Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 10.11.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

24.0125.01היום27.0128.01


   ישראל. ליגת העל. שלב הראשון
בני-יהודהמ.ס.אשדוד 0:2
הפועל כפ''סהפועל חדרה 0:0
מכבי.חיפהבית''ר.ירושלים 1:3
   איטליה. סרייה א'
אודינזהספאל 0:0
יובנטוסמילאן 0:1
לאציולצ'ה 2:4
סמפדוריהאטאלנטה 0:0
פארמהרומא 0:2
קליאריפיורנטינה 2:5
   אנגליה. פרמיירשיפ
וולבסאסטון וילה 1:2
ליברפולמנצ'סטר סיטי 1:3
מנצ'סטר יונייטדברייטון 1:3
   אנגליה. גביע - שלב הראשון
בריסטול רוברסברומלי 1:1
רקסהאםרוצ'דייל 0:0
בארנטפליטווד טאון 2:0
גייטסהדאולדהאם 2:1
דוברסאותנד 0:1
הייס ואידינגאוקספורד יונייטד 2:0
יורקאלטרינהם 1:0
לייטון אוריינטמולדון אנד טיפטרי 2:1


מקלספילד טאוןקינגסטוניאן 4:0
צ'יפנהם טאוןנורתהאפטון 3:0
   גרמניה. בונדסליגה 1
בורוסיה מינשנגלדבאךורדר ברמן 1:3
וולפסבורגבאייר לברקוזן 2:0
פרייבורגאיינטרכט פרנקפורט 0:1
   הולנד. ארדיביזה
אייאקס אמסטרדםאוטרכט 0:4
אלקמאראמן 0:3
וילם IIפ.ס.וו. איינדהובן 1:2
טוונטה אנסחדהזוולה 1:2
פיינורדואלבייק 2:3
   ספרד. פרימרה
אתלטיק בילבאולבנטה 1:2
אתלטיקו מדרידאספניול 1:3
בטיססביליה 2:1
חטאפהאוסאסונה 0:0
מאיורקהויאריאל 1:3
   סקוטלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
ליבינגסטוןריינג'רס 2:0
סלטיקמאת'רוול 0:2
   צרפת. ליגה 1
מונפלייהטולוז 0:3
מרסייליון 1:2
נאנטסנט אטיין 3:2
ראןאמיין אס.סי. 1:3
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
אוסטריה וינהמאטרסבורג 1:2
וולסברגרזלצבורג 3:0
לאסק לינץטרנקוואלדר 0:1
   אוסטריה. ליגה שנייה
לאפניץגראזר 1:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
אדמירה-2 וואקרויקטוריה 3:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
וולפורטריוטיס 2:0
   אוסטרליה. איי-ליגה
אדלייד יונייטדבריזביין רואר 0:1
מלבורן ויקטוריוולינגטון פיניקס 1:1
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב הראשון
אולימפיק דונצקאלקסנדריה 0:0
זוריה לוגנסקקולוס קובליבקה 0:2
שאחטאר דונייצקדינמו קייב 0:1
   אוקראינה. ליגה שנייה
צ'רקאסצ'ינהאובולון-ברובר קייב 2:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
בוקובינה צ'רנובציורס רובנו 4:5
ניבה טרנופולניבה ויניצה 1:3
פוליסיה ז'יטומירפודוליה חמלניצקי 0:2
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
גורניאק קריבוי רוגאליאנס ליפובה דולינה 2:1
צ'רנומורץ-2 אודסהקרמטורסק 2 2:0
   אורוגוואי. פרימרה. קלאוסורה
דפנסור ספורטינגסרו 1:1
ליברפול מונטווידאובוסטון ריבר 0:0
מונטווידאו וונדררסראסינג קלאב מונטווידאו 2:0
