mob.ligot.net - כדורגל בולגרי >> ליגה עליונה 2019/2020 >> שלב הראשון
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  בולגריה
>>   ליגה עליונה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   שלב הראשון(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

17.02.20ארדהסלאביה סופיה1:0 (1:0)  
16.02.20בוטב פלובדיבלוקומוטיב פלובודיב0:0 (0:0)  
16.02.20ברואה סטארה זאגורהייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
16.02.20דונב רוסהצ'רנו מורה וארנה2:0 (1:0)  
15.02.20לבסקי סופיהצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
15.02.20ראזגרדבוטב וראצה0:6 (0:2)  
14.02.20צרסקו סלוויטושה0:1 (0:0)  

15.12.19ויטושהבוטב פלובדיב2:0 (0:0)  
15.12.19לוקומוטיב פלובודיבלבסקי סופיה0:0 (0:0)  
15.12.19סלאביה סופיהראזגרד1:1 (1:0)  
14.12.19ברואה סטארה זאגורהצרסקו סלו0:2 (0:0)  
14.12.19צ'רנו מורה וארנהארדה1:1 (1:0)  
14.12.19צסק''א סופיהדונב רוסה0:4 (0:1)  
13.12.19ייטאר וליקו טארנובובוטב וראצה1:1 (0:1)  

09.12.19דונב רוסהלוקומוטיב פלובודיב3:0 (2:0)  
08.12.19ארדהצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
08.12.19בוטב וראצהסלאביה סופיה2:0 (1:0)  
08.12.19לבסקי סופיהויטושה0:2 (0:1)  
07.12.19בוטב פלובדיבברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  
07.12.19ראזגרדצ'רנו מורה וארנה1:1 (1:0)  
06.12.19צרסקו סלוייטאר וליקו טארנובו2:2 (0:0)  

01.12.19ויטושהדונב רוסה1:1 (0:0)  
01.12.19לוקומוטיב פלובודיבארדה0:0 (0:0)  
01.12.19צסק''א סופיהראזגרד0:0 (0:0)  
30.11.19ברואה סטארה זאגורהלבסקי סופיה1:1 (0:1)  
30.11.19צ'רנו מורה וארנהבוטב וראצה1:4 (0:2)  
30.11.19צרסקו סלובוטב פלובדיב3:0 (2:0)  
29.11.19ייטאר וליקו טארנובוסלאביה סופיה2:0 (2:0)  

25.11.19בוטב פלובדיבייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
24.11.19דונב רוסהברואה סטארה זאגורה3:0 (0:0)  
24.11.19לבסקי סופיהצרסקו סלו0:2 (0:2)  
23.11.19בוטב וראצהצסק''א סופיה3:0 (2:0)  
23.11.19סלאביה סופיהצ'רנו מורה וארנה1:0 (0:0)  
23.11.19ראזגרדלוקומוטיב פלובודיב1:2 (1:2)  
22.11.19ארדהויטושה0:2 (0:1)  

11.11.19צרסקו סלודונב רוסה2:1 (1:1)  
10.11.19בוטב פלובדיבלבסקי סופיה0:1 (0:0)  
10.11.19ברואה סטארה זאגורהארדה1:0 (1:0)  
10.11.19ויטושהראזגרד1:0 (0:0)  
09.11.19ייטאר וליקו טארנובוצ'רנו מורה וארנה0:1 (0:1)  
09.11.19צסק''א סופיהסלאביה סופיה0:1 (0:0)  
08.11.19לוקומוטיב פלובודיבבוטב וראצה0:2 (0:1)  

07.11.19ארדהצרסקו סלו2:0 (0:0)  
06.11.19דונב רוסהבוטב פלובדיב2:1 (1:0)  
06.11.19לבסקי סופיהייטאר וליקו טארנובו0:3 (0:1)  
05.11.19בוטב וראצהויטושה1:1 (0:1)  
05.11.19סלאביה סופיהלוקומוטיב פלובודיב1:1 (0:0)  
05.11.19צ'רנו מורה וארנהצסק''א סופיה2:0 (0:0)  
02.11.19ראזגרדברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  

