mob.ligot.net - כדורגל גרמני >> אזורית צפון-מזרח 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  גרמניה
>>   אזורית צפון-מזרח(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונותמלאות לפי חודשיםלפי מחזורים

יולי.19   אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19  


31.08.19בבלסברגהלברשטאט1:1 (0:0)  
31.08.19בטשופסוורדהפיורסטנוולדה3:0 (1:0)  
31.08.19ויקטוריה ברליןאורבאח1:1 (0:0)  

28.08.19אופטיקארפורט0:0 (0:0)  
28.08.19בבלסברגבטשופסוורדה3:3 (2:2)  
28.08.19ברלין אנקרספוראלטגליניקה4:2 (0:2)  
28.08.19דינמו ברליןליכטנברג1:1 (1:0)  
28.08.19ויקטוריה ברליןאנרג'י קוטבוס0:0 (0:0)  
28.08.19חמי לייפציגפיורסטנוולדה4:1 (1:0)  
28.08.19נורדהאוסןהלברשטאט2:3 (1:0)  
27.08.19אורבאחלוקומוטיב לייפציג1:1 (0:0)  
27.08.19מויזלוויצהרטה-2 ברלין4:1 (1:1)  

24.08.19אלטגליניקהדינמו ברלין1:4 (1:1)  
24.08.19בטשופסוורדהויקטוריה ברלין4:1 (2:1)  
24.08.19ליכטנברגנורדהאוסן1:5 (0:2)  
24.08.19פיורסטנוולדהבבלסברג0:1 (0:0)  
23.08.19אנרג'י קוטבוסאורבאח4:1 (2:1)  
23.08.19הרטה-2 ברליןברלין אנקרספור0:1 (0:0)  
23.08.19לוקומוטיב לייפציגאופטיק0:2 (0:0)  
21.08.19ארפורטמויזלוויצ2:1 (1:1)  

18.08.19בטשופסוורדהחמי לייפציג0:0 (0:0)  
18.08.19הרטה-2 ברליןאופטיק0:6 (0:4)  
18.08.19פיורסטנוולדהנורדהאוסן2:1 (1:0)  
17.08.19אלטגליניקהמויזלוויצ0:2 (0:0)  
17.08.19הלברשטאטדינמו ברלין1:1 (0:0)  
17.08.19לוקומוטיב לייפציגאנרג'י קוטבוס2:3 (1:0)  
17.08.19ליכטנברגברלין אנקרספור0:1 (0:1)  
16.08.19ארפורטאורבאח1:2 (0:1)  
16.08.19בבלסברגויקטוריה ברלין0:0 (0:0)  

04.08.19אנרג'י קוטבוסארפורט3:5 (2:2)  
04.08.19ויקטוריה ברליןלוקומוטיב לייפציג2:0 (1:0)  
04.08.19מויזלוויצליכטנברג0:2 (0:2)  
04.08.19נורדהאוסןבטשופסוורדה0:8 (0:4)  
03.08.19אופטיקאלטגליניקה1:1 (0:0)  
03.08.19אורבאחהרטה-2 ברלין5:1 (1:1)  
03.08.19ברלין אנקרספורהלברשטאט1:2 (1:1)  
03.08.19דינמו ברליןפיורסטנוולדה0:1 (0:1)  
03.08.19חמי לייפציגבבלסברג1:1 (1:1)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 אלטגליניקה 12 9 1 2 20+ 28 נ נ נ נ נ ה
2 הרטה-2 ברלין 11 8 1 2 23+ 25 נ ת נ ה נ נ
3 לוקומוטיב לייפציג 11 6 4 1 6+ 22 ה נ ת ת נ ת
4 אנרג'י קוטבוס 11 6 2 3 8+ 20 נ נ ת נ נ ת
5 נורדהאוסן 12 6 2 4 6+ 20 ה ה ה נ ת נ
6 פיורסטנוולדה 11 5 2 4 6+ 17 ה נ נ ת נ נ
7 ויקטוריה ברלין 11 3 7 1 4+ 16 ת נ ת ת ת ת
8 ברלין אנקרספור 12 4 4 4 3+ 16 נ ת ה ת ת ת
9 דינמו ברלין 12 4 3 5 7- 15 ה נ ה ת ה ה
10 ארפורט 12 3 5 4 1- 14 נ ת ת ה נ ת
11 ליכטנברג 12 3 5 4 1- 14 ת ת ה ה ת ה
12 אורבאח 12 4 2 6 5- 14 נ ה נ ה נ ת
13 חמי לייפציג 11 2 6 3 2- 12 נ ת ה ה ת נ
14 מויזלוויצ 11 3 3 5 3- 12 ה ת נ ה ה ה
15 הלברשטאט 12 2 5 5 6- 11 ה ת ה ה נ ת
16 אופטיק 12 1 6 5 15- 9 נ ת ת ת ה ה
17 בבלסברג 11 0 8 3 7- 8 ת ת ה ת ת ת
18 בטשופסוורדה 12 1 2 9 29- 5 ה ה ה נ ה ה
פלייאוף  
ירידה  



אוקטובר.19   נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20