Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 13.09.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

15.0916.09היום18.0919.09


   ישראל. ליגה א' . צפון
הפועל הרצליהמ.ס. טירה 0:0
הפועל מגדל העמקמכבי צור-שלום 2:0
עירוני קריית אתאהפועל אסי גלבוע 0:2
רובי שפיראעירוני טבריה 0:2
   ישראל. ליגה א' . דרום
הפועל אזורמכבי אשדוד 1:0
הפועל כפר-שלםמכבי הרצליה 1:3
הפועל מרמורקמכבי יבנה 0:2
ירמיהו חולוןשמשון כפר קאסם 1:2
מכבי שערייםעירוני אור יהודה 3:1
נורדיה ירושליםהפועל בקעת הירדן 2:1
עירוני קרית-גתמכבי יפו Отл
   גרמניה. בונדסליגה 1
פורטונה דוסלדורףוולפסבורג 1:1
   ספרד. פרימרה
מאיורקהאתלטיק בילבאו 0:0
   צרפת. ליגה 1
אמיין אס.סי.ליון 2:2
לילאנג'ר 1:2
   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
אנדיג'ןסוגדיאנה ג'יזאק 0:0
בוכרהסורחאן 2:0
   אוסטריה. ליגה שנייה
אוסטריה קלגנפורטאוסטריה לוסטנאו 3:3
אוסטריה-2 וינהס.וו. ריד 0:0
אמסטטןפורוורטס שטייר 1:2


הורןקאפפנברג 1:5
פלורידסדורפרלאפניץ 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
אבראחסדורףטראיסקירהן 1:3
ברוק לייטהאדמירה-2 וואקר 2:4
דראסבורגראפיד-2 וינה 5:1
ווינר ספורטקלאבסטריפ-פינג 1:2
מנסדורפלאובנדורף 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
א.ט.ס.וו. וולסבורגפקלאמרט 2:1
אלרהייליגןשטורם-2 גראץ 1:1
דויצ'לאנדסברגרוולסברגר-2 1:0
הרטה ווילסבאד גלאיכנברג 0:1
וויץס.וו. ריד 2 0:5
קלסדורףאוניון גורטן 3:0
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
וויורגלקיצביאל 0:0
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
בישופסהופןוולס גרונאו 3:2
סנט יוהאןזלצבורגר 1914 5:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
אוז'גורודאובולון-ברובר-2 קייב 1:3
   אוקראינה. צעירים. שלב הראשון
אלקסנדריה U21דניפרו 1 U21 1:5
קרפאטי לבוב U21וורסקלה U21 4:1
שאחטאר U21זוריה U21 0:3
   אזרבייג'ן. ליגה שנייה
גנג'יהסומגאיט 2 1:1
מ.ו.י.ק. באקוקשליה 2 2:3
סבאיל 2סאבאך-2 באקו 1:3
   איטליה. סרייה ב
פורדנונהספציה 0:1
   אינדונזיה. ליגה עליונה
ארמה מלנגבורניאו 2:2
בהאיאנגקארהבאלי 0:0
סמן פדאנגפ.ס.ס. סלמאן 1:0
קלטנג פוטרהפרסיבאיה 1:1
   אירלנד. פרמייר ליג
בוהמיאנסווטרפורד 2:1
סליגו רוברספין הארפס 1:3
סנט פטריק אתלטיקיו סי די דבלין 0:0
   אירלנד. ליגה שנייה
גאלווי יונייטדקוב רמבלרס 1:7
דרוהדה יונייטדשלבורן 3:1
לימריק ווקספורד 1:4
קאבינטיליאטלון 1:3
   אירן. ליגה עליונה
גול גוהארפארס בושיר 1:1
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
אליאנזהאגילה 0:2
סנטה טקלהאיסידרו מטאפן 2:2
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
דרביקרדיף סיטי 1:1
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
טוטנהאם U23סאות'המפטון U23 2:2
צ'לסי U23ברייטון U23 1:2
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
מנצ'סטר יונייטד U23פולהאם U23 0:1
   אסטוניה. ליגה עליונה
פלורהקאלב טאלין 0:5