פניקססרו לארגו 1:1
פרוגרסונסיונל 1:0
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
סאבאך באקוסומגאיט 3:1
קאראבך אגדאםזיריה 1:1
   איטליה. סרייה ב
טראפניקוזנצה 2:2
פרוסינונהקייבו 0:2
קרמונזהסלרניטנה 0:1
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה A
אלבינולפהפונטדרה 0:1
ארצואולביה 1:2
יובנטוס U23פיסטויזה 2:0
לקורנטה 2:0
נוברהקומו 1:2
סיינהגוצאנו 1:1
פיאנזהפרגולטזה 0:2
פרו וורצליארמיניו 1:1
פרו פטריהאלסנדריה 0:0
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה B
ארציניאנוקארפי 1:0
ויס פזארואימולסה 1:1
טרייסטינהויצ'נצה 3:0
מודנהאלמה יובנטוס פאנו 1:2
סמבנדטסהרימיני 0:2
פאדובהסודטירול 1:0
פיאצ'נצהגוביו 0:1
פרמנהוירטוס ורונה 2:0
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה C
בישליהבארי 3:0
וירטוס פרנקאווילהרנדה 1:1
טרנאנהפאגאנסה 0:2
מונופוליוויטרבזה 0:1
פיצ'רנוטראמו 1:3
קאבזהקטנזארו 2:2
קאטניהסיקולה 1:2
רג'ינהקזרטנה 0:2
   אינדונזיה. ליגה עליונה
קלטנג פוטרהפי.אס.אם. מקאסאר  1:3
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
אונסה מוניסיפלפאס 1:1
אליאנזהסונסולטה 1:3
לימניואגילה 0:0
סנטה טקלהסן ויסנטה 1:1
צ'אלטנאנגואל ונסדור 0:0
   אלבניה. ליגה עליונה
לאצ'יקוקס 0:1
פלאמורטני וליורהפרטיזני טירנה 1:1
   אליפות אירופה לנשים. שלב המוקדמות - בית D
מולדובה (נשים)אזרבייג'ן (נשים) 1:3
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
קרדיף סיטיבריסטול סיטי 1:0
   אנדורה. ליגה עליונה. שלב הראשון
מ.ס. סנטה קולומאורדינו 0:1
סנט ג'וליהאנגורדני 3:0
   אסטוניה. ליגה שניה
אלבהלגיון טאלין 5:0
וואפרוס פרנוטאמקה U21 1:2
לוואדיה U21פלורה U21 2:0
קאלב טאלין U21אלקטר 3:2
קוהטלה יארווהטארבס 3:2
   ארגנטינה. סופרליגה
אלדוסיביחימנסיה לה-פלאטה 3:0
גודוי קרוזאינדפנדיינטה 2:1
ניואלס אולד-בויסדפנסה וחוסטיסיה 0:2
סנטרל קורדובהפטרונטו  2:3
ראסינג קלאבהורקאן 0:1
ריבר פלייטרוסאריו סנטראל 1:0
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית A
אטלנטהברקאס סנטרל 1:1
אלווארדומיטרה 0:2
גיז'רמו בראוןבלגראנו 1:2
פלטנסה קלאב אתלטיקוטמפרלי 1:0
ריוודביהדפורטיבו מורון 1:2
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל - בית B
בראון דה אדרוגהחימנסיה מנדוסה 1:1
סן מרטין דה טוקומןחימנסיה חוחוי 0:2
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר - פלייאוף - גמר
סיאטל סאונדרספ.צ. טורונטו 1:3
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
אררט-ארמניהירוואן 2:7
נואהלורי ואנאדזור 1:3
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
בוטב פלובדיבלבסקי סופיה 0:1
