Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 21.08.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

19.0820.08  היום  22.0823.08
כל משחקיםפעיליםטרם החלו הסתיימו


   ליגת.האלופות - שלב הפלייאוף
22:00אולימפיאקוסקראסנודר 0:4
22:00דינמו זאגרברוזנבורג 0:2
22:00יאנג בויזהכוכב האדום בלגרד 2:2


   אוזבקיסטן. גביע - 1/4 גמר
15:00אוקטפהאלמאליק 4:3
17:15סוגדיאנה ג'יזאקבונדקור 2:1
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
12:30גראנז' טיסלטארינגה רוברס 1:1
   איי פארו. ליגה עליונה
21:00קלאסוויקבי-36 2:0
   איסלנד. ליגה שלישית
20:30לייקניר פאסקרודטינדאסטול 0:6
20:30פיארדאביגדטרוטור ווגאר 4:4
21:00איי. אר. רייקיאוויקווסטרי 3:0
21:00דאלוויק-רייניר וולסונגור 1:3
21:00וידיר גארדיורקארי 2:2
22:15גארדבאירסלפוס 3:1
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
21:45לידסברנטפורד 0:1
21:45פולהאםמילוול 0:4
21:45פרסטוןסטוק סיטי 1:3
21:45צ'רלטוןנוטינגהאם פורסט 1:1
21:45קווינס פארק ריינג'רססוואנסי 3:1
21:45קרדיף סיטיהאדרספילד 1:2
22:00ווסט ברומיץ'רדינג 1:1
   ברזיל. סרייה ב
אופראריוגוארארני קמפיאס 0:1
בוטאפוגו ס''פלונדרינה 1:2
ברסיל דה פלוטאססאו בנטו 1:2
וילה נובה גויאניהספורט רסיפה 2:0
פראנהאתלטיקו גויאניאנסה 0:0
קויאבהפיגוורנסה 0:3
   גביע הסודאמריקנה - 1/4 גמר
אתלטיקו מיניירולה אקידאד 1:2
   גביע ליברטדורס - 1/4 גמר
גרמיופלמייראס 1:0
   גביע.איי.אפ.קיי. - 1/4 גמר
15:45אבהני25 באפריל 3:4
   גיברלטר. ליגה עליונה
19:15אירופה פוינטלינקס 5:0
21:30אולימפיק גיברלטראירופה 3:0
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
20:00ארפורטמויזלוויצ 2:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
19:30אווארטהאפ.איי.2000 0:1
19:30הילרודהלסינגור 2:1
19:30ואנלוסהברונשוי 1:0
20:00ב. 93 קופנהאגןפרם קופנהאגן 0:0
20:00ה.י.ק. הלרופסקובסהובד 0:2
20:00סלגלסההולבק 0:1
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
19:30ו.ס.ק. אורהוסאורהוס פרמאד 1:0
19:30וויגונדברברנד 2:2
19:30נסביומידלפארט 4:0
19:45סיודווסטרינקובינג 3:3
20:00א.ב. קופנהאגןדאלום 0:1
20:00טיסטדיאמרבוגט 0:0
   דנמרק. ליגה שנייה
19:30ויבורגפרדריסיה 2:2
20:00וונסיוסלסקיבה 1:0
20:00חבידוברהפרמד אמאגר 0:0
20:00ניקוביןגנאסטבד 1:0
20:00קולדינג איי.אףויילה 1:1
20:00רוסקילדהקוגה 3:2
   לטביה. גביע - 1/4 גמר
17:00דאוגבפילס / פרוגרסילגאבה 2:1
19:00לייפיהדאוגבה ריגה 2:1
   ליגה של קונקאקאף - 1/8 גמר
מנגואהמוטגואה 2:1
סנטה טקלהסן קרלוס 0:0
רובין הודלה צ'וררה 1:1
   מקדוניה. גביע - 1/16 גמר
18:00אוהרידבלאסיצה סטרומניצה 1:1 ב.הכרעה 4:5
18:00גווגליהרנובה צפצ'ישטה 3:3 ב.הכרעה 6:5
18:00גוסטיברשקנדיה טטובו 4:1
18:00וולאזרימי קיצ'בורבוטניצ'קי סקופיה 4:0