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית A
בלגראנוטמפרלי 1:3
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
אורארטואררט-ארמניה 1:1
ירוואןלורי ואנאדזור 1:0
פיוניק ירוואןאלשקרט 3:0
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
ארדהבוטב וראצה 1:2
צרסקו סלולוקומוטיב פלובודיב 3:2
   בלארוס. ליגה עליונה
לוץ' מינסקטורפדו מינסק 0:3
   בלארוס. ליגה שנייה
אורשהלוקומוטיב גומל 2:0
   בלגיה. יופילר ליג
שרלרואהראסינג גנק 1:2
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
לוקרןווסטרלו 1:1
   ברזיל. סרייה ב
פונטה פרטהוילה נובה גויאניה 1:0
   גיברלטר. ליגה עליונה
גלסיס יונייטדמונס קאלפה 5:0
   גרוזיה. ליגה שנייה
באייה זוגדידיגוריה לנצ'חוטי 1:2
שוקורהשווארדני 3:1
   גרמניה. בונדסליגה 2
גרוטר פורטווהן 1:2
קרלסרוההסנדהאוזן 0:1
   גרמניה. ליגה 3
מגדבורגדואיסבורג 1:1
   גרמניה. אזורית צפון
פלנסבורגהאנובר-2 0:1
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
לוקומוטיב לייפציגברלין אנקרספור 2:2
   גרמניה. אזורית מערב
הומברגפורטונה-2 דוסלדורף 4:2
וורלבורוסיה-2 מינשנגלדבאך 3:5
ליפשטאדטאסן 4:2
רוט-וייס אוברהאוזןוופרטאלר 1:5
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
וולדורףאולם 1846 1:3
   גרמניה. אזורית באיירן
אאוגסבורג-2ריינ לכ 1:2
ממינגןהיימשטטן 1:2
רוזנהייםאשפנבורג 3:0
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
סנדריסקיהורסנס 0:0
   דנמרק. ליגה שנייה
סקיבהפרדריסיה 2:2
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
ה.י.ק. הלרופסלגלסה 0:0
   הולנד. ליגה שנייה
אקסלסיור רוט.אלמרה סיטי 2:4
דה גראפשחאפיונג אייאקס 2:3
דן בושניימיכן 2:2
וולנדאםדורדרכט 1:1
יונג פ.ס.וו.יונג אז 2:3
נ.א.ק. ברדהיונג אוטרכט 0:0
סטיכטינגטלסטר 2:1
פ.צ. איינדהובןרודה 1:1
קאמבורהלמונד ספורט 1:5
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
הונדורסמוטגואה 1:0
ריאל אספניהלובוס 2:1
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
קונאס קוואיאבריסטויט טאון 1:4
   טורקיה. סופרליג
גלאטסראייקסימפאסה 0:1
   טורקיה. ליגה שנייה
בליקסירספוראומרנייספור 0:2
   טורקמניסטן. טורקמני
אשחאבדמרב 1:2
נביטצ'יקופטדג 2:0
   יפן. ליגה עליונה
אורווה רד דיימונדססרזו אוסקה 2:1
שימיצו אס-פולסנאגויה גרמפוס אייט 2:3
   ליטא. ליגה עליונה
אטלאנטאססודובה 4:0
ז'לגיריס וילנהפוניבז' 0:5
   מלטה. ליגה עליונה
טרשיאןחמרון ספרטנס 3:2
   מקדוניה. ליגה עליונה
פנדברנובה צפצ'ישטה 0:2
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
אטלנטהטמפיקו מדרו 0:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 4
ברגן נורדפאנה 6:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
ודה גלימט 2פלויה 2:1
יונקרןפינסנס 1:2
   סין. ליגה עליונה
צזיאנסו סיינטיגוואנגז'ו אוונגראנד 1:3
רנז'ן רוביבייג'ין גואן 1:1
שנדונג לוננגשנחאי סיפג 1:3
   סלובניה. ליגה עליונה
רודארבראבו לובליאנה 4:1
   סלובניה. ליגה שניה
פוז'ינארדוברובו 1:2
   ספרד. ליגה שנייה
