Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 12.10.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

17.1018.10היום20.1021.10


   ישראל. ליגה א' . צפון
הפועל בני זלפההפועל כאוכב 2:0
   יורו. שלב המוקדמות - בית D
גרוזיהאירלנד 0:0
דנמרקשוויץ 0:1
   יורו. שלב המוקדמות - בית F
איי פארורומניה 3:0
מלטהשבדיה 4:0
נורבגיהספרד 1:1
   יורו. שלב המוקדמות - בית J
איטליהיוון 0:2
בוסניה והרצגובינהפינלנד 1:4
ליכטנשטייןארמניה 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
טים ווינר ליניאןויקטוריה 0:0
סטריפ-פינגטראיסקירהן 1:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
ס.וו. ריד 2פקלאמרט 0:4
שטאדל פאורהווילס 0:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
אימסטואקר-2 אינסברוק 2:1
האל אס.וו.וויורגל 1:2
צירלקיצביאל 6:0
רייכנאוטלפס 1:3
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
גרודיגזלצבורגר 1914 3:1
וולס גרונאואוסטריה זלצבורג 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
אוסטריה-2 לוסטנאוראנקוואל 4:0


ברגנצלאוטראך 2:2
לאנגנגדורנבירנר 1:2
   אוסטרליה. איי-ליגה
ווסט סידניסנטרל קוסט מארינרס 1:2
מלבורן ויקטורימלבורן הארט 0:0
   אוקראינה. ליגה שנייה
ווליןצ'רקאסצ'ינה 0:3
מ.פ.צ. ניקולאיבוולוצ'ינסק 2:0
מינאירוך ויניקי 1:1
צ'רנומורץ אודסהמטליסט 1925 חרקוב 0:0
קרמטורסקגורניאק-ספורט 1:1
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה B
פאדובהראבנה 2:1
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה C
רג'ינהקטנזארו 0:1
   אלג'יריה. ליגת העל
בלואיזדאדביסקרה 2:3
סאורהפראדו 0:1
שלףקאבילי 0:1
מ.ס. אלג'ראו.ס.מ אלג'ר 
   אנגליה. ליגה שלישית
אוקספורד יונייטדדונקאסטר 0:3
בלקפולרוטרהאם 2:1
בריסטול רוברסמילטון קיינס 0:1
סאותנדווימבלדון 4:1
פורטסמות'גיליגהאם 0:0
פיטרבורו יונייטדלינקולן סיטי 0:2
רוצ'דיילאקרינגטון 1:2
איפסוויץ'וויקומב וונדרס 
בארטוןבולטון 
סנדרלנדפליטווד טאון 
   אנגליה. ליגה רביעית
אקסטרפורסט גרין 0:1
לייטון אוריינטוולסול 1:3
מורקאםברדפורד 2:1
מנספילדאולדהאם 1:6
מקלספילד טאוןפורט וייל 1:2
סווינדון טאוןפלימות' 1:1
סולפורד סיטיקיימברידג' יונייטד 0:1
סטיבנג'גרימסבי 1:2
סקאנטורפנורתהאפטון 0:3
קרולי טאוןקולצ'סטר 1:2
קרליילקרו 4:2
צ'לטנהאםניופורט קאונטי 
   אנגליה. קונפרנס
אבספליט יונייטדמיידןהד 2:1
איסטליצ'ורלי 0:0
אלדרשוטהארטפול 3:0
בארנטווקינג 2:2
האליפקסבורהם 2:0
יובילהארוגייט טאון 2:1
נוטס קאונטיטורקי 0:2
סוליהאל מורסברומלי 1:2
ברואודובר 
סטוקפורטדג & רד 
פיילדסאטון 
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
ברדפורד פארקהרפורד יונייטד 2:3
גאיזליאלטרינהם 1:1
גייטסהדגלוסטר 0:1
דרלינגטוןבוסטון יונייטד 1:2
טלפורד יונייטדיורק 1:1
למינגטוןאלפרטון טאון 1:0
סאות'פורטברקלי טאון 0:1
קטרינגספנימור 2:0
קינגס ליןצ'סטר 2:2
קרזוןבלית' ספרטנס 1:0
