mob.ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  גרמניה
>>   אזורית צפון(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20  


30.11.19האנובר-2האנזה לונבורג3:5 (0:3)  
30.11.19המבורג-2וולפסבורג-24:2 (2:1)  
30.11.19ורדר-2 ברמןהולשטיין קיל 21:3 (0:0)  
30.11.19שוורץ וויס רדןפלנסבורג1:0 (0:0)  
29.11.19דרוכטרזן אסלאלטונה 932:0 (1:0)  
29.11.19לובקהיידר0:7 (0:5)  

24.11.19האנזה לונבורגלובק3:1 (0:0)  
24.11.19וולפסבורג-2אולדנבורג 18970:5 (0:1)  
24.11.19סנט פאולי-2ורדר-2 ברמן1:1 (0:0)  
23.11.19הולשטיין קיל 2המבורג-20:1 (0:1)  
23.11.19היידרנורדנשטד3:1 (1:0)  
23.11.19יידדלוךדרוכטרזן אסל3:0 (1:0)  
23.11.19פלנסבורגהאבלסה2:0 (1:0)  

17.11.19אולדנבורג 1897הולשטיין קיל 21:2 (1:1)  
17.11.19האבלסהדרוכטרזן אסל2:1 (2:1)  
17.11.19נורדנשטדהאנזה לונבורג0:1 (0:0)  
16.11.19האנובר-2יידדלוך1:2 (1:0)  
16.11.19פלנסבורגהאנובר אס. קיי.1:4 (0:1)  
16.11.19שוורץ וויס רדןוולפסבורג-21:0 (0:0)  
15.11.19ורדר-2 ברמןהיידר0:5 (0:3)  

10.11.19אלטונה 93נורדנשטד3:0 (1:0)  
10.11.19האנובר אס. קיי.האבלסה2:1 (1:0)  
10.11.19האנזה לונבורגורדר-2 ברמן0:1 (0:1)  
10.11.19הולשטיין קיל 2שוורץ וויס רדן5:1 (3:0)  
09.11.19היידרהמבורג-21:2 (1:0)  
09.11.19וולפסבורג-2פלנסבורג0:3 (0:1)  
09.11.19יידדלוךלובק3:3 (0:0)  
08.11.19דרוכטרזן אסלהאנובר-21:2 (1:1)  
08.11.19סנט פאולי-2אולדנבורג 18970:3 (0:2)  

03.11.19אלטונה 93ורדר-2 ברמן2:1 (1:0)  
03.11.19דרוכטרזן אסללובק0:1 (0:0)  
03.11.19האנובר-2האבלסה3:2 (2:0)  
03.11.19וולפסבורג-2האנובר אס. קיי.0:5 (0:2)  
03.11.19סנט פאולי-2שוורץ וויס רדן0:2 (0:1)  
02.11.19היידראולדנבורג 18973:0 (1:0)  
02.11.19יידדלוךנורדנשטד2:1 (0:1)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 וולפסבורג-2 23 18 2 3 46+ 56 נ נ נ נ נ נ
2 לובק 23 18 1 4 38+ 55 נ נ נ נ נ נ
3 פלנסבורג 21 13 3 5 12+ 42 ת נ נ ה נ ה
4 דרוכטרזן אסל 23 13 2 8 6+ 41 נ נ ה נ נ נ
5 ורדר-2 ברמן 24 11 6 7 3+ 39 ת נ ה נ ת נ
6 נורדנשטד 23 12 2 9 7+ 38 ה נ ת נ נ נ
7 אולדנבורג 1897 23 10 4 9 2- 34 נ ה ת ה נ ה
8 שוורץ וויס רדן 23 9 6 8 10+ 33 ה ת ת ה ה נ
9 הולשטיין קיל 2 22 10 3 9 5- 33 ה ה ה ה נ ה
10 האבלסה 22 9 5 8 0   32 ת ת נ ה נ נ
11 האנזה לונבורג 22 8 3 11 7- 27 ה ת ה ה ה נ
12 האנובר-2 21 8 2 11 11- 26 נ נ נ נ ה ה
13 המבורג-2 22 6 5 11 2+ 23 ה ה ת ת ה ה
14 סנט פאולי-2 22 5 7 10 2- 22 ה ת ת ת נ נ
15 יידדלוך 22 4 7 11 7- 19 נ ת ה ה ת ה
16 אלטונה 93 21 4 4 13 22- 16 ה ה נ ה ה ה
17 האנובר אס. קיי. 23 2 9 12 25- 15 ה ת נ ת ה ה
18 היידר 22 4 3 15 43- 15 ה ה ה ה ה נ



פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20