mob.ligot.net - כדורגל בולגרי >> ליגה עליונה 2019/2020 >> שלב הראשון
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  בולגריה
>>   ליגה עליונה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   שלב הראשון(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

14.06.20ארדהלבסקי סופיה3:1 (1:1)  
14.06.20צסק''א סופיהלוקומוטיב פלובודיב1:1 (1:0)  
14.06.20ראזגרדבוטב פלובדיב1:2 (1:0)  
13.06.20סלאביה סופיהברואה סטארה זאגורה4:2 (2:2)  
13.06.20צ'רנו מורה וארנהויטושה0:2 (0:1)  
12.06.20בוטב וראצהצרסקו סלו1:0 (0:0)  
11.06.20ייטאר וליקו טארנובודונב רוסה3:5 (1:2)  

10.06.20ארדהראזגרד1:1 (1:1)  

08.06.20צרסקו סלוסלאביה סופיה3:1 (1:0)  
07.06.20ברואה סטארה זאגורהצ'רנו מורה וארנה0:3 (0:2)  
06.06.20בוטב פלובדיבבוטב וראצה1:0 (1:0)  
06.06.20דונב רוסהארדה0:0 (0:0)  
06.06.20ויטושהצסק''א סופיה1:0 (0:0)  
05.06.20לבסקי סופיהראזגרד1:0 (0:0)  
05.06.20לוקומוטיב פלובודיבייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  

08.03.20בוטב וראצהלבסקי סופיה0:0 (0:0)  
08.03.20סלאביה סופיהבוטב פלובדיב1:2 (0:0)  
08.03.20ראזגרדדונב רוסה1:5 (1:4)  
07.03.20ייטאר וליקו טארנובוארדה1:1 (0:0)  
07.03.20לוקומוטיב פלובודיבויטושה1:1 (0:1)  
07.03.20צסק''א סופיהברואה סטארה זאגורה0:2 (0:0)  
06.03.20צ'רנו מורה וארנהצרסקו סלו0:1 (0:1)  

02.03.20ויטושהייטאר וליקו טארנובו6:2 (4:1)  
01.03.20לבסקי סופיהסלאביה סופיה2:1 (1:1)  
29.02.20בוטב פלובדיבצ'רנו מורה וארנה1:1 (0:0)  
29.02.20דונב רוסהבוטב וראצה0:0 (0:0)  
29.02.20צרסקו סלוצסק''א סופיה1:2 (1:2)  
28.02.20ברואה סטארה זאגורהלוקומוטיב פלובודיב0:2 (0:2)  

24.02.20סלאביה סופיהדונב רוסה1:3 (1:2)  
23.02.20ויטושהברואה סטארה זאגורה2:1 (1:1)  
23.02.20ייטאר וליקו טארנובוראזגרד1:1 (0:0)  
23.02.20לוקומוטיב פלובודיבצרסקו סלו0:4 (0:1)  
22.02.20בוטב וראצהארדה1:3 (1:2)  
22.02.20צ'רנו מורה וארנהלבסקי סופיה2:2 (1:1)  
22.02.20צסק''א סופיהבוטב פלובדיב0:1 (0:1)  

17.02.20ארדהסלאביה סופיה1:0 (1:0)  
16.02.20בוטב פלובדיבלוקומוטיב פלובודיב0:0 (0:0)  
16.02.20ברואה סטארה זאגורהייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
16.02.20דונב רוסהצ'רנו מורה וארנה2:0 (1:0)  
15.02.20לבסקי סופיהצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
15.02.20ראזגרדבוטב וראצה0:6 (0:2)  
14.02.20צרסקו סלוויטושה0:1 (0:0)  

15.12.19ויטושהבוטב פלובדיב2:0 (0:0)  
15.12.19לוקומוטיב פלובודיבלבסקי סופיה0:0 (0:0)  
15.12.19סלאביה סופיהראזגרד1:1 (1:0)  
14.12.19ברואה סטארה זאגורהצרסקו סלו0:2 (0:0)  
14.12.19צ'רנו מורה וארנהארדה1:1 (1:0)  
14.12.19צסק''א סופיהדונב רוסה0:4 (0:1)  
13.12.19ייטאר וליקו טארנובובוטב וראצה1:1 (0:1)  