ברואה סטארה זאגורהארדה 1:0
ויטושהראזגרד 1:0
   בולגריה. ליגה שנייה
לוקומוטיב סופיהקריאנה ארדן 0:2
ספרטק וארנה ליטקס לובץ' 4:0
   בוסניה . ליגה עליונה
מלאדוסט קאקאןבוראץ באניה לוקה 1:1
שירוקי ברייגוולז' מוסטאר 0:1
   בלארוס. ליגה עליונה
איסלוץ'דינמו ברסט 1:1
אנרגטיקטורפדו ז'ודינו 1:2
פ.צ. ויטבסקבאטה 2:1
   בלגיה. יופילר ליג
אנטוורפקלאב ברוז' 1:2
סטנדרד ליאז'מכלן 2:1
ראסינג גנקגנט 2:0
   ברזיל. סרייה א
אינטרנסיונלפלומיננזה 1:2
אלאגואנוואסקו דה גמה 3:0
סאו פאולואתלטיקו פארננסה 1:0
פורטלזהסיארה 0:1
פלמנגובאייה 1:3
קרוזיירואתלטיקו מיניירו 0:0
שאפקואנסהגרמיו 1:0
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
איזטפהקומוניקסיונס 0:0
אנטיגואהסנטה לוסיה 0:4
גואסטאטויהסיקינאלה 1:0
דפורטיבו מלאקאטקודפורטיבו מיסקו 0:5
קסלאחוקובאן אימפריאל 2:1
   גרוזיה. ליגה עליונה
טורפדו קוטאיסידילה גורי 1:1
   גרוזיה. ליגה שנייה
טלאווימראני טביליסי 0:1
סמטרדיהגאגרה 0:3
ספרטקי צחינוואליקולחתי 1913 פותי 1:0
   גרמניה. בונדסליגה 2
דרמשטדטיאן רגנסבורג 2:2
היידנהייםהאנובר 96 0:4
נירנברגארמיניה בילפלד 5:1
   גרמניה. ליגה 3
באיירן-2 מינכןמגדבורג 1:2
חמניצרוורצבורגר קיקרס  0:0
   גרמניה. אזורית צפון
אלטונה 93נורדנשטד 3:0
האנובר אס. קיי.האבלסה 2:1
האנזה לונבורגורדר-2 ברמן 0:1
הולשטיין קיל 2שוורץ וויס רדן 5:1
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
ליכטנברגארפורט 0:4
נורדהאוסןברלין אנקרספור 0:2
   גרמניה. אזורית מערב
בורוסיה-2 דורטמונדבורוסיה-2 מינשנגלדבאך 1:1
וופרטאלראסן 2:1
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
סארברוקןהומבורג 1:2
פרייבורג-2אהלן 1:2
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
אורהוססנדריסקי 2:4
ברונדביאסבירג 1:2
הוברונורסיאלנד 2:2
לינגביאודנסה 3:4
מידטילנדקובנהאבן 1:4
   דנמרק. ליגה שנייה
פרדריסיהסקיבה 2:0
פרמד אמאגרוונסיוסל 0:3
קולדינג איי.אףקוגה 2:0
רוסקילדהחבידוברה 2:0
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
אווארטההלסינגור 2:1
   דרום אפריקה. פרמייר ליג
בלק לאופרדסקייפטאון סיטי 1:2
גולדן ארוססנדאונס 2:3
   הודו. סופר ליגה
בנגלורצ'נאי 0:3
   הולנד. ליגה שלישית
דה טרפרסקוניקלייקה 1:4
   הונגריה. ליגה עליונה
דברצןפרנצווארוש 6:1
   הונגריה. ליגה שנייה
איקהדורוגי 0:0
בודפוקיהאלאדס 0:1
בקשצ'אבהשורוקשר 0:1
דונה אספלטבודאיירש 5:0
ואץדיירמוט 0:0
ואשאששולנוק 0:0
מ.ט.ק.שיופוק 0:3
ספרטאקוס ניראג'האזהסגד 0:3
קזינצברציקהצ'אקבארי 1:3
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
אולימפיהמרתון 0:1
ריאל סוסיאדדמוטגואה 0:0
