Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 13.08.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

19.0820.08היום22.0823.08


   אנגליה. גביע הליגה - 1/64 גמר
אוקספורד יונייטדפיטרבורו יונייטד 0:1
אקרינגטוןסנדרלנד 3:1
בארנסליקרלייל 3:0
בלקבורןאולדהאם 2:3
בלקפולמקלספילד טאון 2:2 ב.הכרעה 4:2
ברדפורדפרסטון 4:0
בריסטול רוברסצ'לטנהאם 0:3
ברנטפורדקיימברידג' יונייטד 1:1 ב.הכרעה 5:4
גיליגהאםניופורט קאונטי 2:2 ב.הכרעה 4:1
גרימסבידונקאסטר 0:1
האדרספילדלינקולן סיטי 1:0
וויגןסטוק סיטי 1:0
ווימבלדוןמילטון קיינס 2:2 ב.הכרעה 4:2
וויקומב וונדרסרדינג 1:1 ב.הכרעה 4:2
וולסולקרולי טאון 3:2
ווסט ברומיץ'מילוול 2:1
טרנמרהאל 3:0
לוטוןאיפסוויץ' 1:3
מידלסברוקרו 2:2 ב.הכרעה 4:2
מנספילדמורקאם 2:2 ב.הכרעה 6:5


