mob.ligot.net - כדורגל רומני >> ליגה שנייה 2019/2020 >> עונה סדירה
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

  רומניה
>>   ליגה שנייה(כל תחרויות)
>>   2019/2020(כל העונות)
>>   עונה סדירה(כל השלבים)



 תוצאות:
אחרונות מלאותלפי חודשיםלפי מחזורים

20.10.19אוניברסיטטה קלוז'דאצ'יה מיובני2:2 (1:0)  
20.10.19אראדאסו פולי0:1 (0:0)  
20.10.19ריפנסיהדאקו ג'טיקה2:7 (1:2)  
19.10.19גלוריה בוזאווייטורול טירגו-ג'יו0:0 (0:0)  
19.10.19דונריה קלראשיטוריס אולטול2:3 (0:3)  
19.10.19מטאלוגלובוסרשיצה0:1 (0:0)  
19.10.19מרקוריה צ'וקראפיד בוקרשט0:1 (0:0)  
19.10.19סנאגובפאנדורי טירגו-ג'יו2:3 (1:2)  
19.10.19פטרולולקונקורדיה קיאז'נה0:3 (0:0)  

16.10.19אסו פולימטאלוגלובוס1:1 (1:1)  
16.10.19דאצ'יה מיובניסנאגוב1:2 (0:0)  
16.10.19דאקו ג'טיקהמרקוריה צ'וק1:0 (1:0)  
16.10.19וייטורול טירגו-ג'יוארג'ש פיטשטי1:2 (0:1)  
16.10.19טוריס אולטולאראד1:1 (0:0)  
16.10.19פאנדורי טירגו-ג'יוריפנסיה0:0 (0:0)  
16.10.19פארול קונסטנצהאוניברסיטטה קלוז'2:3 (1:2)  
16.10.19קונקורדיה קיאז'נהדונריה קלראשי0:1 (0:0)  
16.10.19ראפיד בוקרשטפטרולול0:1 (0:0)  
16.10.19רשיצהגלוריה בוזאו1:2 (0:1)  

13.10.19מרקוריה צ'וקפאנדורי טירגו-ג'יו2:2 (0:2)  
13.10.19סנאגובאוניברסיטטה קלוז'1:1 (0:0)  
13.10.19פטרולולדאקו ג'טיקה0:3 (0:2)  
12.10.19וייטורול טירגו-ג'יופארול קונסטנצה1:2 (1:1)  
12.10.19מטאלוגלובוסטוריס אולטול0:1 (0:0)  
12.10.19ריפנסיהדאצ'יה מיובני5:0 (4:0)  

08.10.19טוריס אולטולגלוריה בוזאו1:2 (0:0)  
06.10.19אוניברסיטטה קלוז'ריפנסיה1:1 (1:0)  
05.10.19אסו פוליארג'ש פיטשטי0:3 (0:1)  
05.10.19דאצ'יה מיובנימרקוריה צ'וק0:3 (0:2)  
05.10.19דאקו ג'טיקהדונריה קלראשי3:2 (1:1)  
05.10.19פאנדורי טירגו-ג'יופטרולול1:0 (0:0)  
05.10.19פארול קונסטנצהסנאגוב0:1 (0:0)  
05.10.19קונקורדיה קיאז'נהמטאלוגלובוס1:1 (0:0)  
05.10.19רשיצהוייטורול טירגו-ג'יו7:1 (3:1)  

01.10.19פטרולולדאצ'יה מיובני0:0 (0:0)  
29.09.19מטאלוגלובוסראפיד בוקרשט0:0 (0:0)  
29.09.19ריפנסיהסנאגוב1:3 (1:0)  
28.09.19אראדדאקו ג'טיקה0:6 (0:2)  
28.09.19ארג'ש פיטשטיטוריס אולטול2:3 (1:1)  
28.09.19גלוריה בוזאוקונקורדיה קיאז'נה1:2 (1:0)  
28.09.19דונריה קלראשיפאנדורי טירגו-ג'יו0:4 (0:3)  
28.09.19וייטורול טירגו-ג'יואסו פולי4:1 (2:0)  
28.09.19רשיצהפארול קונסטנצה1:2 (1:1)  
27.09.19מרקוריה צ'וקאוניברסיטטה קלוז'1:1 (0:0)  

