Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 10.09.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

15.0916.09היום18.0919.09


   אנגליה. גביע הליגה - 1/32 גמר
גרימסבימקלספילד טאון 0:0 ב.הכרעה 4:5
   יורו. שלב המוקדמות - בית A
אנגליהקוסובו 3:5
מונטנגרוצ'כיה 3:0
   יורו. שלב המוקדמות - בית B
לוקסמבורגסרביה 3:1
ליטאפורטוגל 5:1
   יורו. שלב המוקדמות - בית H
אלבניהאיסלנד 2:4
מולדובהטורקיה 4:0
צרפתאנדורה 0:3
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
ספנימורבלית' ספרטנס 0:5
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית B
אתלטיקו רפאלהקילמס 0:0
סנטמרינהבראון דה אדרוגה 1:2
   ברזיל. סרייה ב
קלאב דה רגאטאסברסיל דה פלוטאס 1:3
   ברזיל. סרייה סי - פלייאוף - 1/4 גמר
ג'ובנטודהאימפרטריס(0:0)  0:4
   דנמרק. גביע - שלב השני
בי 1908 חבידוברה 5:2
וארדהטיסטד 4:3
וונסיוסלויילה 0:1
מידלפארטסקיבה 2:0
סנבורגויבורג 4:0
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
ט.נ.ס.ניוטאון 1:2
קונאס קוואיספן דרואידס 0:1


   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
זאמורהאסטודיאנטס קאראקס 1:6
   ידידות.מועדונים - ספטמבר
אולימפיאקוס ניקוסיהאקריטאס 3:5
רוזנבורגסטרינדהיים 0:7
   ידידות.נבחרות - ספטמבר
אוקראינהניגריה 2:2
אירלנדבולגריה 1:3
טוניסיהחוף השנהב 2:1
ירדןפרגוואי 4:2
מרוקוניגר 0:1
עומאןלבנון 0:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית A
איטליה U21לוקסמבורג U21 0:5
שבדיה U21אירלנד U21 3:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית B
אזרבייג'ן U21גרוזיה U21 3:0
ליכטנשטיין U21שוויץ U21 5:0
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית D
יוון U21ליטא U21 0:1
קרואטיה U21סקוטלנד U21 2:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית E
בולגריה U21רוסיה U21 0:0
סרביה U21לטביה U21 1:1
פולין U21אסטוניה U21 0:4
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית F
ספרד U21מונטנגרו U21 0:2
צפון מקדוניה U21איי פארו U21 1:7
קזחסטן U21ישראל U21 2:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית G
בלארוס U21פורטוגל U21 2:0
הולנד U21קפריסין U21 1:5
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית H
אוקראינה U21מלטה U21 0:4
דנמרק U21רומניה U21 1:2
פינלנד U21צפון אירלנד U21 1:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית I
בלגיה U21בוסניה והרצגובינה U21 0:0
וויילס U21גרמניה U21 5:1
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה A - בית C
טרינידד וטובגומרטיניק 2:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית B
מונטסראטסנט לוסיה 1:1
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה B - בית C
גאינהג'מייקה 4:0
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה C - בית B
איי בהאמהבונייר 1:2
   ליגת האומות של קונקאקאף. ליגה C - בית D
טורקס וקאיקוסגוודלופה 3:0
   מולדובה. ליגה שנייה
סירטיפ.צ. קאהול-2005 6:2
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית A
גואםפיליפינים 4:1
מלדיביםסין 5:0
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית B
טאיוואןנפאל 2:0
כוויתאוסטרליה 3:0
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית C
הונג קונגאירן 2:0
קמבודיהבחריין 1:0
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית D
סינגפוררשות פלסטינית 1:2
תימןערב הסעודית 2:2
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית E
אפגניסטןבנגלדש 0:1
קאטרהודו 0:0
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית F
מונגוליהטג'יקיסטן 1:0
מיאנמריפן 2:0
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית G
אינדונזיהתאילנד 3:0
מלזיהאיחוד האמירויות 2:1
   מוקדמות אסיה. שלב הבתים - בית H
טורקמניסטןדרום קוריאה 2:0
סרי לנקהצפון קוריאה 1:0
   מוקדמות אפריקה - שלב הראשון
אנגולהגמביה(0:1)  1:2
אסוואטיניג'יבוטי(2:1)  0:0
גינאה ביסאוסאו טומה ופרינסיפה(0:1)  1:2
זימבבואהסומלי(1:0)  1:3
טוגואיי קומורו(1:1)  0:2
מוזמביקמאוריציוס(0:1)  0:2
מלאוויבוטסואנה(0:0)  0:1
נמיביהאריתריאה(1:2)  0:2
סודןצ'אד(1:3)  0:0
רואנדהאיי סיישל(0:3)  0:7
   סינגפור. ליגה עליונה
דפמ''מ ברונייאלבירקס ניגטה 0:2
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
אילבס 2טמפרה יונייטד 0:1
   צ'כיה. גביע - 1/32 גמר
הלוצ'יןויטקוביצה 2:4
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
פטריוטאסלה אקידאד 1:1
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
זניט-2 סט. פטרסבורגולס מוסקבה 3:3
   רוסיה. ליגה 3. אורל.פובולז
וולגה אוליאנובסקאקדמיה טוליאטי 1:0