31.10.19ויטושהסלאביה סופיה1:0 (0:0)  
31.10.19לבסקי סופיהדונב רוסה0:2 (0:2)  
30.10.19בוטב פלובדיבארדה1:1 (0:0)  
30.10.19ייטאר וליקו טארנובוצסק''א סופיה4:0 (0:0)  
29.10.19ברואה סטארה זאגורהבוטב וראצה0:4 (0:1)  
29.10.19לוקומוטיב פלובודיבצ'רנו מורה וארנה0:1 (0:1)  
29.10.19צרסקו סלוראזגרד2:0 (1:0)  

21.10.19ברואה סטארה זאגורהסלאביה סופיה2:1 (0:0)  
21.10.19צרסקו סלובוטב וראצה0:3 (0:1)  
20.10.19לוקומוטיב פלובודיבצסק''א סופיה0:1 (0:1)  
19.10.19בוטב פלובדיבראזגרד1:0 (1:0)  
19.10.19לבסקי סופיהארדה1:2 (0:0)  
18.10.19דונב רוסהייטאר וליקו טארנובו2:0 (0:0)  
18.10.19ויטושהצ'רנו מורה וארנה2:0 (0:0)  

06.10.19ארדהדונב רוסה2:0 (1:0)  
06.10.19ראזגרדלבסקי סופיה0:2 (0:1)  
05.10.19בוטב וראצהבוטב פלובדיב0:3 (0:0)  
05.10.19ייטאר וליקו טארנובולוקומוטיב פלובודיב5:0 (3:0)  
05.10.19צסק''א סופיהויטושה0:4 (0:3)  
04.10.19סלאביה סופיהצרסקו סלו0:1 (0:1)  
04.10.19צ'רנו מורה וארנהברואה סטארה זאגורה0:2 (0:1)  

30.09.19ארדהייטאר וליקו טארנובו1:2 (0:0)  
30.09.19ויטושהלוקומוטיב פלובודיב3:2 (1:0)  
29.09.19בוטב פלובדיבסלאביה סופיה1:0 (1:0)  
29.09.19ברואה סטארה זאגורהצסק''א סופיה1:2 (0:1)  
29.09.19דונב רוסהראזגרד1:0 (1:0)  
28.09.19לבסקי סופיהבוטב וראצה1:3 (0:2)  
27.09.19צרסקו סלוצ'רנו מורה וארנה1:1 (0:0)  

23.09.19ייטאר וליקו טארנובוויטושה0:1 (0:1)  
22.09.19לוקומוטיב פלובודיבברואה סטארה זאגורה0:3 (0:2)  
22.09.19ראזגרדארדה0:2 (0:1)  
21.09.19בוטב וראצהדונב רוסה0:0 (0:0)  
21.09.19סלאביה סופיהלבסקי סופיה2:0 (0:0)  
20.09.19צ'רנו מורה וארנהבוטב פלובדיב0:2 (0:0)  
20.09.19צסק''א סופיהצרסקו סלו0:3 (0:0)  

16.09.19ברואה סטארה זאגורהויטושה0:1 (0:0)  
15.09.19דונב רוסהסלאביה סופיה0:0 (0:0)  
15.09.19לבסקי סופיהצ'רנו מורה וארנה0:3 (0:3)  
14.09.19בוטב פלובדיבצסק''א סופיה1:0 (0:0)  
14.09.19ראזגרדייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
13.09.19ארדהבוטב וראצה1:2 (0:1)  
13.09.19צרסקו סלולוקומוטיב פלובודיב3:2 (1:0)  