23.09.19פארול קונסטנצהריפנסיה0:1 (0:1)  
22.09.19ראפיד בוקרשטגלוריה בוזאו2:3 (1:1)  
21.09.19אסו פולירשיצה0:0 (0:0)  
21.09.19דאצ'יה מיובנידונריה קלראשי1:1 (0:0)  
21.09.19דאקו ג'טיקהמטאלוגלובוס3:2 (1:2)  
21.09.19טוריס אולטולוייטורול טירגו-ג'יו0:2 (0:2)  
21.09.19סנאגובמרקוריה צ'וק1:0 (0:0)  
21.09.19פאנדורי טירגו-ג'יואראד5:2 (2:0)  
21.09.19קונקורדיה קיאז'נהארג'ש פיטשטי1:1 (1:1)  
20.09.19אוניברסיטטה קלוז'פטרולול0:4 (0:0)  

16.09.19פטרולולסנאגוב1:1 (0:1)  
15.09.19אראדדאצ'יה מיובני1:1 (1:1)  
15.09.19ארג'ש פיטשטיראפיד בוקרשט2:0 (0:0)  
14.09.19אסו פוליפארול קונסטנצה0:0 (0:0)  
14.09.19גלוריה בוזאודאקו ג'טיקה0:2 (0:1)  
14.09.19דונריה קלראשיאוניברסיטטה קלוז'2:3 (1:2)  
14.09.19וייטורול טירגו-ג'יוקונקורדיה קיאז'נה0:0 (0:0)  
14.09.19מטאלוגלובוספאנדורי טירגו-ג'יו1:0 (0:0)  
14.09.19מרקוריה צ'וקריפנסיה2:2 (2:1)  
14.09.19רשיצהטוריס אולטול1:1 (1:0)  

08.09.19פארול קונסטנצהמרקוריה צ'וק0:2 (0:1)  
07.09.19דאקו ג'טיקהארג'ש פיטשטי2:0 (1:0)  
07.09.19טוריס אולטולאסו פולי0:2 (0:0)  
07.09.19סנאגובדונריה קלראשי2:0 (1:0)  
07.09.19פאנדורי טירגו-ג'יוגלוריה בוזאו0:0 (0:0)  
07.09.19קונקורדיה קיאז'נהרשיצה1:2 (0:1)  
07.09.19ראפיד בוקרשטוייטורול טירגו-ג'יו2:1 (1:1)  
07.09.19ריפנסיהפטרולול1:0 (1:0)  
06.09.19דאצ'יה מיובנימטאלוגלובוס2:2 (1:1)  

02.09.19ארג'ש פיטשטיפאנדורי טירגו-ג'יו1:2 (0:1)  
01.09.19וייטורול טירגו-ג'יודאקו ג'טיקה0:2 (0:1)  
01.09.19טוריס אולטולפארול קונסטנצה0:2 (0:0)  
01.09.19רשיצהראפיד בוקרשט2:1 (1:1)  
31.08.19אסו פוליקונקורדיה קיאז'נה0:0 (0:0)  
31.08.19אראדסנאגוב0:4 (0:3)  
31.08.19גלוריה בוזאודאצ'יה מיובני2:0 (1:0)  
31.08.19דונריה קלראשיריפנסיה1:1 (0:0)  
31.08.19מטאלוגלובוסאוניברסיטטה קלוז'0:2 (0:1)  

27.08.19דאצ'יה מיובניארג'ש פיטשטי0:2 (0:1)  
26.08.19פארול קונסטנצהפטרולול0:0 (0:0)  
25.08.19אוניברסיטטה קלוז'גלוריה בוזאו2:0 (1:0)  
24.08.19דאקו ג'טיקהרשיצה0:1 (0:1)  
24.08.19מרקוריה צ'וקדונריה קלראשי1:1 (1:1)  
24.08.19סנאגובמטאלוגלובוס3:0 (1:0)  
24.08.19פאנדורי טירגו-ג'יווייטורול טירגו-ג'יו0:0 (0:0)  
24.08.19קונקורדיה קיאז'נהטוריס אולטול3:0 (1:0)  
24.08.19ראפיד בוקרשטאסו פולי0:1 (0:0)  
24.08.19ריפנסיהאראד1:2 (1:0)  

