mob.ligot.net - כדורגל פולני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  פולין
>>   ליגה שנייה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20  


30.11.19חויניצ'אנקהאולימפיה גרודזנדז3:1 (1:1)  
30.11.19יאסטשמבהאולשטין2:1 (1:1)  
30.11.19סאנדציהפוסצ'ה1:0 (0:0)  
30.11.19סטאל מלץפודבסקידזי1:2 (1:2)  
29.11.19זגלביה סוסנובייץל.ק.ס. נצצ'ה0:1 (0:0)  

27.11.19אודרה אופולהמדז לגניצה0:3 (0:0)  
27.11.19חרוברי גלוגובאולימפיה גרודזנדז2:2 (1:1)  
26.11.19יאסטשמבהפוסצ'ה1:1 (0:1)  

24.11.19אולשטיןרדומיאק רדום0:0 (0:0)  
23.11.19אולימפיה גרודזנדזזגלביה סוסנובייץ1:2 (0:0)  
23.11.19בלחטובווארטה פוזנאן2:1 (0:0)  
23.11.19טיכייאסטשמבה2:2 (1:1)  
23.11.19ל.ק.ס. נצצ'החרוברי גלוגוב0:4 (0:1)  
22.11.19ויגרי סובלקיסטאל מלץ3:0 (1:0)  
22.11.19מדז לגניצהסאנדציה3:1 (0:0)  
22.11.19פודבסקידזיחויניצ'אנקה1:2 (0:0)  
22.11.19פוסצ'האודרה אופולה2:1 (1:1)  

17.11.19ווארטה פוזנאןסטאל מלץ2:0 (1:0)  
16.11.19אולשטיןבלחטוב1:0 (0:0)  
16.11.19חויניצ'אנקהויגרי סובלקי3:1 (1:0)  
16.11.19טיכירדומיאק רדום2:2 (0:1)  
16.11.19סאנדציהל.ק.ס. נצצ'ה2:2 (0:2)  
16.11.19פודבסקידזיזגלביה סוסנובייץ1:4 (0:3)  

10.11.19חרוברי גלוגובפודבסקידזי1:1 (0:0)  
09.11.19אודרה אופולהל.ק.ס. נצצ'ה0:2 (0:0)  
09.11.19אולשטיןווארטה פוזנאן3:1 (0:0)  
09.11.19בלחטובטיכי4:1 (2:1)  
09.11.19זגלביה סוסנובייץויגרי סובלקי0:2 (0:2)  
09.11.19חויניצ'אנקהסטאל מלץ2:0 (1:0)  
09.11.19יאסטשמבהמדז לגניצה2:2 (0:1)  
09.11.19רדומיאק רדוםפוסצ'ה1:1 (1:0)  
08.11.19סאנדציהאולימפיה גרודזנדז1:3 (0:2)  

03.11.19ווארטה פוזנאןחויניצ'אנקה0:2 (0:2)  
03.11.19ויגרי סובלקיחרוברי גלוגוב1:1 (0:1)  
03.11.19טיכיאולשטין0:1 (0:1)  
03.11.19סטאל מלץזגלביה סוסנובייץ1:1 (0:0)  
03.11.19פודבסקידזיסאנדציה1:3 (1:1)  
03.11.19פוסצ'הבלחטוב4:1 (1:0)  
02.11.19אולימפיה גרודזנדזאודרה אופולה1:3 (0:0)  
02.11.19ל.ק.ס. נצצ'היאסטשמבה2:2 (1:1)  
02.11.19מדז לגניצהרדומיאק רדום1:3 (0:3)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 ווארטה פוזנאן 20 12 4 4 15+ 40 נ נ ה נ נ ת
2 סטאל מלץ 20 12 2 6 12+ 38 נ נ נ נ ת ה
3 פודבסקידזי 20 11 4 5 15+ 37 ה נ נ ת נ נ
4 רדומיאק רדום 20 10 6 4 7+ 36 נ ת ת ת ה נ
5 אולימפיה גרודזנדז 20 9 4 7 4+ 31 נ ת נ ה נ ה
6 מדז לגניצה 21 9 4 8 1+ 31 ה נ ה ה ת נ
7 יאסטשמבה 20 7 9 4 5+ 30 ה ת ת ת ת נ
8 טיכי 20 8 6 6 11+ 30 ת ת ת נ נ ת
9 זגלביה סוסנובייץ 21 8 5 8 1- 29 נ נ ה ה נ ת
10 ל.ק.ס. נצצ'ה 20 7 5 8 6+ 26 ה נ ת ה ת ה
11 אולשטין 20 7 5 8 6- 26 נ ת ה ה ה ת
12 סאנדציה 20 7 4 9 7- 25 ה נ ת נ ה נ
13 בלחטוב 20 7 3 10 3- 24 ה ה נ ה נ ת
14 פוסצ'ה 20 6 5 9 9- 23 נ ת ה ת ה ת
15 חרוברי גלוגוב 20 5 5 10 15- 20 ה ת ה ת ת נ
16 אודרה אופולה 20 5 5 10 9- 20 ת נ נ נ ה ה
17 ויגרי סובלקי 20 5 4 11 14- 19 ה ה נ ה ת ה
18 חויניצ'אנקה 20 4 4 12 12- 16 ה ה ה ה ה ת
עלייה  
פלייאוף  
ירידה  



פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20