Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 20.09.2020
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

18.0919.09  היום  21.0922.09
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו




   ישראל. ליגת העל. שלב הראשון
בית''ר.ירושליםעירוני.ק''ש 
בני.סכניןמכבי.חיפה 
הפועל חדרההפועל.באר.שבע 
הפועל כפ''סבני-יהודה 
הפועל.חיפההפועל.ת''א 
מ.ס.אשדודמכבי.פ''ת 
מכבי.ת''אמכבי.נתניה 
   איטליה. סרייה א'
גנואהקרוטונה 
יובנטוססמפדוריה 
סאסואולוקליארי 
פארמהנאפולי 
   אנגליה. פרמיירשיפ
לסטרברנלי 
ניוקאסלברייטון 
סאות'המפטוןטוטנהאם 
צ'לסיליברפול 
   גרמניה. בונדסליגה 1
וולפסבורגבאייר לברקוזן 
ר.ב. לייפציגמיינץ 
   הולנד. ארדיביזה
אייאקס אמסטרדםואלבייק 
דן האגכרונינגן 
וילם IIהראקלס אלמלו 
פיינורדטוונטה אנסחדה 
   טורקיה. סופרליג
איסטנבול ב.ב.גלאטסראיי 
ארזורוםסיבאספור 
גזיאנטפ קרגיומריוק 
קסימפאסהריזספור 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית A
אסטגלאלאל שורטה 
   ליגה האלופות של אסיה. שלב הבתים - בית B
שאהר חודרואל הילאל 
שבאב אל אהלי דובאיפחטאקור טשקנט 
   ספרד. פרימרה
גרנדהאלאבס 
הואסקהקאדיז 
לבנטהאתלטיקו מדריד נדחה
סביליהאלצ'ה נדחה
ריאל סוסיאדדריאל מדריד 
   סקוטלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
אברדיןמאת'רוול 
היברניאןריינג'רס 
   פורטוגל. פרימיירה ליגה
טונדלהריו אבה 
מוריירנסהפרנסה 
סנטה קלרהמאריטימו 
   צרפת. ליגה 1
ברסטלוריינט 
מונפלייהאנג'ר 
מץריימס 
מרסייליל 
נאנטסנט אטיין 
ניספריז סן ז'רמן 
שטרסבורדיז'ון 