קידרמינסטרפארסלי סלטיק 
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
אוקספורד סיטידרטפורד 1:0
בת' סיטימיידסטון יונייטד 1:1
דורקינגהאנגרפורד טאון 0:1
דלוויץ' המלטויימות' 2:2
האבנט אנד ווטרלובילהמל 2:1
וולינגהמפטון 1:0
טומבריג'בריינטרי 1:5
סלאובילריקיי טאון 1:3
סנט אולבאנסאיסטבורן 3:1
צ'למספורד סיטיוולדסטון 3:1
קונקורד ריינג'רסצ'יפנהם טאון 1:0
   אסטוניה. גביע - 1/16 גמר
פאידה IIIקאליו 
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית A
בלגראנופרו קאריל אוייסטה 2:2
אסטודיאנטס דה קאסרוסאטלנטה 
   בלארוס. ליגה שנייה
אורשהויגוואם 5:1
בלשינה בוברויסקגראניט-מיקאשביצ'י 1:2
לידהסלונים 0:2
ספוטניק רצ'יצהוולנה פינסק 0:3
רוך ברסטבאראנוביצ'י 0:2
   בלארוס. ליגה שלישית
אנרגוסביעבי''סכ 3 פינסק 
גורקיבלשינה-2 בוברויסק 
מאריינה הורקהאיבצוויצ'י 
מולודצ'נואוזוה 
נמאן אגרואוסיפוביצ'י 
סמולביצי 2אשמיאני 
קלצקצ'סט 
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
אססלסיור וירטוןלומל יונייטד 0:1
רסלרליובן 1:3
   ברזיל. סרייה א
גויאסאלאגואנו 0:1
   ברזיל. סרייה ב
אואסטהפונטה פרטה 1:1
בראגנטינופראנה 0:2
ברסיל דה פלוטאסבוטאפוגו ס''פ 0:1
גוארארני קמפיאסקלאב דה רגאטאס 0:1
וילה נובה גויאניהאתלטיקו גויאניאנסה 1:1
לונדרינהאופראריו 2:1
ספורט רסיפהסאו בנטו 0:2
קויאבהויטוריה סלבדור 3:1
קוריטיבהקריסיאומה 0:1
   גרמניה. אזורית צפון
המבורג-2דרוכטרזן אסל 0:1
וולפסבורג-2סנט פאולי-2 1:5
פלנסבורגהאנזה לונבורג 1:5
שוורץ וויס רדןאלטונה 93 0:2
ורדר-2 ברמןהאנובר-2 
   גרמניה. אזורית מערב
אלמניה אאכןשאלקה-2 1:0
בורוסיה-2 דורטמונדליפשטאדט 2:1
האלטרןבונר 2:1
וופרטאלרוורל 5:2
לוטהבורוסיה-2 מינשנגלדבאך 2:4
פורטונה-2 דוסלדורףברגיש גלדבאך 0:3
רדינדןווטנשייד 2:2
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
באלינגןאלברסברג 4:2
מיינץ-2באלינגר 0:1
סארברוקןאהלן 0:2
רוט-וייס קובלנץפירמאסנס 3:1
   גרמניה. אזורית באיירן
אאובשטאדטגרוטר פורט 2 0:2
אאוגסבורג-2אשפנבורג 3:2
איכשטטבורגהאוזן 1:2
אילרטיסןשלדינג היינינג 1:2
אלאספורט מינךןריינ לכ 0:2
באירייטשוויינפורט 1:3
נירנברג-2היימשטטן 1:3
   דנמרק. ליגה שנייה
סקיבהחבידוברה 1:2
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
ב. 93 קופנהאגןסלגלסה 1:2
ברונשויהולבק 0:0
ה.י.ק. הלרופאפ.איי.2000 0:2
פרם קופנהאגןהילרוד 0:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
דאלוםנסביו 0:0
ו.ס.ק. אורהוסטיסטד 0:1
מידלפארטוויגונד 0:2
סיודווסטברברנד 4:1
   הולנד. ליגה שנייה
טופ אוסטלסטר 2:2
רודההלמונד ספורט 0:4
   הולנד. ליגה שלישית
אמסטרדםא.ס.וו.ה. 0:4
הארדנברגריינסבורגסה בויז 3:3
טק טילקטוויק 0:1
יונג וולנדאםדה טרפרס 1:0
יונג ספרטה רוטרדםקוזקן בויז 0:1
נורדוויקאקסלסיור מאסלואיס 3:1
סהוונגןגלדרס 1:0
ספקנבורגאס וי ספאקנבורג 2:2
קוניקלייקהקוויק בויז 0:1
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
