Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 16.08.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

19.0820.08היום22.0823.08


   איטליה. גביע - 1/32 גמר
גנואהאימולסה 1:4
   גרמניה. בונדסליגה 1
באיירן מינכןהרטה ברלין 2:2
   הולנד. ארדיביזה
ויטסה ארנהייםזוולה 0:3
   ספרד. פרימרה
אתלטיק בילבאוברצלונה 0:1
   צרפת. ליגה 1
ליוןאנג'ר 0:6
   אוסטריה. ליגה שנייה
אמסטטןדורנבירן 2:0
בלאו-וייס לינץאוסטריה-2 וינה 3:4
ואקר אינסברוקפאשינג לאסק -2 1:2
לאפניץס.וו. ריד 1:0
ליפרינגהורן 2:3
פורוורטס שטיירפלורידסדורפר 0:1
קאפפנברגאוסטריה קלגנפורט 2:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
אבראחסדורףווינר ספורטקלאב 1:3
ברוק לייטהטים ווינר ליניאן 3:2
דראסבורגאדמירה-2 וואקר 0:1
מנסדורפטראיסקירהן 0:1
קאראבך וינהמאטרסבורג-2 2:0
ראפיד-2 וינהנויזידלר 0:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
א.ט.ס.וו. וולסבורגוויץ 2:1
אלרהייליגןבאד גלאיכנברג 3:1


דויצ'לאנדסברגרס.וו. ריד 2 2:4
הרטה ווילסשטאדל פאורה 0:5
שטורם-2 גראץוולסברגר-2 1:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
וויורגלקופשטיין 1:6
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
סנטינארי סטורמרסאקאציה ריג' 2:2
   אוסטרליה. ויקטוריה אנ.פי.אל.
פאסקו ויילאוקלי קנוס 2:1
   אוקראינה. ליגה שנייה
מטליסט 1925 חרקובוולוצ'ינסק 1:0
קרמן קרמנצ'וגגורניאק-ספורט 2:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
אובולון-ברובר-2 קייבקאלוש 0:0
אוז'גורודפודוליה חמלניצקי 0:0
דינאז וישהורודבוקובינה צ'רנובצי 2:3
ניבה ויניצהורס רובנו 1:1
ניבה טרנופולפוליסיה ז'יטומיר 0:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
גורניאק קריבוי רוגמ.פ.צ. ניקולאיב 2 3:3
טאבריה סימפרופולניקופול 0:1
מאגדלינובקהאליאנס ליפובה דולינה 0:1
קרמטורסק 2אנרגיה קאחובקה 2:1
ריאל פארמקריסטאל 5:0
   אוקראינה. צעירים. שלב הראשון
דסנה צ'רניגוב U21קולוס קובליבקה U21 0:4
וורסקלה U21דניפרו 1 U21 0:1
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
קשליהקאראבך אגדאם 1:0
   אינדונזיה. ליגה עליונה
בהאיאנגקארהפרסרו סירוי 1:0
מאדורה יונייטדפרליה ג'קרטה 2:2
סמן פדאנגפסיס סמראנג 0:1
   איסלנד. ליגה שנייה
טור אקורייריהאוקאר 1:1
לייקניר רייקיאוויקטרוטור 1:2
פיולנירגרוטה 0:0
קפלוויקויקינגור אולפסוויק 1:2
   איסלנד. ליגה שלישית
סלפוסדאלוויק-רייניר  0:4
קאריאיי. אר. רייקיאוויק 1:3
   אירלנד. פרמייר ליג
בוהמיאנסיו סי די דבלין 1:10
דאנדלקפין הארפס 0:5
דרי סיטישמרוק רוברס 2:0
ווטרפורדקורק סיטי 2:1
סנט פטריק אתלטיקסליגו רוברס 1:2
   אירלנד. ליגה שנייה
בריי וונדררסקוב רמבלרס 3:3
דרוהדה יונייטדווקספורד 0:6
לימריק אטלון 1:1
קאבינטיליגאלווי יונייטד 1:0
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
אונסה מוניסיפלסן ויסנטה 1:1
פאסאיסידרו מטאפן 0:1
   אלג'יריה. ליגת העל
מ.ס. אלג'רעין מלילה 1:1
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
האדרספילדפולהאם 2:1
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
ארסנל U23ברייטון U23 1:2
טוטנהאם U23מנצ'סטר סיטי U23 1:3
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
מידלסברו U23סטוק סיטי U23 2:0
מנצ'סטר יונייטד U23רדינג U23 0:2