01.09.19בוטב וראצהראזגרד1:0 (1:0)  
01.09.19ויטושהצרסקו סלו2:3 (1:1)  
01.09.19צסק''א סופיהלבסקי סופיה2:2 (2:0)  
31.08.19ייטאר וליקו טארנובוברואה סטארה זאגורה1:2 (0:1)  
31.08.19לוקומוטיב פלובודיבבוטב פלובדיב1:1 (1:0)  
30.08.19סלאביה סופיהארדה3:2 (2:1)  
30.08.19צ'רנו מורה וארנהדונב רוסה1:1 (1:0)  

26.08.19בוטב וראצהייטאר וליקו טארנובו1:2 (1:0)  
25.08.19דונב רוסהצסק''א סופיה1:1 (0:1)  
25.08.19ראזגרדסלאביה סופיה0:0 (0:0)  
24.08.19בוטב פלובדיבויטושה1:2 (1:1)  
24.08.19לבסקי סופיהלוקומוטיב פלובודיב0:1 (0:0)  
23.08.19ארדהצ'רנו מורה וארנה0:0 (0:0)  
23.08.19צרסקו סלוברואה סטארה זאגורה1:2 (1:1)  

19.08.19לוקומוטיב פלובודיבדונב רוסה1:3 (1:2)  
18.08.19צ'רנו מורה וארנהראזגרד2:1 (1:1)  
18.08.19צסק''א סופיהארדה2:3 (1:1)  
17.08.19ברואה סטארה זאגורהבוטב פלובדיב0:2 (0:0)  
17.08.19ויטושהלבסקי סופיה4:0 (1:0)  
16.08.19ייטאר וליקו טארנובוצרסקו סלו1:1 (1:1)  
16.08.19סלאביה סופיהבוטב וראצה2:2 (0:1)  

12.08.19דונב רוסהויטושה0:2 (0:1)  
11.08.19ארדהלוקומוטיב פלובודיב5:2 (3:0)  
11.08.19ראזגרדצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
10.08.19בוטב פלובדיבצרסקו סלו2:0 (0:0)  
10.08.19לבסקי סופיהברואה סטארה זאגורה3:1 (1:0)  
09.08.19בוטב וראצהצ'רנו מורה וארנה1:1 (1:0)  
09.08.19סלאביה סופיהייטאר וליקו טארנובו1:2 (0:1)  

05.08.19צרסקו סלולבסקי סופיה2:0 (0:0)  
04.08.19לוקומוטיב פלובודיבראזגרד1:1 (0:0)  
04.08.19צסק''א סופיהבוטב וראצה0:1 (0:0)  
03.08.19ברואה סטארה זאגורהדונב רוסה0:2 (0:2)  
03.08.19ייטאר וליקו טארנובובוטב פלובדיב2:2 (2:1)  
02.08.19ויטושהארדה3:1 (1:1)  
02.08.19צ'רנו מורה וארנהסלאביה סופיה0:0 (0:0)  

29.07.19לבסקי סופיהבוטב פלובדיב1:3 (1:1)  
29.07.19ראזגרדויטושה0:2 (0:0)  
28.07.19בוטב וראצהלוקומוטיב פלובודיב4:1 (2:0)  
28.07.19סלאביה סופיהצסק''א סופיה2:1 (0:0)  
27.07.19ארדהברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  
27.07.19צ'רנו מורה וארנהייטאר וליקו טארנובו1:1 (0:1)  
26.07.19דונב רוסהצרסקו סלו1:3 (0:2)  

22.07.19ויטושהבוטב וראצה2:0 (1:0)  
21.07.19בוטב פלובדיבדונב רוסה1:3 (1:1)  
21.07.19ייטאר וליקו טארנובולבסקי סופיה0:0 (0:0)  
20.07.19ברואה סטארה זאגורהראזגרד4:2 (2:1)  
20.07.19צסק''א סופיהצ'רנו מורה וארנה3:1 (2:0)  
19.07.19לוקומוטיב פלובודיבסלאביה סופיה2:3 (1:3)  
19.07.19צרסקו סלוארדה0:0 (0:0)  