מרתוןפלטנסה 2:3
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
אבריסטויט טאוןקרדיף מטרופוליטן 2:2
באלה טאוןקארמת'ן טאון 1:2
ט.נ.ס.איירבאס יו. קיי. 2:6
בארי טאוןפניבונט 
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
אסטודיאנטס קאראקסאסטודיאנטס מרידה 6:0
לאלהטרוחילאנוס 1:1
פורטוגזהזוליה 0:0
קרבובוקאראקס 2:0
   ידידות.מועדונים - אוקטובר
אודינזהונציה 1:1
איסטנבול ב.ב.ייני מלאטיאספור 0:1
איסטרה פולהאוריינט רייקה 1:3
אנטלהקיאסו 0:5
בוטב פלובדיבצרסקו סלו 1:3
גזיאנטפספוראדאנספור 2:3
גיליבובוארדה 2:0
דיירמוטסרד 0:2
הארטברגאוסטריה קלגנפורט 1:2
ואשאשפהרבר 2:1
ויטושהצסק''א 1948 סופיה 1:2
ויסלה פלוקל.ק.ס. לודז' 0:2
לוקומוטיב סופיהבוטב וראצה 0:4
לוקומוטיב פלובודיבחבאר 0:1
מלאדוסט לוקאניראדניצ'קי ניש 2:3
סטיאווה בוקרשטוולונטארי 2:1
פ.צ. ויטבסקנאפטן 2:2
פירין בלאגואבגרדצסק''א סופיה 3:1
פירין ראזלוגלבסקי סופיה 2:1
קוניאספוראסקיסחירספור 0:1
קרפאטי לביבז'לגיריס קובנה 1:1
רדניק סורדוליצהנאפרדק קרושבץ 1:1
רייקהזרינסקי מוסטאר 1:1
רקוב צ'נסטוחובהזגלביה סוסנובייץ 0:2
שיבניקלוקומוטיבה זאגרב 2:1
ברשיהוויבודינה 
דינמו מינסקגורודיאה 
   ידידות.נבחרות - אוקטובר
אורוגוואיפרו 0:1
גינאהאיי קומורו 1:0
טוניסיהקמרון 0:0
קולומביהצ'ילה 0:0
   יוון. ליגה שניה
אספרופירגוסקאבאלה 0:1
   יורו עד גיל 17. שלב המוקדמות - בית A
פולין U17ליכטנשטיין U17 0:11
בלגיה U17צפון מקדוניה U17 
   יורו עד גיל 17. שלב המוקדמות - בית L
הולנד U17וויילס U17 1:2
סלובניה U17קוסובו U17 0:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית A
שבדיה U21איסלנד U21 0:5
   יפן. ליגה שנייה
וי וורן נגסאקיג'ף יונייטד 2:0
ימאגוצ'יקיוטו פרפל סאנגה 0:1
ריוקיו אוקינאווהטוקיו וורדי 5:1
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית A
ארה''בקובה 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית B
איי ברמודהמקסיקו 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית D
ניקרגואהדומיניקה 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה C - בית A
סן מרטןאיי קיימן 
   ליטא. ליגה עליונה
פאלנגהסודובה 4:0
   מרוקו. בוטולה פרו
אולימפיק סאפירג'א קזבלנקה 
איטיכד טאנג'ראוז'דה 
אל ג'דידהאולימפיק חוריבגה 
וידאד קזבלנקהברקאן 
חסאני אגאדירחמיס זמאמרה 
יוסופיה ברשידמוגרב דה טטואן 
פ.ו.ס. רבאטפ.א.ר רבאט 
רפיד אוד זםבני מלאל 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
מוסארנדאל 1:1
קוויק האלדןביאסן 1:3
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
גרורודאסקר 2:1
פלוריואסאנה 0:1
קיילסוסאופסאל אוסלו 0:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
אידסוולדאולסונד 2 2:0
ליורנסקרוגסונדאל 1:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
האלסןפריג אוסלו 0:2
יורן הורעןגריי אוסלו 2:2
לוקומוטיב אוסלודרובאק פרוגן 1:2