   אסטוניה. ליגה עליונה
טאמקהטראנס 4:6
קאלב טאליןפלורה 2:0
   אסטוניה. ליגה שניה
לוואדיה U21קוהטלה יארווה 2:3
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית B
צ'אקאריטה ג'וניורסאול בויס 0:0
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
שירק גיומריירוואן 1:2
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
ייטאר וליקו טארנובוצרסקו סלו 1:1
סלאביה סופיהבוטב וראצה 2:2
   בולגריה. ליגה שנייה
גיליבובוספרטק וארנה 0:1
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
אוריינטה פטרולרוריאל פוטוסי 1:2
   בלארוס. ליגה עליונה
אנרגטיקגומל 1:1
טורפדו מינסקפ.צ. ויטבסק 3:0
נמאןאיסלוץ' 1:1
   בלגיה. יופילר ליג
קלאב ברוז'יופן 0:0
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
ליובןבירסחוט 0:3
   ברזיל. סרייה ב
פיגוורנסהפונטה פרטה 1:0
   ברזיל. סרייה סי - בית B
לוברדנסהפאיסאנדו 3:1
   גביע הסודאמריקנה - 1/4 גמר
קולון סנטה פהזוליה(1:0)  0:4
   גיברלטר. ליגה עליונה
אירופהלינקולן רם אימפס 1:4
   גרוזיה. ליגה עליונה
לוקומוטיבי טביליסיו.י.ט. ג'ורג'יה טביליסי 1:1
   גרמניה. בונדסליגה 2
המבורגבוכום 0:1
סנדהאוזןנירנברג 2:3
   גרמניה. ליגה 3
חמניצרמגדבורג 0:0
   גרמניה. אזורית צפון
האבלסהשוורץ וויס רדן 2:2
ורדר-2 ברמןוולפסבורג-2 2:0
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
ארפורטאורבאח 1:2
בבלסברגויקטוריה ברלין 0:0
   גרמניה. אזורית מערב
רוט-וייס אוברהאוזןפורטונה קלן 3:3
   גרמניה. אזורית באיירן
אשפנבורגריינ לכ 0:2
ממינגןגרוטר פורט 2 1:0
רוזנהייםהיימשטטן 6:1
שלדינג היינינגשוויינפורט 2:1
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
צ'ונבוק מוטורסאולסן הורנג 0:3
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
נורסיאלנדאודנסה 0:2
ראנדרסקובנהאבן 1:0
   דנמרק. ליגה שנייה
סקיבהויבורג 2:0
פרמד אמאגרניקוביןג 3:2
קוגהקולדינג איי.אף 2:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
ברונשויה.י.ק. הלרופ 2:2
הלסינגוראווארטה 0:3
   הולנד. ליגה שנייה
אלמרה סיטייונג פ.ס.וו. 2:3
דן בושטלסטר 1:0
וולנדאםרודה 0:4
נ.א.ק. ברדההלמונד ספורט 1:5
סטיכטינגדה גראפשחאפ 3:0
פ.צ. איינדהובןדורדרכט 1:5
קאמבורגו אהד איגלס 0:5
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
אבריסטויט טאוןקארמת'ן טאון 2:3
איירבאס יו. קיי.באלה טאון 2:1
ניוטאוןספן דרואידס 0:0
פניבונטבארי טאון 2:1
   וייטנאם. ליגה עליונה
בין דואונגזיאלאי 0:3
דה נאנגטי-טי האנוי 2:1
   טורקיה. סופרליג
דניזליספורגלאטסראיי 0:2
   טורקיה. ליגה שנייה
גירסונספורמנמן איזמיר 2:0
   ידידות.מועדונים - אוגוסט
א.א.ל. לימסולאומוניה ניקוסיה 2:0
קורדובהסביליה ב' 0:0
ריאל אוניוןלאגון אונאק 1:1
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
טמפיקו מדרוקורקאמינוס 0:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
טילרסטיינחייר 1:4
   סלובקיה. ליגה שנייה
ברדיובז'ילינה 2 2:1
   סקוטלנד. גביע הליגה - 1/8 גמר
מאת'רוולהארטס 2:1
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
ווז'דובאץיאבור איבניצה 1:2
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
ויסלה קראקובל.ק.ס. לודז' 0:4
   פולין. ליגה שנייה
אודרה אופולהאולשטין 1:0
חויניצ'אנקהל.ק.ס. נצצ'ה 0:1
חרוברי גלוגובפוסצ'ה 1:0