09.12.19דונב רוסהלוקומוטיב פלובודיב3:0 (2:0)  
08.12.19ארדהצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
08.12.19בוטב וראצהסלאביה סופיה2:0 (1:0)  
08.12.19לבסקי סופיהויטושה0:2 (0:1)  
07.12.19בוטב פלובדיבברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  
07.12.19ראזגרדצ'רנו מורה וארנה1:1 (1:0)  
06.12.19צרסקו סלוייטאר וליקו טארנובו2:2 (0:0)  

01.12.19ויטושהדונב רוסה1:1 (0:0)  
01.12.19לוקומוטיב פלובודיבארדה0:0 (0:0)  
01.12.19צסק''א סופיהראזגרד0:0 (0:0)  
30.11.19ברואה סטארה זאגורהלבסקי סופיה1:1 (0:1)  
30.11.19צ'רנו מורה וארנהבוטב וראצה1:4 (0:2)  
30.11.19צרסקו סלובוטב פלובדיב3:0 (2:0)  
29.11.19ייטאר וליקו טארנובוסלאביה סופיה2:0 (2:0)  

25.11.19בוטב פלובדיבייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
24.11.19דונב רוסהברואה סטארה זאגורה3:0 (0:0)  
24.11.19לבסקי סופיהצרסקו סלו0:2 (0:2)  
23.11.19בוטב וראצהצסק''א סופיה3:0 (2:0)  
23.11.19סלאביה סופיהצ'רנו מורה וארנה1:0 (0:0)  
23.11.19ראזגרדלוקומוטיב פלובודיב1:2 (1:2)  
22.11.19ארדהויטושה0:2 (0:1)  

11.11.19צרסקו סלודונב רוסה2:1 (1:1)  
10.11.19בוטב פלובדיבלבסקי סופיה0:1 (0:0)  
10.11.19ברואה סטארה זאגורהארדה1:0 (1:0)  
10.11.19ויטושהראזגרד1:0 (0:0)  
09.11.19ייטאר וליקו טארנובוצ'רנו מורה וארנה0:1 (0:1)  
09.11.19צסק''א סופיהסלאביה סופיה0:1 (0:0)  
08.11.19לוקומוטיב פלובודיבבוטב וראצה0:2 (0:1)  

07.11.19ארדהצרסקו סלו2:0 (0:0)  
06.11.19דונב רוסהבוטב פלובדיב2:1 (1:0)  
06.11.19לבסקי סופיהייטאר וליקו טארנובו0:3 (0:1)  
05.11.19בוטב וראצהויטושה1:1 (0:1)  
05.11.19סלאביה סופיהלוקומוטיב פלובודיב1:1 (0:0)  
05.11.19צ'רנו מורה וארנהצסק''א סופיה2:0 (0:0)  
02.11.19ראזגרדברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  

31.10.19ויטושהסלאביה סופיה1:0 (0:0)  
31.10.19לבסקי סופיהדונב רוסה0:2 (0:2)  
30.10.19בוטב פלובדיבארדה1:1 (0:0)  
30.10.19ייטאר וליקו טארנובוצסק''א סופיה4:0 (0:0)  
29.10.19ברואה סטארה זאגורהבוטב וראצה0:4 (0:1)  
29.10.19לוקומוטיב פלובודיבצ'רנו מורה וארנה0:1 (0:1)  
29.10.19צרסקו סלוראזגרד2:0 (1:0)  

21.10.19ברואה סטארה זאגורהסלאביה סופיה2:1 (0:0)  
21.10.19צרסקו סלובוטב וראצה0:3 (0:1)  
20.10.19לוקומוטיב פלובודיבצסק''א סופיה0:1 (0:1)  
19.10.19בוטב פלובדיבראזגרד1:0 (1:0)  
19.10.19לבסקי סופיהארדה1:2 (0:0)  
18.10.19דונב רוסהייטאר וליקו טארנובו2:0 (0:0)  
18.10.19ויטושהצ'רנו מורה וארנה2:0 (0:0)  