נורילדמיונדאלן-2 1:0
פולווולרנגה 2 0:0
רדי אוסלואולן 2:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
ברודפורס גרנלאן 0:4
ווינדביארטברונה 2 0:4
ויקינג 2דון 0:5
סטארט 2מאדלה 2:2
סלאהלפלקרוי 3:1
שטורםורדנסט סטוונגר 2:2
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 4
ברגן נורדואלדרס 0:8
וארד האוגסונדסטרומסגודסט 2 0:4
ווסטפוסןסונדאל 2 4:2
סטורדאוס 1:1
פיורהפאנה 1:3
פילינגסדאלןדיירב האוגסונד 1:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
אורקלהורדאל 0:3
ברומונדאלסטיינחייר 0:9
יוביק ליןרוזנבורג 2 2:1
מלהוסראופוס 2 2:2
ניוברגסוןסטרינדהיים 1:0
ראנהיים 2טילר 3:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
שרווילילסטרום 2 0:2
   סלובניה. ליגה שניה
דובביליה 2:1
דראבוגרדפוז'ינאר 2:0
נאפטה לנדבהדוברובו 2:2
נובה גוריצהרדומלה 1:2
קופררוגאשקה 0:3
ברז'יצהקרקה 
   סלובקיה. ליגה שנייה
ברדיובמיקולאש 3:1
דובניצהקושיצה פ.ק. 1:0
ז'ילינה 2סקאליצה 2:4
פוחובסלובן-2 ברטיסלבה 
   ספרד. ליגה שנייה
אלמריהלוגו 0:0
אסטרמדורהפונפרדינה 1:1
ג'ירונהאלצ'ה 2:0
מלאגהקאדיז 2:1
ספורטינג גיחוןאלקורון 3:1
   ספרד. ליגה שלישית . בית 1
ריאל מדריד ב'פונטבדרה 1:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 2
אתלטיק בילבאו ב'אמורבייטה 3:3
יוניוניסטס דה סלמנקהטודלנו 1:1
לוגרונייסארנאס דה קצ'ו 0:4
לכונהקלאורה 3:3
ריאל אוניוןוליאדוליד ב' 1:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
ברצלונה ב'אוריהואלה 0:3
ולנסיה ב'חימנסטיק 1:1
ליאגוסטרהסאבאדל 1:0
   ספרד. ליגה שלישית . בית 4
גרנדה ב'אתלטיקו סנלוקניו 0:1
סביליה ב'טאלאברה 1:1
   סקוטלנד. גביע האתגר - 1/8 גמר
איירדרי יונייטדאלגין סיטי 2:0
אינברנסאלוא אתלטיק 0:3
ארברותקלייד 2:0
פטריק ת`יסטלקונאס קוואי 0:2
רייט רוברסגלנאבון 1:3
רקסהאםסנט מירן U21 1:4
סוליהאל מורסריינג'רס U21 
   פולין. ליגה שנייה
בלחטובאולימפיה גרודזנדז 0:1
רדומיאק רדוםפודבסקידזי 3:1
חרוברי גלוגובזגלביה סוסנובייץ 
טיכימדז לגניצה 
יאסטשמבהויגרי סובלקי 
פוסצ'הווארטה פוזנאן 
   פולין. ליגה שלישית
ביטוביה ביטובסטאל זרוב 2:3
גאקאאס קטוביצהאלנה טורון 0:2
גורניק פולקוביצהסטאל סטאלובה-וולה 0:3
גריף וייחרובולגיונובו 2:1
וידזב לודז'פוגון סדליצה 3:7
רסוביה ז'שובלך 2 פוזנאן 2:3
זניץ' פרושקובגרבניה קראקוב 
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
אייקוצ'ודפורטיבו מוניסיפל 0:2
קומרסיואליאנזה אוניברסידד 0:1
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
בלימנה יונייטדקרוזיידרס 1:1
גלנטורןקריק ריינג'רס 1:3
דאנגנון סוויפטסלינפילד 4:1
קולרייןוורנפוינט 0:3
קליפטונוויללארן 0:1
גלנאבוןאינסטיטיוט לונדונדרי 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
באליקלרבלינה 0:2
דרגויולואוגול 2:1
וולדרספורטדאון 1:2
נוקברדהפ.ס.נ.י. בלפסט 1:1
ניורי סיטיארדס 1:5
קווינס אוניברסיטידאנדלה 2:5