20.08.19טוריס אולטולראפיד בוקרשט1:3 (1:1)  
18.08.19דונריה קלראשיפטרולול3:1 (2:0)  
18.08.19קונקורדיה קיאז'נהפארול קונסטנצה1:2 (1:1)  
17.08.19אסו פולידאקו ג'טיקה1:0 (0:0)  
17.08.19אראדמרקוריה צ'וק0:3 (0:0)  
17.08.19ארג'ש פיטשטיאוניברסיטטה קלוז'0:1 (0:0)  
17.08.19גלוריה בוזאוסנאגוב0:7 (0:4)  
17.08.19וייטורול טירגו-ג'יודאצ'יה מיובני1:0 (0:0)  
17.08.19מטאלוגלובוסריפנסיה0:3 (0:1)  
17.08.19רשיצהפאנדורי טירגו-ג'יו1:3 (1:2)  

12.08.19פטרולולאראד3:0 (1:0)  
11.08.19אוניברסיטטה קלוז'וייטורול טירגו-ג'יו0:3 (0:2)  
11.08.19סנאגובארג'ש פיטשטי3:0 (0:0)  
10.08.19דאצ'יה מיובנירשיצה1:1 (0:0)  
10.08.19דאקו ג'טיקהטוריס אולטול3:0 (0:0)  
10.08.19מרקוריה צ'וקמטאלוגלובוס0:3 (0:2)  
10.08.19פאנדורי טירגו-ג'יואסו פולי3:0 (1:0)  
10.08.19פארול קונסטנצהדונריה קלראשי0:1 (0:1)  
10.08.19ראפיד בוקרשטקונקורדיה קיאז'נה1:3 (1:3)  
10.08.19ריפנסיהגלוריה בוזאו2:1 (2:1)  

06.08.19ארג'ש פיטשטיריפנסיה2:1 (1:0)  
04.08.19גלוריה בוזאומרקוריה צ'וק0:1 (0:0)  
04.08.19מטאלוגלובוספטרולול2:1 (0:1)  
03.08.19אסו פולידאצ'יה מיובני1:0 (0:0)  
03.08.19אראדדונריה קלראשי0:3 (0:1)  
03.08.19וייטורול טירגו-ג'יוסנאגוב1:2 (0:0)  
03.08.19טוריס אולטולפאנדורי טירגו-ג'יו0:2 (0:0)  
03.08.19קונקורדיה קיאז'נהדאקו ג'טיקה0:1 (0:1)  
03.08.19ראפיד בוקרשטפארול קונסטנצה0:0 (0:0)  
02.08.19רשיצהאוניברסיטטה קלוז'0:2 (0:1)  




 טבלה:
כלליתבביתבחוץסטטיסטיקה
 קבוצהמשנצתהפ +/-נק כושר
1 דאצ'יה מיובני 13 7 6 0 15+ 27 ת נ נ נ ת ת
2 טוריס אולטול 13 8 2 3 14+ 26 ה ת ה נ ה נ
3 אראד 10 7 2 1 22+ 23 נ ת נ נ ת נ
4 מטאלוגלובוס 13 6 4 3 6+ 22 נ ת נ ת ת נ
5 וייטורול טירגו-ג'יו 13 6 3 4 3+ 21 ת נ נ נ ה ה
6 פטרולול 12 6 3 3 3+ 21 נ ה נ נ ת ה
7 גלוריה בוזאו 12 6 2 4 9+ 20 ת ה ה נ ה נ
8 ראפיד בוקרשט 11 6 2 3 4+ 20 ה נ ת נ נ ה
9 דונריה קלראשי 12 5 3 4 2+ 18 נ ה נ נ ת נ
10 פארול קונסטנצה 12 5 3 4 1+ 18 נ ה נ ה נ ת
11 ארג'ש פיטשטי 11 5 1 5 1- 16 ה ה נ ת ה נ
12 ריפנסיה 13 4 4 5 2- 16 נ ת ה ת נ ה
13 מרקוריה צ'וק 12 4 4 4 3- 16 נ נ ת ה ת נ
14 קונקורדיה קיאז'נה 12 4 4 4 5- 16 ה נ ת ה ת ת
15 רשיצה 12 4 3 5 4- 15 ה נ ה נ ת ת
16 אסו פולי 12 3 4 5 3+ 13 ה ת נ נ ת ת
17 אוניברסיטטה קלוז' 12 2 4 6 2- 10 ת ה ת ת ת נ
18 פאנדורי טירגו-ג'יו 13 1 4 8 16- 7 ה ת ת ה ה ה
19 דאקו ג'טיקה 13 2 0 11 25- 6 ה ה ה ה ה ה
20 סנאגוב 13 1 2 10 24- 5 נ ה ת ה ה ה
עלייה  
משחקי עלייה/ירידה ליגות 1/2  
ירידה  