ראיו ואייקנוראסינג סנטאנדר 0:2
   סקוטלנד. ליגה שנייה
ארברותפטריק ת`יסטל 1:1
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
ראדניצ'קי נישוויבודינה 2:1
   ערב הסעודית. ליגה עליונה
אל טהאווןאל אדל 2:3
אל נאסראל שבאב ריאד 0:0
דאמאק ח'מיס מושייטאל איתיחאד ג'ידה 1:2
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
זגלביה לוביןויסלה פלוק 0:5
יגלוניה ביאליסטוקלגיה וארשה 0:0
   פולין. ליגה שנייה
אודרה אופולהסאנדציה 1:1
אולשטיןסטאל מלץ 0:1
חויניצ'אנקהבלחטוב 0:3
   פורטוגל. סופר ליגה
ויטוריה סטובאלבראגה 0:1
   פורטוגל. ליגה שנייה
בנפיק-2 ליסבוןוויזאו 0:0
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב השני - פלייאוף.2
היפ''ק הלסינקיקיי פי וי קוקולה 1:3
סיינאיוןוואאסה 1:1
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
קאיכה קאיאניפי.קיי 37 3:2
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
גנרל דיאסלוקנו 0:3
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
אייקוצ'וספורט בויז 1:0
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
סיגמה אולומוץאופבה 0:2
   צ'כיה. ליגה שנייה
אוסטי נאד לאבםבאניק סוקולוב 2:2
ויסוצ'ינהכרודים 2:4
   צרפת. ליגה שנייה
אז'קסיואורליאן יו אס 45 0:0
גנגאןנאנסי 1:1
טרואהקאן 1:2
לה האברפ.צ. פריז 0:0
ניורטגרנובל 1:0
סושוולנסיאן 0:0
רודז אביירוןלה מאן 1:4
שמבליאוקזר 4:1
   צרפת. ליגה שלישית
אבראנשליון דיושר 1:2
באסטיה בורגושולה 2:3
דונקרקגפק''ו אז'קסיו 1:0
וילפראנשטולון 1:2
לאבאלרד סטאר 93 2:0
לה פוי אן ולהבולון סור מר 2:0
פובור פרונה 1:2
קונקרנוקווילי 0:0
קרטילבזייה 1:3
   קאטר. ליגה עליונה
אום סאלאלאל-ערבי 5:1
אל חוראל אהלי 3:2
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
סנטוס דה גואפילסקרטגינס 1:2
   קנדה. פרמייר ליג. סתיו
וולורפורג' האמילטון 3:1
   קרואטיה. ליגה עליונה
דינמו זאגרבאיסטרה פולה 0:1
   קרואטיה. ליגה שנייה
דראגובוליאץביילו ברדו 0:3
ראדניק ססבטהדינמו-2 זאגרב 0:3
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
קלוז'וולונטארי 0:5
קלינצ'ניאסטרה פלויישטי 1:1
   רוסיה. פרמייר ליג
זניט סט. פטרסבורגארסנל טולה 1:3
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
דולגיה פרודיזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 0:2
לוקי אנרגיה קולומנה 2:4
   רוסיה. צעירים
זניט U20ארסנל טולה U20 1:1
סוצ'י פ.צ. U20לוקומוטיב U20 1:1
ספרטק מוסקבה U20אורל U20 1:3
   שבדיה. אלסבנסקן
סיריאוס אופסלהפלקנברג 0:2
   שבדיה. ליגה שנייה
גאיסהאלמסטד 1:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון סוואלנד
לידינגיוטביו 4:2
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
אספודן טלוסנברוז 2:1
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
אסליובהאלמיה 2:2
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
קרלסקרונהאלמבודה-לינרוד 2:0
   שוויץ. גביע - 1/16 גמר
גראסהופרססרבט ז'נבה 0:1
וינטרטורסט. גאלן 0:2