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
אסטודיאנטס קאראקסאתלטיקו ונצואלה 1:1
דפורטיבו טאצ'ירהפוארטו קבליו 1:2
דפורטיבו לארהזוליה 0:3
זאמורהטרוחילאנוס 1:3
לאלהמונאגאס 1:1
לנרוסקאראקס 1:1
מטרופוליטנוסארגואה 1:1
פורטוגזהמינרוס דה גויאנה 1:1
ריאל אספוראסטודיאנטס מרידה 0:2
   טוניסיה. ליגה עליונה
אטואל דו סאהלסלימאנה 0:1
אפריקןביזטן 0:2
חמם ליפמטלאווי 0:0
טוניסייןאספרנס ספורטיב 0:0
צ'בה תטאווין 0:0
   טורקיה. סופרליג
איסטנבול ב.ב.אנקרגוצ'ו 1:2
בשיקטשדניזליספור 0:1
גזטפהייני מלאטיאספור 1:1
טרבזונספוראלניאספור 0:1
   טורקיה. ליגה שנייה
אומרנייספורהאטאיספור 0:0
בולוספורבורסאספור 1:1
בליקסירספוראלטינורדו 0:0
קצ'יאורנגוצ'ואדאנספור 0:2
   טורקיה. ליגה שלישית. בית אדום
אוסקספורטוזלספור 0:0
אטימגסוטקסטמונוספור 1:1
אנקרה דמירספוראלזיגספור 0:3
ארגנה ולימשהקירשהיר 0:2
ואנספוראייפספור 2:1
סיוואס 4 אילולבאיבורט 2:0
קאראבוקספורסקריאספור 5:0
קחראמראשספורבנדירמספור 3:3
   טורקיה. ליגה שלישית. בית לבן
1922 קוניאספורזונגולדקספור 1:1
אפיונספורמאניסה ב.ב.ס.ק. 2:0
גיומיושנספורסנג'אקטפה 1:0
טרסוס אידמן יורדודיארבקיר דיסקי 0:5
סאריירהקימוגלו טרבזון 1:0
סמסונספורהאצ'טפ אנקרה 1:2
פנדיקספוראינגולספור 1:1
שאנלירפספורצ'ורומספור 2:0
   יוון. ליגה עליונה. שלב הראשון
אולימפיאקוסאטרומיטוס אתונה 0:2
אריס סלוניקיאסטרס טריפוליס 1:2
פנאתינייקוסא.א.ק. אתונה 2:3
קסנתיפאניוניוס אתונה 2:1
   יוון. סופר ליג 2. שלב הראשון
אפולון לריסהפנהאיקי 1:1
אפולון סמירניסדוקסה דרמאס 1:1
אפולון פונטופלאטניאס 2:0
קראיסקאקיסלבאדיאקוס 1:1
   יוון. ליגה שניה
אולימפיאקוס וולוסיאליסוס רודוס 0:2
איגלאויוניקוס ניקיאה 2:1
אירפטרהקאבאלה 2:3
דיאגורס רודוסניקי וולואו 1:1
טספרוטוסאספרופירגוס 0:1
טריגליהקלמטה 0:1
   יפן. ליגה עליונה
אויטה טריניטהגמבה אוסקה 1:2
וגאלטה סנדיישימיצו אס-פולס 0:2
סאגן טוסומצומוטו יאמגה 0:1
   יפן. ליגה שנייה
ג'ף יונייטדטוקיו וורדי 0:0
ונטפורט קופואוויספה פוקואוקה 0:2
זביגן קאנזאבהפאגיאמו אוקאימה 1:1
טוטיגיאומיה ארדיג'ה 0:0
טוקושימה וורטיספ.צ. יוקוהמה 1:0
מונטדיו יאמאגטהוי וורן נגסאקי 3:1
מטידה זלוויהימאגוצ'י 0:1
מיטו הוליהוקפ.צ. אהימה 0:2
ריוקיו אוקינאווהקיוטו פרפל סאנגה 3:0
   מונדיאל עד גיל 17 - 1/4 גמר
הולנד U17פרגוואי U17 1:4
   מונטנגרו. ליגה עליונה
סוטייסקהקום 0:2
   מלטה. ליגה עליונה
גזירה יונייטדסירנס 1:0
פלוריאנההיברניאנס 2:2
   מקדוניה. ליגה עליונה
רבוטניצ'קי סקופיהשקנדיה טטובו 2:1
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
אונם פומאסחוארס 1:1
טיגרס אואנלפאצ'וקה 0:0
