Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 12.08.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

20.0821.08היום23.0824.08


   ישראל. גביע הטוטו על. שלב הבתים - בית A
הפועל.חיפההפועל חדרה 2:1
עירוני.ק''שהפועל כפ''ס 1:3
   ישראל. גביע הטוטו על. שלב הבתים - בית B
הפועל.רעננהמ.ס.אשדוד 4:1
סקציה נס ציונההפועל.ת''א 1:2
   גרמניה. גביע - 1/32 גמר
אנרג'י קוטבוסבאיירן מינכן 3:1
האלשרוולפסבורג 5:3 אחרי הארכה
האנזה רוסטוקשטוטגרט 1:0
קרלסרוהההאנובר 96 0:2
   איסלנד. פרמייר ליג
פילקירגרינדאביק 1:2
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
סונסולטהסנטה טקלה 1:2
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
קרזוןדרלינגטון 1:3
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
צ'למספורד סיטידרטפורד 0:4
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
אברטון U23לסטר U23 0:0
בלקבורן U23ארסנל U23 3:1
ברייטון U23וולבס U23 0:2
דרבי U23צ'לסי U23 1:0
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
סטוק סיטי U23סנדרלנד U23 1:1
רדינג U23ניוקאסל U23 0:6
   אסטוניה. גביע - 1/32 גמר
קוזהפאידה III 5:0
   אקוודור. סרייה א
אל נסיונלאמלק 0:1


   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
די סי יונייטדלוס אנג'לס גלאקסי 1:2
לוס אנג'לס פ.צ.ניו יורק רד בולס 2:4
פילדלפיה אוניוןיוסטון דינמו 1:2
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
דונב רוסהויטושה 0:2
   בולגריה. ליגה שנייה
מונטאנהצסק''א 1948 סופיה 1:0
ספרטק וארנהראזגרד-2 2:0
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
בלומינגבוליבר לה פאס 3:2
   בלארוס. ליגה עליונה
שחטיור סליהורסקנמאן 0:6
   ברזיל. סרייה א
גויאסואסקו דה גמה 1:0
   גיברלטר. ליגה עליונה
לינקסמונס קאלפה 1:5
   ד.קוריאה. קיי ליג 2
אנסן גרינרסאסן מוגונגווה 2:1
סאול אי-לנדסובון פ.צ. 1:2
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
סנדריסקיאורהוס 0:0
   הולנד. ליגה שנייה
יונג אזטלסטר 0:0
יונג פ.ס.וו.דן בוש 2:2
   הונגריה. ליגה שנייה
בקשצ'אבהואשאש 0:2
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
מוטגואהריאל סוסיאדד 1:2
מרתוןאולימפיה 1:1
פלטנסהוידה 0:3
   ידידות.מועדונים - אוגוסט
אפולון לריסהוולוס 3:1
ליכטנברגיוניון ברלין 4:1
   ליגה האלופות של אסיה - 1/8 גמר
אל וואהדהאל נאסר(1:1)  3:2
זוב אהןאל איתיחאד ג'ידה(2:1)  4:3
   ליטא. ליגה עליונה
פוניבז'פאלנגה 1:3
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
סנטוס לגונהפואבלה 1:4
   נורבגיה. ליגה עליונה
לילסטרוםמיונדאלן 2:3
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
אוד שיין 2מיולנר 2:5
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
ארבולרומן 3:1
מולדה-2טרפ 4:2
סטאבק 2אולסונד 2 0:0
סרפסבורג-2נורדסטרנד 2:2
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
טונסברגוולרנגה 2 2:1
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
מנדלסקמרטנהווינדביארט 2:6
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 4
פאנהסטרומסגודסט 2 2:2
פיורהבראן 2 1:2
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
ברומונדאלראופוס 2 0:3
סטיינחיירקונגסבינגר 2 6:1
סטרינדהייםרוזנבורג 2 3:2
ראנהיים 2מלהוס 0:4
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
אולנסאקר 2ילרוסן 1:3
טרומסה 2לילסטרום 2 1:4
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
לכיה גדנסקיגלוניה ביאליסטוק 1:1
   פורטוגל. סופר ליגה
ויטוריה סטובאלטונדלה 0:0
   פינלנד. ליגה שנייה
קיי.טי.פי קוטקהטי.פי.וי טמפרה 1:6
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
גוארניסנטאני 1:2
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
איטאגוי דטאירסחוניור בארנקיליה 0:1
אתלטיקו הוילהמילונאריוס 1:1
בוקרמנגהקוקוטה 0:2
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
גוודלופהלימון 3:4
קרטגינסהרדיאנו 1:1
   קנדה. ק.ס.ל.
יוקריין יונייטדווטרלו 2:1
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
וייטורול קונסטנצהבוטושאני 2:2
   רומניה. ליגה שנייה
פטרולולאראד 3:0
   רוסיה. פרמייר ליג
רוסטובקריליה סובטוב 0:1
   רוסיה. צעירים
רוסטוב U20קריליה סובטוב U20 3:1
   שבדיה. אלסבנסקן
גטבורגפלקנברג 1:1
קאלמאראורברו 1:1
   שבדיה. ליגה שנייה
יונקופינג סודרהסיוריאנסקה 1:3
   שבדיה. ליגה שלישית. דרום
קריסטיאנסטדאסקילסלינה 3:1
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
נברוזהאנינגה 2:4