סאנדציהטיכי 0:1
סטאל מלץאולימפיה גרודזנדז 0:2
   פורטוגל. סופר ליגה
פאמליקאוריו אבה 0:1
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
אילבסקופס 2:0
אינטר טורקוהיפ''ק הלסינקי 2:3
   פינלנד. ליגה שנייה
א.ס. אאולוקיי.טי.פי קוטקה 1:0
מוסן סלמהקאיאני 3:5
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
גניסטאןגראנקולה 1:1
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
ויפק וואאסהסיינאיון צעירים 4:0
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
לוקנונסיונל 1:1
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
גארסילסוקרלוס מאנוצ'י 0:1
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
צ'סקה בודיוביצהסלביה פראג 3:0
   צ'כיה. ליגה שנייה
אוסטי נאד לאבםפרדוביצה 1:0
   צרפת. ליגה שנייה
אורליאן יו אס 45קלרמונט 1:0
גרנובלטרואה 1:1
ולנסיאןרודז אביירון 0:1
לוריינטסושו 0:1
נאנסילה מאן 1:2
פ.צ. פריזניורט 1:0
קאןשמבלי 0:0
שאטורואז'קסיו 1:0
   צרפת. ליגה שלישית
אבראנשבאסטיה בורגו 0:1
דונקרקבזייה 1:2
וילפראנשליון דיושר 2:0
טולוןגפק''ו אז'קסיו 1:1
לאבאלשולה 0:2
פוקווילי 2:4
קונקרנולה פוי אן ולה 1:1
קרטילבולון סור מר 0:1
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
פרז זלדוןקרטגינס 0:1
   קרואטיה. ליגה עליונה
אינטר זפרשיץ'דינמו זאגרב 2:1
   קרואטיה. ליגה שנייה
מדימורייהאוריינט רייקה 1:1
ראדניק ססבטהציבליה 1:1
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
הרמנשטאדטקלינצ'ני 1:2
טירגובישטהדינמו בוקרשט 2:3
   רוסיה. פרמייר ליג
אורנבורגסוצ'י פ.צ. 1:1
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
אינטר צ'רקסקאורוז'אי קראסנודר 2:2
אלניה-2דרוז'בה מייקופ 2:0
דינמו סטברופולביאולוג 0:3
וולגר-גזפרום אסטרחןספרטק נלצ'יק 0:6
אץאקךאכאסק''א רוסטוב 0:1
מאשוק פיאטיגורסקלגיון דינמו 0:4
צ'רנומורץ נובורוסייסקאנז'י מחצ'קלה 1:2
קראסנודר-3אלאניה ולאדיקווקז 1:1
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
דולגיה פרודירודינה מוסקבה 0:2
ולס מוסקבהלוקי אנרגיה  0:2
זווזדה סט. פטרסבורגזניט-2 סט. פטרסבורג 2:0
זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבולנינגרדץ 0:0
טורפדו ולדימירקולומנה 0:1
מורוםאולימפ חימקי 1:0
   רוסיה. ליגה שלישית. מרכז
חימיק ארסנל טולהדינמו בריאנסק 0:2
חימקי 2קלוגה 1:2
סוקול סארטובסאטורן איזור מוסקבה 1:1
סטרוגינוסאלוט בלגורוד 2:2
קראסנוגורסקרוטור 2 וולגוגרד 1:3
   רוסיה. ליגה 3. אורל.פובולז
אופה 2אקדמיה טוליאטי 0:0
זווזדה פרםנוסטה נובוטרואיצק 2:1
זניט איז'בסקוולגה אוליאנובסק 3:2
טיומןאקרון טוליאטי 0:2
קאמא''ז נברז'ניה צ'לניצ'ליאבינסק 1:3
   רוסיה. צעירים
זניט U20אחמט U20 0:2
טמבוב U20קראסנודר U20 0:2
   שבדיה. ליגה שנייה
פריייונקופינג סודרה 3:1
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
בודנסאומאה אפ.קיי. 1:1
קרלסלונדריונינגה 0:4
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
אודבלהטורלנדה 1:0
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
אסליוברוסנגורד 1:2
סטאפסינגהאולרדס 2:1
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
ברומיולההסלהולם אי.אפ 1:0
ראפה גויפאלמבודה-לינרוד 2:1
   שוויץ. גביע - 1/32 גמר
אטואל קארוז'יאנג בויז 1:0
קונקורדיה באזללוגנו 5:0