Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 09.10.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

20.1021.10היום23.1024.10


   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
אוסטריה וינהמאטרסבורג 
אלטאךראפיד וינה 
וולסברגרזלצבורג 
לאסק לינץטרנקוואלדר 
סנט פולטןוואטנס 
שטורם גראץהארטברג 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
אובולון-ברובר-2 קייבפוליסיה ז'יטומיר 3:0
אוז'גורודקאלוש 0:1
ניבה ויניצהפודוליה חמלניצקי 0:2
ניבה טרנופולבוקובינה צ'רנובצי 1:2
צ'איקהורס רובנו 2:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
אליאנס ליפובה דולינהניקופול 0:2
טאבריה סימפרופולאנרגיה קאחובקה 1:1
מאגדלינובקהגורניאק קריבוי רוג 1:5
צ'רנומורץ-2 אודסהקריסטאל 2:1
ריאל פארממ.פ.צ. ניקולאיב 2 0:1
   אורוגוואי. פרימרה. קלאוסורה
פניקסבוסטון ריבר 2:1
פרוגרסוראסינג קלאב מונטווידאו 1:2
ריבר פלייטפלאסה קולוניה 0:0
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה C
טראמוסיקולה 0:2


   אנגליה. קונפרנס
סטוקפורטהארטפול 1:2
   אסטוניה. גביע - 1/16 גמר
אסטון וילה 2אוטפיה 
   ברזיל. סרייה ב
אופראריופראנה 1:0
אמריקה מיניירובראגנטינו 0:2
אתלטיקו גויאניאנסהקויאבה 1:1
בוטאפוגו ס''פפיגוורנסה 0:0
ויטוריה סלבדוראואסטה 1:3
פונטה פרטהלונדרינה 1:3
קוריטיבהגוארארני קמפיאס 0:1
קריסיאומהברסיל דה פלוטאס 2:2
   דנמרק. גביע - 1/16 גמר
וונסיוסלנורסיאלנד 2:0
   טורקיה. ליגה שלישית. בית אדום
אטימגסוטאנקרה דמירספור 2:1
אייפספורארגנה ולימשה 0:0
אלזיגספורקאראבוקספור 3:2
באיבורטבודרומספור 0:0
ואנספוראוסקספור 2:1
טוזלספורניידה 0:2
סקריאספורסיוואס 4 אילול 0:1
קירשהירבנדירמספור 2:2
קסטמונוספורקחראמראשספור 0:1
   טורקיה. ליגה שלישית. בית לבן
אינגולספורשאנלירפספור 0:4
אפיונספורגיומיושנספור 2:3
דיארבקיר דיסקיסמסונספור 0:0
זונגולדקספורהאצ'טפ אנקרה 0:0
טרסוס אידמן יורדופנדיקספור 0:1
מאניסה ב.ב.ס.ק.1922 קוניאספור 2:6
סנג'אקטפההקימוגלו טרבזון 1:4
צ'ורומספורבאק ספור 2:3
קירקלרליספורסארייר 0:0
   ידידות.מועדונים - אוקטובר
הירנבייןאייאקס אמסטרדם 0:1
טרנקוואלדרלאפניץ 1:1
   ידידות.נבחרות - אוקטובר
בחרייןאזרבייג'ן 3:2
גרמניהארגנטינה 2:2
   יורו עד גיל 17. שלב המוקדמות - בית A
בלגיה U17ליכטנשטיין U17 0:12
צפון מקדוניה U17פולין U17 
   יורו עד גיל 17. שלב המוקדמות - בית L
הולנד U17קוסובו U17 1:1
וויילס U17סלובניה U17 0:1
   יורו עד גיל 21. שלב המוקדמות - בית B
ליכטנשטיין U21סלובקיה U21 4:2
   יפן. גביע הליגה - 1/2 גמר
גמבה אוסקהקונסאדולה סאפורו 1:2
קאווסאקי פרונטלהקשימה אנטלרס 1:3
   סלובניה. ליגה שניה
דראבה פטוידוב 1:3
   סלובקיה. גביע - 1/16 גמר
סלביה טו קושיצהפוהרוניה 3:0
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
אוריהואלהלבנטה ב' 1:1
   סרביה. גביע - 1/16 גמר
פרולטר נובי סאדיאבור איבניצה 1:2
גרושניצהפרטיזן בלגרד 
ווז'דובאץטלאופטיק זמון 
טרפצ'ההכוכב האדום בלגרד 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
אנביגאדויאגוארס דה קורדובה 0:2
פטרולרהדפורטיבו פאסטו 2:2
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
לימוןהרדיאנו 0:1