15.07.19דונב רוסהלבסקי סופיה4:1 (2:0)  
14.07.19ארדהבוטב פלובדיב0:0 (0:0)  
14.07.19סלאביה סופיהויטושה2:3 (2:1)  
14.07.19צ'רנו מורה וארנהלוקומוטיב פלובודיב1:3 (1:1)  
13.07.19ראזגרדצרסקו סלו0:2 (0:1)  
12.07.19בוטב וראצהברואה סטארה זאגורה3:1 (1:0)  
12.07.19צסק''א סופיהייטאר וליקו טארנובו2:2 (0:1)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 ראזגרד 21 15 6 0 28+ 51 נ ת ת ת נ נ
2 לבסקי סופיה 21 13 5 3 24+ 44 ת ת נ ת נ ה
3 לוקומוטיב פלובודיב 21 12 6 3 22+ 42 ת ת נ ת ה נ
4 צסק''א סופיה 21 11 7 3 21+ 40 ת נ ת ת נ נ
5 סלאביה סופיה 21 9 6 6 4+ 33 נ ת נ נ ה ה
6 צ'רנו מורה וארנה 21 8 8 5 8+ 32 נ ת ת נ נ ה
7 ברואה סטארה זאגורה 21 10 1 10 4+ 31 נ נ ה ת נ ה
8 בוטב פלובדיב 21 8 5 8 0   29 ת נ נ נ נ נ
9 ארדה 21 7 7 7 2- 28 ה ת ת ת נ נ
10 ייטאר וליקו טארנובו 21 4 7 10 18- 19 ה ת ת ה ה נ
11 צרסקו סלו 21 5 4 12 13- 19 נ ה ת ה ה ה
12 דונב רוסה 21 4 5 12 20- 17 ה ה ה ת ה נ
13 בוטב וראצה 21 3 5 13 27- 14 ה ת ה ה ה ה
14 ויטושה 21 1 2 18 31- 5 ה ה ה ת ה ה
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון  




 לוח משחקים:
הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

22.02.20בוטב וראצהארדה
22.02.20צ'רנו מורה וארנהלבסקי סופיה
22.02.20צסק''א סופיהבוטב פלובדיב
23.02.20ויטושהברואה סטארה זאגורה
23.02.20ייטאר וליקו טארנובוראזגרד
23.02.20לוקומוטיב פלובודיבצרסקו סלו
24.02.20סלאביה סופיהדונב רוסה

28.02.20ברואה סטארה זאגורהלוקומוטיב פלובודיב
29.02.20בוטב פלובדיבצ'רנו מורה וארנה
29.02.20דונב רוסהבוטב וראצה
29.02.20צרסקו סלוצסק''א סופיה
01.03.20ארדהראזגרד
01.03.20לבסקי סופיהסלאביה סופיה
02.03.20ויטושהייטאר וליקו טארנובו

06.03.20צ'רנו מורה וארנהצרסקו סלו
07.03.20ייטאר וליקו טארנובוארדה
07.03.20לוקומוטיב פלובודיבויטושה
07.03.20צסק''א סופיהברואה סטארה זאגורה
08.03.20בוטב וראצהלבסקי סופיה
08.03.20סלאביה סופיהבוטב פלובדיב
08.03.20ראזגרדדונב רוסה

14.03.20בוטב פלובדיבבוטב וראצה
14.03.20ברואה סטארה זאגורהצ'רנו מורה וארנה
14.03.20דונב רוסהארדה
14.03.20ויטושהצסק''א סופיה
14.03.20לבסקי סופיהראזגרד
14.03.20לוקומוטיב פלובודיבייטאר וליקו טארנובו
14.03.20צרסקו סלוסלאביה סופיה

21.03.20ארדהלבסקי סופיה
21.03.20בוטב וראצהצרסקו סלו
21.03.20ייטאר וליקו טארנובודונב רוסה
21.03.20סלאביה סופיהברואה סטארה זאגורה
21.03.20צ'רנו מורה וארנהויטושה
21.03.20צסק''א סופיהלוקומוטיב פלובודיב
21.03.20ראזגרדבוטב פלובדיב