לאוןטולוקה 0:4
סן לואיסנקקסה 2:0
צ'יבאס גוואדלחרהקרטרו 2:3
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
אוחקהסלאיה 0:2
לוונסלורוס 1:2
פוטרוסטמפיקו מדרו 2:0
קפטלרוסאתלטיקו סאקאטפק 1:2
   מרוקו. בוטולה פרו
אולימפיק סאפיבני מלאל 0:1
וידאד קזבלנקהברקאן 1:0
   נורבגיה. ליגה עליונה
טרומסהוולרנגה 0:0
לילסטרוםסטאבק 3:1
מולדהסטרומסגודסט 0:4
מיונדאלןראנהיים 1:3
קריסטיאנסןסרפסבורג 08 0:4
רוזנבורגבודה גלימט 2:3
   סלובניה. ליגה עליונה
אולימפיהטבור סז'נה 0:2
טריגלאבבראבו לובליאנה 0:1
מורהאליומיני 4:2
   סלובניה. ליגה שניה
דוברובוקופר 7:0
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
זלטה מורבצהסלובן ברטיסלבה 1:0
   סלובקיה. ליגה שנייה
טרבשובקושיצה פ.ק. 1:1
פטרז'לקהברדיוב 1:0
שאמוריןבאנסקה ביסטריצה 0:3
   ספרד. ליגה שנייה
אלמריהסראגוסה 1:1
לה קורוניהאלצ'ה 3:1
מלאגהפואנלברדה 0:0
ראיו ואייקנוקאדיז 1:1
ראסינג סנטאנדרפונפרדינה 2:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 1
אוביידו ב'אינטר דה מדריד 0:0
אתלטיקו מדריד ב'אתלטיקו באלארס 0:0
חטאפה ב'ספורטינג גיחון ב' 1:0
לאס רוסאספונטבדרה 3:1
לנגראולאס פאלמס ב' 0:1
סלטה ויגו ב'ראסינג פרול 2:0
פניה דפורטיבהראיו מחאדאונה 0:0
ריאל מדריד ב'איביזה 2:1
   ספרד. ליגה שלישית . בית 2
איסארהארנאס דה קצ'ו 1:3
אלאבס ב'קולטורל לאונסה 1:1
בורגוסאתלטיק בילבאו ב' 0:2
ברקלדוטודלנו 1:3
גיחואלואמורבייטה 1:0
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
אברוברצלונה ב' 1:1
אולוטפראט 0:0
אספניול ב'אחאה 1:3
בדלונהחימנסטיק 1:2
ולנסיה ב'לבנטה ב' 1:3
לה נוסיהויאריאל ב' 0:0
ליידהאוריהואלה 0:4
קורנלהליאגוסטרה 1:2
קסטליוןהרקולס 0:1
   ספרד. ליגה שלישית . בית 4
אלחסיראסאוקם מורסיה 2:1
גרנדה ב'קרטחנה 1:0
יקלאנוליננסה 0:3
מורסיהמרבייה 1:1
סן פרננדוטאלאברה 0:1
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
באצ'קה טופולהווז'דובאץ 2:2
יאבור איבניצההכוכב האדום בלגרד 1:1
פרטיזן בלגרדאינדיז'ה 0:3
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
זגלביה לוביןרקוב צ'נסטוחובה 2:2
לך פוזנאןקורונה קיאלצה 0:0
לכיה גדנסקפוגון שצ'צ'ין 1:0
   פולין. ליגה שנייה
חרוברי גלוגובפודבסקידזי 1:1
   פולין. ליגה שלישית
גריף וייחרובואלנה טורון 0:0
זניץ' פרושקובוידזב לודז' 6:0
   פורטוגל. סופר ליגה
בואביסטהפורטו 1:0
גימאריישבראגה 2:0
מאריטימופורטימוננסה 1:1
ספורטינג ליסבוןבלננסס 0:2
פאקוס פריירהטונדלה 0:1
   פורטוגל. ליגה שנייה
וויזאווילפרנקנסה 2:0
נאסיונל מדיירהספורטינג קוביליה 0:1
פנאפיילבנפיק-2 ליסבון 1:1
צ'אבסקאסה פיאה 0:2
קובה פיידאדאסטוריל 2:0
