 14- 11 נ ה ה ה ה נ
18 פאקל וורונז' 13 2 4 7 7- 10 ה ת נ ת ה ה
19 מורדוביה סארנסק 13 2 4 7 7- 10 ת ה ת ה ה נ
20 יניסיי קראסנויארסק 13 1 5 7 14- 8 ת ת ה ה ה ת
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:
הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


02.05.20ארמאביריניסיי קראסנויארסק
02.05.20באלטיקה קלינינגרדטום טומסק
02.05.20טורפדו מוסקבהספרטק-2 מוסקבה
02.05.20לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקטקסטילשיק איבנובו
02.05.20מורדוביה סארנסקחימקי
02.05.20ניז'ני נובגורודרוטור וולגוגרד
02.05.20סק''א חברובסקקראסנודר-2
02.05.20פאקל וורונז'נפטחימיק ניז'נקמנסק
02.05.20צ'איקהשיניק יארוסלאבל
02.05.20צ'רטנובואוואנגרד קורסק

06.05.20חימקיניז'ני נובגורוד
06.05.20טום טומסקסק''א חברובסק
06.05.20טורפדו מוסקבהצ'רטנובו
06.05.20טקסטילשיק איבנובואוואנגרד קורסק
06.05.20יניסיי קראסנויארסקלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
06.05.20נפטחימיק ניז'נקמנסקבאלטיקה קלינינגרד
06.05.20ספרטק-2 מוסקבהצ'איקה
06.05.20קראסנודר-2מורדוביה סארנסק
06.05.20רוטור וולגוגרדארמאביר
06.05.20שיניק יארוסלאבלפאקל וורונז'

10.05.20אוואנגרד קורסקיניסיי קראסנויארסק
10.05.20ארמאבירחימקי
10.05.20באלטיקה קלינינגרדשיניק יארוסלאבל
10.05.20לוץ'-אנרגיה ולדיווסטוקרוטור וולגוגרד
10.05.20מורדוביה סארנסקטום טומסק
10.05.20ניז'ני נובגורודקראסנודר-2
10.05.20סק''א חברובסקנפטחימיק ניז'נקמנסק
10.05.20פאקל וורונז'ספרטק-2 מוסקבה
10.05.20צ'איקהטורפדו מוסקבה
10.05.20צ'רטנובוטקסטילשיק איבנובו

16.05.20חימקילוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק
16.05.20טום טומסקניז'ני נובגורוד
16.05.20טורפדו מוסקבהפאקל וורונז'
16.05.20יניסיי קראסנויארסקטקסטילשיק איבנובו
16.05.20נפטחימיק ניז'נקמנסקמורדוביה סארנסק
16.05.20ספרטק-2 מוסקבהבאלטיקה קלינינגרד
16.05.20צ'רטנובוצ'איקה
16.05.20קראסנודר-2ארמאביר
16.05.20רוטור וולגוגרדאוואנגרד קורסק
16.05.20שיניק יארוסלאבלסק''א חברובסק