Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 11.10.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

17.1018.10היום20.1021.10


   ישראל. ליגה לאומית. שלב הראשון
הפועל אשקלוןהפועל אום אל פחם 1:0
הפועל ר''געירוני ראשל''צ 1:0
הפועל.פ''תהפועל.עכו 1:3
מכבי אחי-נצרתבני.סכנין 2:1
עירוני רמה''שקטמון ירושלים 2:0
   ישראל. ליגה א' . צפון
באקה אל גרביהעירוני טבריה 0:0
דבוריה אוסמהמכבי צור-שלום 4:2
הפועל איכסלהפועל אסי גלבוע 0:1
הפועל מגדל העמקמ.ס. טירה 2:1
מכבי טמרהבני ערערה עארה 2:3
עירוני קריית אתאהפועל כפר-קנא 2:0
רובי שפיראהפועל הרצליה 4:0
   ישראל. ליגה א' . דרום
א.ס.אשדודעירוני קרית-גת 0:3
הפועל אזורמכבי יבנה 1:4
הפועל כפר-שלםהפועל בקעת הירדן 1:6
ירמיהו חולוןמכבי יפו 1:1
מכבי הרצליהשמשון כפר קאסם 2:2
מכבי שערייםהכח ר''ג 2:0
נורדיה ירושליםהפועל מרמורק 1:2
עירוני אור יהודהמכבי אשדוד 0:3


   יורו. שלב המוקדמות - בית A
מונטנגרובולגריה 0:0
צ'כיהאנגליה 1:2
   יורו. שלב המוקדמות - בית B
אוקראינהליטא 0:2
פורטוגללוקסמבורג 0:3
   יורו. שלב המוקדמות - בית H
איסלנדצרפת 1:0
אנדורהמולדובה 0:1
טורקיהאלבניה 0:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
אבראחסדורףמנסדורפ 0:0
ברוק לייטהראפיד-2 וינה 2:1
ווינר נוישטאדטדראסבורג 6:2
ווינר ספורטקלאבנויזידלר 1:2
מאטרסבורג-2אדמירה-2 וואקר 1:2
קאראבך וינהלאובנדורף 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
א.ט.ס.וו. וולסבורגאוניון גורטן 1:1
גלייסדורףבאד גלאיכנברג 2:1
דויצ'לאנדסברגראלרהייליגן 4:3
קלסדורףסנט אנה 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
קופשטייןשוואץ 0:2
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
בישופסהופןסנט יוהאן 2:0
פינצגאוזאקירחן 1:1
קוכלאניף 5:1
   אוסטרליה. איי-ליגה
אדלייד יונייטדפ.צ.סידני 3:2
   אוקראינה. ליגה שנייה
פריקרפטייה איבנו-פרנקובסקמטאלורג זפורוז'יה 1:2
קרמן קרמנצ'וגאינגולץ 3:0
   אורוגוואי. פרימרה. קלאוסורה
דפנסור ספורטינגליברפול מונטווידאו 0:0
פניארולמונטווידאו וונדררס 0:1
   אינדונזיה. ליגה עליונה
פרסיבאיהבורניאו 0:0
   אירלנד. פרמייר ליג
בוהמיאנסדאנדלק 1:2
קורק סיטייו סי די דבלין 2:3
שמרוק רוברספין הארפס 0:1
דרי סיטיסנט פטריק אתלטיק 
   אירלנד. ליגה שנייה - פלייאוף - 1/2 גמר
לונגפורד טאוןקאבינטילי(0:0)  1:1 ב.הכרעה 3:1
   בלגיה. ליגה שנייה. שלב הראשון
בירסחוטווסטרלו 2:1
   ברזיל. סרייה א
אוואיואסקו דה גמה 0:0
פלמנגואתלטיקו מיניירו 1:3
קורינתיאנסאתלטיקו פארננסה 2:2
   גרמניה. אזורית מערב
אסןפורטונה קלן 1:0
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
הופנהיים-2שטיינבך 2:2
וולדורףקיקרס אופנבך 2:2
   גרמניה. אזורית באיירן
בוכבאחגארחינג 1:1
רוזנהייםממינגן 1:1
   דנמרק. ליגה שנייה
קולדינג איי.אףניקוביןג 1:3
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
הלסינגורסקובסהובד 0:7
   הולנד. ליגה שנייה
סטיכטינגקאמבור 0:0
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
ספן דרואידסניוטאון 2:1
   ידידות.מועדונים - אוקטובר
אגיה נאפהאולימפיאקוס ניקוסיה 0:3
אוסטריה לוסטנאואאוגסבורג 4:0
אלטאךוינטרטור 0:1
אנורתוסיס פמגוסטהאנגניסי 2:5
ארמיס אראדיפואנוסיס פראלימני 0:1
באניק אוסטראבהויטקוביצה 1:2
דיושגיורזמפלין 1:1
ואקר אינסברוקואדוץ 3:1
וייטורול קונסטנצהצ'רנו מורה וארנה 2:3
ורונהבראבו לובליאנה 0:4
טיכיאודרה אופולה 1:6
מ.ט.ק.שורוקשר 2:2
סלאבן בלופוזאלייגרצג 2:1
סלובודה טוזלהדינמו זאגרב 1:1
סלובן ורנסדורףסלובן ליברץ 0:0
סנט פאוליורדר ברמן 0:1
פורוורטס שטיירהאלאדס 1:1
פיסטויזהפיורנטינה 4:1
קאפושוואראוסייק 4:0
קייזרסלאוטרןדודלאנז' 0:4
קליאריפוגון שצ'צ'ין 1:3
קרמיוטיסהא.א.ל. לימסול 6:1
ראפיד וינהפלורידסדורפר 1:2
   ידידות.נבחרות - אוקטובר
ונצואלהבוליביה 1:4
מרוקולוב 1:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית A
ארמניה U21לוקסמבורג U21 0:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית B
שוויץ U21גרוזיה U21 1:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית C
אוסטריה U21טורקיה U21 0:3
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית E
אסטוניה U21לטביה U21 1:2
בולגריה U21סרביה U21 1:0
רוסיה U21פולין U21 2:2
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית G
בלארוס U21נורבגיה U21 1:1
הולנד U21פורטוגל U21 2:4
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית I
מולדובה U21וויילס U21 1:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית C
טרינידד וטובגוהונדורס 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית D
האיטיקוסטה ריקה 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית A
גיאנה הצרפתיתגרנדה 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית C
אנטיגואה וברבודהגאינה 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית D
סנט וינסנט והגרנדיניםסורינאם 
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה C - בית D
סנט מארטןטורקס וקאיקוס 
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
פוטרוסדוראדוס 1:1
   ספרד. ליגה שנייה
ראיו ואייקנוטנריפה 1:2
   סקוטלנד. גביע האתגר - 1/8 גמר
סטנהאוזמיואירווטרפורד 2:3
   פולין. ליגה שנייה
אולשטיןל.ק.ס. נצצ'ה 1:1
סאנדציהחויניצ'אנקה 4:4
אודרה אופולהסטאל מלץ 
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
קחאמרקהקנטלאו 1:1
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
אינדפנדיינטה מדליןקוקוטה 0:3
פטריוטאסאתלטיקו נאסיונל 2:1
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
גוודלופהאוניברסידאד 0:1