נוטינגהאם פורסטפליטווד טאון 0:1
סוואנסינורתהאפטון 1:3
סולפורד סיטילידס 3:0
סטיבנג'סאותנד 2:1
סקאנטורפדרבי 1:0
פורט ויילבארטון 2:1
פלימות'לייטון אוריינט 0:2
צ'רלטוןפורסט גרין 0:0 ב.הכרעה 5:3
קובנטריאקסטר 1:4
קווינס פארק ריינג'רסבריסטול סיטי 3:3 ב.הכרעה 4:5
קולצ'סטרסווינדון טאון 0:3
רוצ'דיילבולטון 2:5
שרוסברי טאוןרוטרהאם 4:0
שפילד וונסדייברי Отл
   הליגה.האירופית - שלב השלישי
דאנדלקסלובן ברטיסלבה(1:0)  3:1
לינפילדסוטייסקה(1:2)  2:3
קאליודודלאנז'(3:1)  1:0
   ליגת.האלופות - שלב השלישי
אולימפיאקוסאיסטנבול ב.ב.(0:1)  0:2
אייאקס אמסטרדםפ.א.ו.ק. סלוניקי(2:2)  2:3
דינמו קייבקלאב ברוז'(1:0)  3:3
לאסק לינץבאזל(1:2)  1:3
סלטיקקלוז'(1:1)  4:3
פורטוקראסנודר(0:1)  3:2
פרנצווארושדינמו זאגרב(1:1)  4:0
קאראבך אגדאםאפואל ניקוסיה(1:2)  2:0
קובנהאבןהכוכב האדום בלגרד(1:1)  1:1 ב.הכרעה 7:6
רוזנבורגמריבור(1:3)  1:3
   צרפת. גביע הליגה - שלב הראשון
אוקזרבזייה 0:0 ב.הכרעה 6:5
אורליאן יו אס 45גנגאן 1:4
אז'קסיוולנסיאן 1:4
בור פרונהרד סטאר 93 2:2 ב.הכרעה 6:7
גפק''ו אז'קסיושמבלי 0:2
גרנובלרודז אביירון 1:1 ב.הכרעה 3:4
טרואהלאנס 2:1
לוריינטלה מאן 2:1
ניורטשאטורו 1:3
פ.צ. פריזסושו 1:2
קאןנאנסי 1:0
קלרמונטלה האבר 1:1 ב.הכרעה 3:4
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
גרודיגזאקירחן 1:0
   אירלנד. גביע - 1/16 גמר
לונגפורד טאוןאטלון 1:3
   אנגליה. קונפרנס
אבספליט יונייטדיוביל 3:1
איסטליסאטון 1:1
אלדרשוטברומלי 1:0
בארנטדובר 1:0
דג & רדבורהם 3:0
הארוגייט טאוןנוטס קאונטי 2:0
הארטפולפיילד 2:2
טורקימיידןהד 2:0
סטוקפורטברואו 2:3
צ'ורליסוליהאל מורס 6:1
צ'סטרפילדווקינג 2:1
רקסהאםהאליפקס 0:1
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
אלטרינהםאלפרטון טאון 2:3
בוסטון יונייטדלמינגטון 0:1
בלית' ספרטנסיורק 3:0
ברקלי טאוןקינגס לין 1:1
גאיזליספנימור 1:3
גייטסהדברדפורד פארק 1:1
הרפורד יונייטדטלפורד יונייטד 0:1
פארסלי סלטיקסאות'פורט 3:0
קטרינגצ'סטר 1:1
קידרמינסטרגלוסטר 3:2
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
אוקספורד סיטיהמפטון 2:3
בילריקיי טאוןוולינג 1:2
בת' סיטיהאנגרפורד טאון 1:2
המלדלוויץ' המלט 0:1
וולדסטוןצ'יפנהם טאון 0:1
טומבריג'קונקורד ריינג'רס 0:1
מיידסטון יונייטדאיסטבורן 0:0
סלאוויימות' 1:1
סנט אולבאנסבריינטרי 3:0
   אסטוניה. ליגה עליונה
קורסארהפלורה 3:0
   אסטוניה. גביע - 1/32 גמר
פארנו סאדאםאוטפיה 2:1
   אקוודור. סרייה א
ברצלונה גויקילפוארסה אמריליה 1:2
   ברזיל. סרייה א
אלאגואנופורטלזה 2:0
   ברזיל. סרייה ב
בראגנטינואופראריו 0:4
   ברזיל. סרייה סי - בית A
נאוטיקוסמפאיו קוריאה 1:2
   גיברלטר. ליגה עליונה
מנצ'סטר 62בוקה ג'וניורס גיברלטר 0:0
   גרוזיה. ליגה שנייה
גאגרהבאייה זוגדידי 1:0
טלאוויספרטקי צחינוואלי 0:1
מראני טביליסישוקורה 1:5
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
אלצנאורוט-וייס קובלנץ 0:2
גיסןשטיינבך 1:0
וולדורףהופנהיים-2 0:3
   גרמניה. אזורית באיירן
ריינ לכגרוטר פורט 2 1:0
   דנמרק. גביע - שלב הראשון
בירקרודואנלוסה 4:1
טורבי גרנגהקוגה 9:0
פורוואנגויבי 3:2
   ליגה האלופות של אסיה - 1/8 גמר
אל הילאלאל אהלי ג'ידה(2:4)  1:0
אל-סאדלחביה(1:1)  1:3
   מולדובה. ליגה שנייה
סוקצסאונגני 3:2
סינזרייויקטוריה בארדר 1:2
פ.צ. קאהול-2005פלורשטי 1:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
לוקומוטיב אוסלומיונדאלן-2 1:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
מאדלהויקינג 2 1:1
   סין. ליגה עליונה
צזיאנסו סיינטיהנן ז'יאני 0:3
   סינגפור. ליגה עליונה
הוגאנג יונייטדווריורס 1:3
   סקוטלנד. גביע האתגר - שלב השני
איסט פייףסטרלינג אלביון 2:0
אנאן אתלטיקקלטי הארטס 1:1 ב.הכרעה 6:5
ברורה ריינג'רסקוב ריינג'רס 2:1
ברצ'ין סיטיאלגין סיטי 5:4
דמברטוןסנט מירן U21 1:0
האמילטון U21איירדרי יונייטד 1:0
הארטס U20קאודנבית' 1:3
מונטרוזפורפר אתלטיק 1:2
סטנהאוזמיואיראדינבורו סיטי 1:2
סטראנריירריינג'רס U21 2:0
פולקרקסלטיק U20 1:1 ב.הכרעה 5:6
פיטרהדפורמטיין יונייטד 0:0 ב.הכרעה 7:6
קליידמאת'רוול U21 0:4
רוס קאונטי U20רייט רוברס 3:2
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
קיפןרייפאס לאהטי 1:1
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
אינסטיטיוט לונדונדרידאנגנון סוויפטס 3:2
גלנטורןקולריין 2:2
וורנפוינטקרוזיידרס 0:4
קליפטונווילגלנאבון 1:3
קריק ריינג'רסלארן 2:1
בלימנה יונייטדלינפילד Отл
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
באליקלרוולדרס 0:8
דאנדלהפ.ס.נ.י. בלפסט 2:5
לואוגולדרגויו 1:2
קווינס אוניברסיטינוקברדה 2:3