 לוח משחקים:
הבאים מלאלפי חודשיםלפי מחזורים

12.10.19אראדקונקורדיה קיאז'נהנדחה

21.10.19ארג'ש פיטשטיפארול קונסטנצה

25.10.19פאנדורי טירגו-ג'יואוניברסיטטה קלוז'
26.10.19אסו פולידונריה קלראשי
26.10.19דאקו ג'טיקהסנאגוב
26.10.19וייטורול טירגו-ג'יומטאלוגלובוס
26.10.19פארול קונסטנצהדאצ'יה מיובני
26.10.19קונקורדיה קיאז'נהמרקוריה צ'וק
26.10.19ראפיד בוקרשטריפנסיה
27.10.19רשיצהאראד
28.10.19ארג'ש פיטשטיגלוריה בוזאו

02.11.19אוניברסיטטה קלוז'דאקו ג'טיקה
02.11.19אראדוייטורול טירגו-ג'יו
02.11.19גלוריה בוזאופארול קונסטנצה
02.11.19דאצ'יה מיובניפאנדורי טירגו-ג'יו
02.11.19דונריה קלראשירשיצה
02.11.19מטאלוגלובוסארג'ש פיטשטי
02.11.19מרקוריה צ'וקטוריס אולטול
02.11.19סנאגובראפיד בוקרשט
02.11.19פטרולולאסו פולי
02.11.19ריפנסיהקונקורדיה קיאז'נה

05.11.19פטרולולמרקוריה צ'וק

06.11.19אוניברסיטטה קלוז'אראד

06.11.19ארג'ש פיטשטירשיצה
06.11.19גלוריה בוזאואסו פולי
06.11.19דונריה קלראשיראפיד בוקרשט

09.11.19אסו פולימרקוריה צ'וק
09.11.19ארג'ש פיטשטיאראד
09.11.19גלוריה בוזאומטאלוגלובוס
09.11.19דאקו ג'טיקהדאצ'יה מיובני
09.11.19וייטורול טירגו-ג'יודונריה קלראשי
09.11.19טוריס אולטולריפנסיה
09.11.19פארול קונסטנצהפאנדורי טירגו-ג'יו
09.11.19קונקורדיה קיאז'נהסנאגוב
09.11.19ראפיד בוקרשטאוניברסיטטה קלוז'
09.11.19רשיצהפטרולול

13.11.19אוניברסיטטה קלוז'קונקורדיה קיאז'נה
13.11.19אראדגלוריה בוזאו
13.11.19דאצ'יה מיובניראפיד בוקרשט
13.11.19דונריה קלראשיארג'ש פיטשטי
13.11.19מטאלוגלובוספארול קונסטנצה
13.11.19מרקוריה צ'וקרשיצה
13.11.19סנאגובטוריס אולטול
13.11.19פאנדורי טירגו-ג'יודאקו ג'טיקה
13.11.19פטרולולוייטורול טירגו-ג'יו
13.11.19ריפנסיהאסו פולי

16.11.19אסו פוליסנאגוב
16.11.19ארג'ש פיטשטיפטרולול
16.11.19גלוריה בוזאודונריה קלראשי
16.11.19וייטורול טירגו-ג'יומרקוריה צ'וק
16.11.19טוריס אולטולאוניברסיטטה קלוז'
16.11.19מטאלוגלובוסאראד
16.11.19פארול קונסטנצהדאקו ג'טיקה
16.11.19קונקורדיה קיאז'נהדאצ'יה מיובני
16.11.19ראפיד בוקרשטפאנדורי טירגו-ג'יו
16.11.19רשיצהריפנסיה