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
ספורטיבו סן לורנסוגוארני 0:0
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
אוניברסיטריו לימהאייקוצ'ו 2:3
אליאנזה אוניברסידדספורט בויז 0:2
בטנאסיונל אליאנסה לימה 0:0
סן מרטיןקנטלאו 1:3
קומרסיוספורט אנקייו 2:1
קרלוס מאנוצ'יסזאר ואלחו 2:2
   צ'ילה. פרימרה
אברטוןהיגינס 
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
ויקטוריה פלזןסלובן ליברץ 1:4
סלביה פראגטפליצה 0:3
צ'סקה בודיוביצהסלובצקו 0:2
   צ'כיה. ליגה שנייה
הראדץ קראלובהויטקוביצה 0:3
ויקטוריה ז'יז'קובאוסטי נאד לאבם 1:2
סלובן ורנסדורףדוקלה פראג 1:1
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה - פיינל פור - בית A
אתלטיקו נאסיונלקוקוטה 1:3
חוניור בארנקיליהדפורטס טולימה 3:1
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
חיקאראלדפורטיבו ספריסה 5:2
סנטוס דה גואפילסאוניברסידאד 4:1
   קזחסטן. סופרליגה
אורדבסיטאראז 0:3
אסטנהאירטיש 2:0
ז'טיסושחטיור קאראגנדי 2:3
טובולאקטובה 1:2
קאיראטאטיראו 1:2
קיסראוקז'טפס 1:1
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב הראשון
אולימפיאקוס ניקוסיהאתניקוס אכנאס 0:4
אפולון לימסולאפואל ניקוסיה 1:1
פאפוסאנוסיס פראלימני 1:1
   קרואטיה. ליגה עליונה
היידוק ספליטאוסייק 2:3
רייקהדינמו זאגרב 5:0
   קרואטיה. ליגה שנייה
אוסייק 2ראדניק ססבטה 1:1
קרואציה זמיאבצישיבניק 0:2
רודשסולין 0:1
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
דינמו בוקרשטקלוז' 0:0
ספסיגז מתאן מדיאש 1:0
   רומניה. ליגה שנייה
ראפיד בוקרשטאוניברסיטטה קלוז' 1:1
   רוסיה. פרמייר ליג
אורנבורגאופה 0:0
ארסנל טולהזניט סט. פטרסבורג 1:0
לוקומוטיב מוסקבהקראסנודר 1:1
סוצ'י פ.צ.צסק''א מוסקבה 3:2
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
אורוז'אי קראסנודראץאקךאכא 2:5
אלניה-2אינטר צ'רקסק 4:3
ביאולוגמאשוק פיאטיגורסק 1:2
דרוז'בה מייקופדינמו סטברופול 3:4
לגיון דינמוקראסנודר-3 0:2
ספרטק נלצ'יקצ'רנומורץ נובורוסייסק 2:0
סק''א רוסטובוולגר-גזפרום אסטרחן 3:1
   רוסיה. צעירים
לוקומוטיב U20קראסנודר U20 2:1
   שבדיה. אלסבנסקן - משחקי עלייה/ירידה
קאלמארברגה בורלנגה(0:2)  2:2
   שבדיה. ליגה שנייה - משחקי עלייה/ירידה
אסטרס ואקשהלנדסקרונה(1:1)  0:1
פרייאומאה אפ.קיי.(1:1)  2:2
   שבדיה. ליגה שלישית - משחקי עלייה/ירידה
אוסקרסהאמןברגה(0:2)  0:2
סולנטונהמוטלה(1:2)  0:2
   שבדיה. גביע - שלב השני
וארנאמומאלמה 2:0
   שוויץ. סופרליג
יאנג בויזסט. גאלן 3:4
לוגנובאזל 3:0
פ.צ. ציריךסיון 2:4
   שוויץ. ליגה שנייה
אראוואדוץ 2:2
לוזאןשאפהאוזן 0:5
קריינססטאד אושי לוזאן 0:3