18:00טטקס טטובושקופי 5:1
18:00לוקו סקופיהסטרוגה 5:1
18:00פורטונהסילקס קראטובו 4:0
18:00פרוואלץבורצ 4:0
18:00קוצ'אניפובדה פרילפ 0:1
18:00קראווארילבונישטה 4:1
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
18:00לבנגרקוויק האלדן 3:0
   נורבגיה. ליגה שניה
19:00אולנסאקרסאנדנס אולף 1:2
19:00טרומסדלןסונדאל 1:0
19:00יירבקפו''מ אוסלו 2:2
19:00נוטודןנסט סוטרה 3:2
19:00סאנדפיורדראופוס 0:1
19:00קונגסבינגרסטרמן 2:3
   פולין. ליגה שלישית
18:00אלנה טורוןסקרה צ'נסטוחובה 1:1
18:00גרבניה קראקובפוגון סדליצה 0:0
18:00לך 2 פוזנאןלגיונובו 1:2
18:00סטאל סטאלובה-וולהבלקוטני 1:0
18:00רסוביה ז'שובביטוביה ביטוב 1:1
19:45וידזב לודז'גורניק לצ'נה 2:2
20:00גאקאאס קטוביצהאולימפיה אלבלונג 1:1
20:00גורניק פולקוביצהסטאל זרוב 2:1
20:00זניץ' פרושקובגריף וייחרובו 1:2
   פולין. ליגה שנייה
18:00ווארטה פוזנאןפודבסקידזי 1:2
18:30רדומיאק רדוםיאסטשמבה 2:2
20:00אולימפיה גרודזנדזויגרי סובלקי 2:1
20:00בלחטובאודרה אופולה 0:1
20:00טיכיחרוברי גלוגוב 1:5
20:00פוסצ'הזגלביה סוסנובייץ 2:0
21:00חויניצ'אנקהמדז לגניצה 3:0
21:00ל.ק.ס. נצצ'הסטאל מלץ 2:1
21:30אולשטיןסאנדציה 0:1
   קאטר. ליגה עליונה
17:20אל-סאדאל וואקרה 1:4
19:30קאטרלחביה 2:1
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
00:00בוקרמנגהדפורטס טולימה 1:1
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
15:15אלגהדורדוי-דינמו 2:0
   רוסיה. גביע - 1/32 גמר
12:00צ'יטהלוץ'-אנרגיה ולדיווסטוק 1:0
16:00אלאניה ולאדיקווקזרוטור וולגוגרד 1:2
17:00אררט מוסקבהניז'ני נובגורוד 3:0
18:00אינטר צ'רקסקצ'איקה 5:2
18:00אקרון טוליאטימורדוביה סארנסק 1:1 ב.הכרעה 5:3
18:00ולס מוסקבהטורפדו מוסקבה 3:3 ב.הכרעה 6:5
18:00צ'רנומורץ נובורוסייסקארמאביר 0:3
18:30זווזדה ריאזןצ'רטנובו 4:1
18:30לנינגרדץבאלטיקה קלינינגרד 2:1
18:30סאלוט בלגורודפאקל וורונז' 3:1
18:30קאמא''ז נברז'ניה צ'לנינפטחימיק ניז'נקמנסק 0:2
18:30שיניק יארוסלאבלטקסטילשיק איבנובו 0:1
19:00חימקיאוואנגרד קורסק 1:4
   שבדיה. גביע - שלב השני
18:30גוטנהברומאפויקארנה 4:2 אחרי הארכה
19:00טבוקרטרלבורג 0:2
19:00קוידינגהאקן 3:1
19:30אוטסיקטןאורגריטה 1:0
19:30אסקילסלינהנורבי 0:1
19:30גוטהדלקורד 4:2
19:30גמלה אופסלהואסטראס 3:1
19:30הולקווארנהמיאלבי 4:0
19:30טורנסיונקופינג סודרה 2:1 אחרי הארכה
19:30טימרונורקופינג 6:1
19:30טרולהטןהאלמסטד 2:1
19:30לולאההאמרבי 3:1
19:30לידינגיוסונדסוואל 2:1
19:30ניקופינגאורברו 1:0
19:30סולנטונהדגרפורס 3:4
19:30סנדוויקנספריי 1:2
19:30פורסהסיוריאנסקה 4:2
19:30קרלסטד סיריאוס אופסלה 0:1
19:30קרלסקרונהאסטרס ואקשה 1:2
19:30רוסנגורדקאלמאר 2:1
19:30רסלאטגאיס 1:0
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון סוואלנד
20:30מורה אי.אפ.קיי.סונדביורברג 4:1