20.11.19ראפיד בוקרשטאראד

20.11.19טוריס אולטולפטרולול

23.11.19אוניברסיטטה קלוז'אסו פולי
23.11.19אראדפארול קונסטנצה
23.11.19דאצ'יה מיובניטוריס אולטול
23.11.19דאקו ג'טיקהראפיד בוקרשט
23.11.19דונריה קלראשימטאלוגלובוס
23.11.19מרקוריה צ'וקארג'ש פיטשטי
23.11.19סנאגוברשיצה
23.11.19פאנדורי טירגו-ג'יוקונקורדיה קיאז'נה
23.11.19פטרולולגלוריה בוזאו
23.11.19ריפנסיהוייטורול טירגו-ג'יו

30.11.19אוניברסיטטה קלוז'רשיצה
30.11.19דאצ'יה מיובניאסו פולי
30.11.19דאקו ג'טיקהקונקורדיה קיאז'נה
30.11.19דונריה קלראשיאראד
30.11.19מרקוריה צ'וקגלוריה בוזאו
30.11.19סנאגובוייטורול טירגו-ג'יו
30.11.19פאנדורי טירגו-ג'יוטוריס אולטול
30.11.19פארול קונסטנצהראפיד בוקרשט
30.11.19פטרולולמטאלוגלובוס
30.11.19ריפנסיהארג'ש פיטשטי

07.12.19אסו פוליפאנדורי טירגו-ג'יו
07.12.19אראדפטרולול
07.12.19ארג'ש פיטשטיסנאגוב
07.12.19גלוריה בוזאוריפנסיה
07.12.19דונריה קלראשיפארול קונסטנצה
07.12.19וייטורול טירגו-ג'יואוניברסיטטה קלוז'
07.12.19טוריס אולטולדאקו ג'טיקה
07.12.19מטאלוגלובוסמרקוריה צ'וק
07.12.19קונקורדיה קיאז'נהראפיד בוקרשט
07.12.19רשיצהדאצ'יה מיובני

22.02.20אוניברסיטטה קלוז'ארג'ש פיטשטי
22.02.20דאצ'יה מיובניוייטורול טירגו-ג'יו
22.02.20דאקו ג'טיקהאסו פולי
22.02.20מרקוריה צ'וקאראד
22.02.20סנאגובגלוריה בוזאו
22.02.20פאנדורי טירגו-ג'יורשיצה
22.02.20פארול קונסטנצהקונקורדיה קיאז'נה
22.02.20פטרולולדונריה קלראשי
22.02.20ראפיד בוקרשטטוריס אולטול
22.02.20ריפנסיהמטאלוגלובוס

28.02.20אסו פוליראפיד בוקרשט
28.02.20אראדריפנסיה
28.02.20ארג'ש פיטשטידאצ'יה מיובני
28.02.20גלוריה בוזאואוניברסיטטה קלוז'
28.02.20דונריה קלראשימרקוריה צ'וק
28.02.20וייטורול טירגו-ג'יופאנדורי טירגו-ג'יו
28.02.20טוריס אולטולקונקורדיה קיאז'נה
28.02.20מטאלוגלובוססנאגוב
28.02.20פטרולולפארול קונסטנצה
28.02.20רשיצהדאקו ג'טיקה

07.03.20אוניברסיטטה קלוז'מטאלוגלובוס
07.03.20דאצ'יה מיובניגלוריה בוזאו
07.03.20דאקו ג'טיקהוייטורול טירגו-ג'יו
07.03.20מרקוריה צ'וקפטרולול
07.03.20סנאגובאראד
07.03.20פאנדורי טירגו-ג'יוארג'ש פיטשטי
07.03.20פארול קונסטנצהטוריס אולטול
07.03.20קונקורדיה קיאז'נהאסו פולי
07.03.20ראפיד בוקרשטרשיצה
07.03.20ריפנסיהדונריה קלראשי

14.03.20אסו פוליטוריס אולטול
14.03.20אראדאוניברסיטטה קלוז'
14.03.20ארג'ש פיטשטידאקו ג'טיקה
14.03.20גלוריה בוזאופאנדורי טירגו-ג'יו
14.03.20דונריה קלראשיסנאגוב
14.03.20וייטורול טירגו-ג'יוראפיד בוקרשט
14.03.20מטאלוגלובוסדאצ'יה מיובני
14.03.20מרקוריה צ'וקפארול קונסטנצה
14.03.20פטרולולריפנסיה
14.03.20רשיצהקונקורדיה קיאז'נה

