mob.ligot.net - כדורגל קרואטי >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  קרואטיה
>>   ליגה שנייה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)


אוגוסט.19   ספטמבר.19   אוקטובר.19   נובמבר.19  





 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 שיבניק 13 11 0 2 10+ 33 ה נ נ נ נ נ
2 אוריינט רייקה 13 7 4 2 4+ 25 ת נ נ נ ה נ
3 היידוק-2 ספליט 13 6 4 3 9+ 22 ה נ נ ה נ ת
4 ראדניק ססבטה 13 6 3 4 6+ 21 ת נ ה ה נ נ
5 רודש 13 6 3 4 5+ 21 נ ה ת ה נ ה
6 קרואציה זמיאבצי 13 6 3 4 3+ 21 נ ת נ ת נ ה
7 דוגופוליה 13 6 2 5 2+ 20 נ ה נ נ נ ה
8 מדימורייה 13 5 4 4 3+ 19 נ נ נ ת ת ה
9 אוסייק 2 13 5 3 5 8+ 18 ת ה ה נ ה ת
10 דינמו-2 זאגרב 13 5 3 5 1- 18 ה ת נ ה נ ה
11 דובראבה זאגרב 13 3 5 5 1- 14 ת ת ה נ ה נ
12 דראגובוליאץ 13 3 4 6 7- 13 ת נ ת נ ה ה
13 ביילו ברדו 13 3 3 7 7- 12 ת ת נ ה ת ה
14 סולין 13 3 2 8 7- 11 ה ה ה ה ה ה
15 קוסטושיה 13 3 2 8 11- 11 נ ה ה ה ת נ
16 ציבליה 13 2 3 8 16- 9 ה ה ה ה ת נ
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  




 לוח משחקים:
הבאיםמלא לפי חודשיםלפי מחזורים

נובמבר.19   דצמבר.19   פברואר.20   מרץ.20   אפריל.20   מאי.20  


03.04.20דראגובוליאץקרואציה זמיאבצי
03.04.20מדימורייהביילו ברדו
03.04.20ראדניק ססבטהקוסטושיה
04.04.20אוריינט רייקהדובראבה זאגרב
04.04.20סוליןשיבניק
04.04.20ציבליהדינמו-2 זאגרב
05.04.20אוסייק 2דוגופוליה
05.04.20רודשהיידוק-2 ספליט

10.04.20ביילו ברדודינמו-2 זאגרב
10.04.20דובראבה זאגרבדראגובוליאץ
10.04.20דוגופוליהאוריינט רייקה
10.04.20היידוק-2 ספליטאוסייק 2
10.04.20קוסטושיהסולין
10.04.20קרואציה זמיאבציראדניק ססבטה
10.04.20רודשציבליה
10.04.20שיבניקמדימורייה

17.04.20דראגובוליאץדוגופוליה
17.04.20מדימורייהקוסטושיה
17.04.20ראדניק ססבטהדובראבה זאגרב
18.04.20אוריינט רייקההיידוק-2 ספליט
18.04.20סוליןקרואציה זמיאבצי
18.04.20ציבליהביילו ברדו
19.04.20אוסייק 2רודש
19.04.20דינמו-2 זאגרבשיבניק

22.04.20אוסייק 2ציבליה
22.04.20דובראבה זאגרבסולין
22.04.20דוגופוליהראדניק ססבטה
22.04.20היידוק-2 ספליטדראגובוליאץ
22.04.20קוסטושיהדינמו-2 זאגרב
22.04.20קרואציה זמיאבצימדימורייה
22.04.20רודשאוריינט רייקה
22.04.20שיבניקביילו ברדו

24.04.20דראגובוליאץרודש
24.04.20מדימורייהדובראבה זאגרב
24.04.20ראדניק ססבטההיידוק-2 ספליט
25.04.20אוריינט רייקהאוסייק 2
25.04.20סוליןדוגופוליה
25.04.20ציבליהשיבניק
26.04.20ביילו ברדוקוסטושיה
26.04.20דינמו-2 זאגרבקרואציה זמיאבצי