06.10.19ארדהדונב רוסה2:0 (1:0)  
06.10.19ראזגרדלבסקי סופיה0:2 (0:1)  
05.10.19בוטב וראצהבוטב פלובדיב0:3 (0:0)  
05.10.19ייטאר וליקו טארנובולוקומוטיב פלובודיב5:0 (3:0)  
05.10.19צסק''א סופיהויטושה0:4 (0:3)  
04.10.19סלאביה סופיהצרסקו סלו0:1 (0:1)  
04.10.19צ'רנו מורה וארנהברואה סטארה זאגורה0:2 (0:1)  

30.09.19ארדהייטאר וליקו טארנובו1:2 (0:0)  
30.09.19ויטושהלוקומוטיב פלובודיב3:2 (1:0)  
29.09.19בוטב פלובדיבסלאביה סופיה1:0 (1:0)  
29.09.19ברואה סטארה זאגורהצסק''א סופיה1:2 (0:1)  
29.09.19דונב רוסהראזגרד1:0 (1:0)  
28.09.19לבסקי סופיהבוטב וראצה1:3 (0:2)  
27.09.19צרסקו סלוצ'רנו מורה וארנה1:1 (0:0)  

23.09.19ייטאר וליקו טארנובוויטושה0:1 (0:1)  
22.09.19לוקומוטיב פלובודיבברואה סטארה זאגורה0:3 (0:2)  
22.09.19ראזגרדארדה0:2 (0:1)  
21.09.19בוטב וראצהדונב רוסה0:0 (0:0)  
21.09.19סלאביה סופיהלבסקי סופיה2:0 (0:0)  
20.09.19צ'רנו מורה וארנהבוטב פלובדיב0:2 (0:0)  
20.09.19צסק''א סופיהצרסקו סלו0:3 (0:0)  

16.09.19ברואה סטארה זאגורהויטושה0:1 (0:0)  
15.09.19דונב רוסהסלאביה סופיה0:0 (0:0)  
15.09.19לבסקי סופיהצ'רנו מורה וארנה0:3 (0:3)  
14.09.19בוטב פלובדיבצסק''א סופיה1:0 (0:0)  
14.09.19ראזגרדייטאר וליקו טארנובו0:2 (0:0)  
13.09.19ארדהבוטב וראצה1:2 (0:1)  
13.09.19צרסקו סלולוקומוטיב פלובודיב3:2 (1:0)  

01.09.19בוטב וראצהראזגרד1:0 (1:0)  
01.09.19ויטושהצרסקו סלו2:3 (1:1)  
01.09.19צסק''א סופיהלבסקי סופיה2:2 (2:0)  
31.08.19ייטאר וליקו טארנובוברואה סטארה זאגורה1:2 (0:1)  
31.08.19לוקומוטיב פלובודיבבוטב פלובדיב1:1 (1:0)  
30.08.19סלאביה סופיהארדה3:2 (2:1)  
30.08.19צ'רנו מורה וארנהדונב רוסה1:1 (1:0)  

26.08.19בוטב וראצהייטאר וליקו טארנובו1:2 (1:0)  
25.08.19דונב רוסהצסק''א סופיה1:1 (0:1)  
25.08.19ראזגרדסלאביה סופיה0:0 (0:0)  
24.08.19בוטב פלובדיבויטושה1:2 (1:1)  
24.08.19לבסקי סופיהלוקומוטיב פלובודיב0:1 (0:0)  
23.08.19ארדהצ'רנו מורה וארנה0:0 (0:0)  
23.08.19צרסקו סלוברואה סטארה זאגורה1:2 (1:1)  

19.08.19לוקומוטיב פלובודיבדונב רוסה1:3 (1:2)  
18.08.19צ'רנו מורה וארנהראזגרד2:1 (1:1)  
18.08.19צסק''א סופיהארדה2:3 (1:1)  
17.08.19ברואה סטארה זאגורהבוטב פלובדיב0:2 (0:0)  
17.08.19ויטושהלבסקי סופיה4:0 (1:0)  
16.08.19ייטאר וליקו טארנובוצרסקו סלו1:1 (1:1)  
16.08.19סלאביה סופיהבוטב וראצה2:2 (0:1)  