21.03.20אוניברסיטטה קלוז'דונריה קלראשי
21.03.20דאצ'יה מיובניאראד
21.03.20דאקו ג'טיקהגלוריה בוזאו
21.03.20טוריס אולטולרשיצה
21.03.20סנאגובפטרולול
21.03.20פאנדורי טירגו-ג'יומטאלוגלובוס
21.03.20פארול קונסטנצהאסו פולי
21.03.20קונקורדיה קיאז'נהוייטורול טירגו-ג'יו
21.03.20ראפיד בוקרשטארג'ש פיטשטי
21.03.20ריפנסיהמרקוריה צ'וק

28.03.20אראדפאנדורי טירגו-ג'יו
28.03.20ארג'ש פיטשטיקונקורדיה קיאז'נה
28.03.20גלוריה בוזאוראפיד בוקרשט
28.03.20דונריה קלראשידאצ'יה מיובני
28.03.20וייטורול טירגו-ג'יוטוריס אולטול
28.03.20מטאלוגלובוסדאקו ג'טיקה
28.03.20מרקוריה צ'וקסנאגוב
28.03.20פטרולולאוניברסיטטה קלוז'
28.03.20ריפנסיהפארול קונסטנצה
28.03.20רשיצהאסו פולי

04.04.20אוניברסיטטה קלוז'מרקוריה צ'וק
04.04.20אסו פוליוייטורול טירגו-ג'יו
04.04.20דאצ'יה מיובניפטרולול
04.04.20דאקו ג'טיקהאראד
04.04.20טוריס אולטולארג'ש פיטשטי
04.04.20סנאגובריפנסיה
04.04.20פאנדורי טירגו-ג'יודונריה קלראשי
04.04.20פארול קונסטנצהרשיצה
04.04.20קונקורדיה קיאז'נהגלוריה בוזאו
04.04.20ראפיד בוקרשטמטאלוגלובוס

08.04.20אראדראפיד בוקרשט
08.04.20ארג'ש פיטשטיאסו פולי
08.04.20גלוריה בוזאוטוריס אולטול
08.04.20דונריה קלראשידאקו ג'טיקה
08.04.20וייטורול טירגו-ג'יורשיצה
08.04.20מטאלוגלובוסקונקורדיה קיאז'נה
08.04.20מרקוריה צ'וקדאצ'יה מיובני
08.04.20סנאגובפארול קונסטנצה
08.04.20פטרולולפאנדורי טירגו-ג'יו
08.04.20ריפנסיהאוניברסיטטה קלוז'

11.04.20אוניברסיטטה קלוז'סנאגוב
11.04.20אסו פוליגלוריה בוזאו
11.04.20דאצ'יה מיובניריפנסיה
11.04.20דאקו ג'טיקהפטרולול
11.04.20טוריס אולטולמטאלוגלובוס
11.04.20פאנדורי טירגו-ג'יומרקוריה צ'וק
11.04.20פארול קונסטנצהוייטורול טירגו-ג'יו
11.04.20קונקורדיה קיאז'נהאראד
11.04.20ראפיד בוקרשטדונריה קלראשי
11.04.20רשיצהארג'ש פיטשטי

17.04.20אוניברסיטטה קלוז'פארול קונסטנצה
17.04.20אראדטוריס אולטול
17.04.20ארג'ש פיטשטיוייטורול טירגו-ג'יו
17.04.20גלוריה בוזאורשיצה
17.04.20דונריה קלראשיקונקורדיה קיאז'נה
17.04.20מטאלוגלובוסאסו פולי
17.04.20מרקוריה צ'וקדאקו ג'טיקה
17.04.20סנאגובדאצ'יה מיובני
17.04.20פטרולולראפיד בוקרשט
17.04.20ריפנסיהפאנדורי טירגו-ג'יו