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
דפורטיבו פאסטוחוניור בארנקיליה 1:2
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
אלחואלנסהגרסיה 0:1
סנטוס דה גואפילססן קרלוס 3:1
   קנדה. פרמייר ליג. סתיו
יורק 9פורג' האמילטון 0:4
   רומניה. ליגה שנייה
וייטורול טירגו-ג'יופארול קונסטנצה 1:2
מטאלוגלובוסטוריס אולטול 0:1
ריפנסיהדאצ'יה מיובני 5:0
אראדקונקורדיה קיאז'נה 
ארג'ש פיטשטירשיצה 
גלוריה בוזאואסו פולי 
דונריה קלראשיראפיד בוקרשט 
   רוסיה. ליגה שנייה
אוואנגרד קורסקצ'רטנובו 1:0
חימקימורדוביה סארנסק 0:4
טום טומסקבאלטיקה קלינינגרד 0:0
טקסטילשיק איבנובולוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 3:4
יניסיי קראסנויארסקארמאביר 1:1
נפטחימיק ניז'נקמנסקפאקל וורונז' 0:1
ספרטק-2 מוסקבהטורפדו מוסקבה 3:2
קראסנודר-2סק''א חברובסק 2:2
רוטור וולגוגרדניז'ני נובגורוד 1:2
שיניק יארוסלאבלצ'איקה 3:2
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
אורוז'אי קראסנודראלאניה ולאדיקווקז 4:1
אינטר צ'רקסקוולגר-גזפרום אסטרחן 3:0
אלניה-2קראסנודר-3 2:1
ביאולוגספרטק נלצ'יק 0:2
דינמו סטברופולמאשוק פיאטיגורסק 0:0
דרוז'בה מייקופצ'רנומורץ נובורוסייסק 2:4
אץאקךאכאאנז'י מחצ'קלה 0:1
סק''א רוסטובלגיון דינמו 1:1
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
ולס מוסקבהדולגיה פרודי 1:3
זווזדה סט. פטרסבורגמורום 4:1
זניט-2 סט. פטרסבורגזנאמיה טרודה אורחובו-זוייבו 0:3
לוקי אנרגיה לוקומוטיב-2 מוסקבה 2:1
פסקוב 747טורפדו ולדימיר 3:2
קולומנהלנינגרדץ 2:3
רודינה מוסקבהאולימפ חימקי 2:2
   רוסיה. ליגה שלישית. מרכז
דינמו בריאנסקקראסנוגורסק 1:2
זווזדה ריאזןקוונט אובנינסק 2:2
מטאלורג ליפצקרוטור 2 וולגוגרד 1:2
סאטורן איזור מוסקבהחימיק ארסנל טולה 2:2
סאלוט בלגורודאררט מוסקבה 0:3
קלוגהסוקול סארטוב 1:1
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
ניקופינגסילביה 0:3
קרלסטד סנדוויקנס 0:2
ריונינגהסולנטונה 3:1
   שבדיה. ליגה שלישית. דרום
אוטסיקטןליונגסקילה 0:0
אסיריסקה יונקופינגלנדסקרונה 2:2
אסקילסלינהסקובדה 0:2
טורנסטרולהטן 0:0
לונדאוסקרסהאמן 1:3
לינדוםוארנאמו 1:5
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
אסיריסקהאנסקדה 1:5
האנינגההודינגה 3:3
ורמבולסאסיריסקה נורקופינג 1:3
טיורסוארמייסקה סיריאנסקה 0:3
מוטלהאספודן טלוס 0:3
נברוזלינקופינג אי.אפ.קיי. 5:2
סטוקהולם אינטרנציונלהסודרטליה 0:13
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
אולימפיק מאלמההאלמיה 3:5
אונסלהאסיריסקה בי.סי. 1:1
אנגלהולםהיטארפ 1:2
וינברגססטאפסינגה 1:2
מאלמה אי.אפ.קיי.אולרדס 2:4
פרספה בירליקרוסנגורד 2:3
קוידינגאסליוב 0:6
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
אלמבודה-לינרודאסארומס 2:2
אסטרלןקרלסקרונה 4:2
ברגההולקווארנה 1:2
דאלסטורפסהסלהולם אי.אפ 0:3
הסלהולם אי.אפ.קיי.רסלאט 0:3
נוסאביוברומיולה 1:1
ראפה גויפנסשיו 0:1