12.08.19דונב רוסהויטושה0:2 (0:1)  
11.08.19ארדהלוקומוטיב פלובודיב5:2 (3:0)  
11.08.19ראזגרדצסק''א סופיה0:0 (0:0)  
10.08.19בוטב פלובדיבצרסקו סלו2:0 (0:0)  
10.08.19לבסקי סופיהברואה סטארה זאגורה3:1 (1:0)  
09.08.19בוטב וראצהצ'רנו מורה וארנה1:1 (1:0)  
09.08.19סלאביה סופיהייטאר וליקו טארנובו1:2 (0:1)  

05.08.19צרסקו סלולבסקי סופיה2:0 (0:0)  
04.08.19לוקומוטיב פלובודיבראזגרד1:1 (0:0)  
04.08.19צסק''א סופיהבוטב וראצה0:1 (0:0)  
03.08.19ברואה סטארה זאגורהדונב רוסה0:2 (0:2)  
03.08.19ייטאר וליקו טארנובובוטב פלובדיב2:2 (2:1)  
02.08.19ויטושהארדה3:1 (1:1)  
02.08.19צ'רנו מורה וארנהסלאביה סופיה0:0 (0:0)  

29.07.19לבסקי סופיהבוטב פלובדיב1:3 (1:1)  
29.07.19ראזגרדויטושה0:2 (0:0)  
28.07.19בוטב וראצהלוקומוטיב פלובודיב4:1 (2:0)  
28.07.19סלאביה סופיהצסק''א סופיה2:1 (0:0)  
27.07.19ארדהברואה סטארה זאגורה1:3 (1:1)  
27.07.19צ'רנו מורה וארנהייטאר וליקו טארנובו1:1 (0:1)  
26.07.19דונב רוסהצרסקו סלו1:3 (0:2)  

22.07.19ויטושהבוטב וראצה2:0 (1:0)  
21.07.19בוטב פלובדיבדונב רוסה1:3 (1:1)  
21.07.19ייטאר וליקו טארנובולבסקי סופיה0:0 (0:0)  
20.07.19ברואה סטארה זאגורהראזגרד4:2 (2:1)  
20.07.19צסק''א סופיהצ'רנו מורה וארנה3:1 (2:0)  
19.07.19לוקומוטיב פלובודיבסלאביה סופיה2:3 (1:3)  
19.07.19צרסקו סלוארדה0:0 (0:0)  

15.07.19דונב רוסהלבסקי סופיה4:1 (2:0)  
14.07.19ארדהבוטב פלובדיב0:0 (0:0)  
14.07.19סלאביה סופיהויטושה2:3 (2:1)  
14.07.19צ'רנו מורה וארנהלוקומוטיב פלובודיב1:3 (1:1)  
13.07.19ראזגרדצרסקו סלו0:2 (0:1)  
12.07.19בוטב וראצהברואה סטארה זאגורה3:1 (1:0)  
12.07.19צסק''א סופיהייטאר וליקו טארנובו2:2 (0:1)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 ראזגרד 26 18 8 0 34+ 62 נ ת נ נ ת נ
2 צסק''א סופיה 26 14 8 4 24+ 50 ת נ נ ה נ ת
3 לוקומוטיב פלובודיב 26 14 8 4 26+ 50 ת נ ת ה נ ת
4 לבסקי סופיה 26 14 7 5 24+ 49 נ ה ת ה ת ת
5 סלאביה סופיה 26 13 6 7 8+ 45 ה נ נ נ נ נ
6 ברואה סטארה זאגורה 26 14 1 11 10+ 43 נ נ ה נ נ נ
7 צ'רנו מורה וארנה 26 10 10 6 8+ 40 נ ה נ ת ת נ
8 ארדה 26 7 10 9 6- 31 ה ת ת ת ה ה
9 בוטב פלובדיב 26 8 6 12 4- 30 ה ה ה ת ה ת
10 ייטאר וליקו טארנובו 26 6 9 11 14- 27 נ ה ת נ ת ה
11 צרסקו סלו 26 7 4 15 18- 25 נ ה ה נ ה נ
12 בוטב וראצה 26 5 7 14 25- 22 ה נ ת ת נ ה
13 דונב רוסה 26 4 7 15 28- 19 ה ת ה ת ה ה
14 ויטושה 26 1 3 22 39- 6 ה ה ת ה ה ה
פלייאוף עליון  
פלייאוף תחתון