25.04.20אסו פוליאראד
25.04.20דאצ'יה מיובניאוניברסיטטה קלוז'
25.04.20דאקו ג'טיקהריפנסיה
25.04.20וייטורול טירגו-ג'יוגלוריה בוזאו
25.04.20טוריס אולטולדונריה קלראשי
25.04.20פאנדורי טירגו-ג'יוסנאגוב
25.04.20פארול קונסטנצהארג'ש פיטשטי
25.04.20קונקורדיה קיאז'נהפטרולול
25.04.20ראפיד בוקרשטמרקוריה צ'וק
25.04.20רשיצהמטאלוגלובוס

02.05.20אוניברסיטטה קלוז'פאנדורי טירגו-ג'יו
02.05.20אראדרשיצה
02.05.20גלוריה בוזאוארג'ש פיטשטי
02.05.20דאצ'יה מיובניפארול קונסטנצה
02.05.20דונריה קלראשיאסו פולי
02.05.20מטאלוגלובוסוייטורול טירגו-ג'יו
02.05.20מרקוריה צ'וקקונקורדיה קיאז'נה
02.05.20סנאגובדאקו ג'טיקה
02.05.20פטרולולטוריס אולטול
02.05.20ריפנסיהראפיד בוקרשט

09.05.20אסו פוליפטרולול
09.05.20ארג'ש פיטשטימטאלוגלובוס
09.05.20דאקו ג'טיקהאוניברסיטטה קלוז'
09.05.20וייטורול טירגו-ג'יואראד
09.05.20טוריס אולטולמרקוריה צ'וק
09.05.20פאנדורי טירגו-ג'יודאצ'יה מיובני
09.05.20פארול קונסטנצהגלוריה בוזאו
09.05.20קונקורדיה קיאז'נהריפנסיה
09.05.20ראפיד בוקרשטסנאגוב
09.05.20רשיצהדונריה קלראשי

13.05.20אוניברסיטטה קלוז'ראפיד בוקרשט
13.05.20אראדארג'ש פיטשטי
13.05.20דאצ'יה מיובנידאקו ג'טיקה
13.05.20דונריה קלראשיוייטורול טירגו-ג'יו
13.05.20מטאלוגלובוסגלוריה בוזאו
13.05.20מרקוריה צ'וקאסו פולי
13.05.20סנאגובקונקורדיה קיאז'נה
13.05.20פאנדורי טירגו-ג'יופארול קונסטנצה
13.05.20פטרולולרשיצה
13.05.20ריפנסיהטוריס אולטול

16.05.20אסו פוליריפנסיה
16.05.20ארג'ש פיטשטידונריה קלראשי
16.05.20גלוריה בוזאואראד
16.05.20דאקו ג'טיקהפאנדורי טירגו-ג'יו
16.05.20וייטורול טירגו-ג'יופטרולול
16.05.20טוריס אולטולסנאגוב
16.05.20פארול קונסטנצהמטאלוגלובוס
16.05.20קונקורדיה קיאז'נהאוניברסיטטה קלוז'
16.05.20ראפיד בוקרשטדאצ'יה מיובני
16.05.20רשיצהמרקוריה צ'וק

23.05.20אוניברסיטטה קלוז'טוריס אולטול
23.05.20אראדמטאלוגלובוס
23.05.20דאצ'יה מיובניקונקורדיה קיאז'נה
23.05.20דאקו ג'טיקהפארול קונסטנצה
23.05.20דונריה קלראשיגלוריה בוזאו
23.05.20מרקוריה צ'וקוייטורול טירגו-ג'יו
23.05.20סנאגובאסו פולי
23.05.20פאנדורי טירגו-ג'יוראפיד בוקרשט
23.05.20פטרולולארג'ש פיטשטי
23.05.20ריפנסיהרשיצה

30.05.20אסו פוליאוניברסיטטה קלוז'
30.05.20ארג'ש פיטשטימרקוריה צ'וק
30.05.20גלוריה בוזאופטרולול
30.05.20וייטורול טירגו-ג'יוריפנסיה
30.05.20טוריס אולטולדאצ'יה מיובני
30.05.20מטאלוגלובוסדונריה קלראשי
30.05.20פארול קונסטנצהאראד
30.05.20קונקורדיה קיאז'נהפאנדורי טירגו-ג'יו
30.05.20ראפיד בוקרשטדאקו ג'טיקה
30.05.20רשיצהסנאגוב