   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
בוכרהלוקומוטיב טשקנט 
נאוובאחור נמנגאןאנדיג'ן 
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
אדמירה ווקרסנט פולטן 
אוסטריה וינהס.וו. ריד 
הארטברגוולסברגר 
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
טלפסרייכנאו 
שוואץאימסט 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
קאראבך וינהאדמירה-2 וואקר 
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
ריוטיסברגנצ 
   אוסטריה. ליגה שנייה
בלאו-וייס לינץאוסטריה לוסטנאו 
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
10:00סנט ג'ורג' ווילאוונגטארינגה רוברס 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
אובולון-2 קייבפודוליה חמלניצקי 
בוקובינה צ'רנובציאוז'גורוד 
דונייבציקרפאטי האליץ' 
וולין-2קאלוש 
רוביקון קייבצ'איקה 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
טאבריה סימפרופולבאלקני 
יארוד מריאופולאנרגיה קאחובקה 
מ.פ.צ. ניקולאיב 2מטאלורג זפורוז'יה 
פרמוגה דניפרוקריוובס קריבוי רוג 
   אוקראינה. ליגה עליונה
אולימפיק דונצקמינאי 
זוריה לוגנסקשאחטאר דונייצק 
רוך לבובקולוס קובליבקה 
   אורוגוואי. פרימרה. אפרטורה
01:45דפנסור ספורטינגמאלדונאדו 2:4
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
זיריהסאבאך באקו 
קאראבך אגדאםנפטצ'י באקו 
   איי פארו. ליגה עליונה
אייץ'.בי. תורשבאןפונגלאפיורדור 
בי 36 תורשבאןאיי.בי. ארגיר 
ויקינגור גוטהסקאלה 
   איסלנד. ליגה שנייה
איי. בי. וי.טור אקוריירי 
אפטורלדינגויקינגור אולפסוויק 
ווסטרילייקניר פאסקרוד 
מאגנילייקניר רייקיאוויק 
קפלוויקטרוטור 
   איסלנד. פרמייר ליג
אקראנסגרוטה 
בריידבליקקיי. אר. רייקיאוויק 
ויקינגור ריקיאוויקה.ק. קופאווגור 
סטיארנןוואלור 
פילקיראף. אייץ'. 
   אנגליה. ליגה שלישית
רוצ'דיילפורטסמות' 
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
סטוק סיטיבריסטול סיטי 
   אסטוניה. ליגה עליונה
לבאדיה טאליןנומה קאליו טאלין 
פלורה טאליןפיידה 
   אסטוניה. ליגה שלישית
אלקטרקיילה 
האפסאלווירו הליוס  
וויימcיטארבס 
   אסטוניה. ליגה שניה
אלבהוואנדרה 
נומה יונייטדמאארדו 
   אקוודור. סרייה א. שלב הראשון
אוניברסידאד קטוליקו קיטוטכניקו 
ריבר פלייט גויקילאל נסיונל 
02:00אמלקליגה דה קיטו 1:1
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
ייטאר וליקו טארנובולוקומוטיב פלובודיב 
צסק''א סופיהראזגרד 
   בולגריה. ליגה שנייה
מיניור פרניקדוברוג'ה 
   בוסניה . ליגה עליונה
סלובודה טוזלהפ. צ. סראייבו 
   בלארוס. ליגה עליונה
איסלוץ'דינמו מינסק 
סלוויה מוזירשחטיור סליהורסק 
סלוצקבאטה 
   בלארוס. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
אנרגטיק בגאטו מינסקשאחטאר-2 פטריקוב 
דנייפר מוגילברוגאק'ב 
   בלארוס. ליגה שנייה
אשמיאנילידה 
לוקומוטיב גומלארסנל דזרז'ינסק 
נאפטן נובופולוצקקרומקאצ'י 
   בלגיה. יופילר ליג
אנטוורפיופן 
זולט וורגםקלאב ברוז' 
סטנדרד ליאז'קורטרייק 
ראסינג גנקמכלן 
   בלגיה. ליגה שנייה
ווסטרלודיינזה 
ליירסה קמפנזונןקלאב ברוז' U23 
   ברזיל. סרייה א
בוטאפוגו ריוסאנטוס 
גרמיופלמייראס 
קוריטיבהואסקו דה גמה 
01:00בראגנטינוסיארה 2:4
01:00פורטלזהאינטרנסיונל 0:1
53'אתלטיקו גויאניאנסהאתלטיקו מיניירו 0:1
   ברזיל. סרייה ב
אוואיסמפאיו קוריאה 
01:00פונטה פרטהאופראריו 1:1
58'אלאגואנוקרוזיירו 0:2
59'קויאבהאואסטה 0:2
   ברזיל. סרייה סי - בית A
01:00מנאוססנטה קרוז 0:0
   ברזיל. סרייה סי - בית B
בואה וספורטהאיטואנו 
ברוסקיטומבנסה 
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
דפורטיבו אצ'ואפהמוניסיפל 
קסלאחודפורטיבו מלאקאטקו 
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
אהלןאלצנאו 
גרוסשפהבאלינגן 
   גרמניה. אזורית מערב
בורוסיה-2 דורטמונדאסן 
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
בבלסברגאנרג'י קוטבוס 
הרטה-2 ברליןלוקנוולדה 
ויקטוריה ברליןליכטנברג 
פיורסטנוולדהאופטיק 
   גרמניה. אזורית צפון. שלב הראשון - דרום
האבלסהאולדנבורג 1897 
   גרמניה. אזורית צפון. שלב הראשון - צפון
דרוכטרזן אסלהיידר 
הולשטיין קיל 2האנזה לונבורג 
סנט פאולי-2פלנסבורג 
   גרמניה. בונדסליגה 2
גרוטר פורטאוסנברוק 
הולשטיין קילפאדרבורן 
היידנהייםבראונשויג 
   גרמניה. ליגה 3
אינגולשטאדטיורדינגן 
מגדבורגהאלשר 
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
09:00אינצ'ון יונייטדאולסן היונדה 
09:00גאנגווןסוואן בלו ווינגס 
09:00סאנגנםגוונגז'ו  
09:00פ.צ. סאולפ.צ. דאגו 
09:00פוהאנג סטילרססנג'ו סנגמו 
09:00צ'ונבוק מוטורספוסאן איי-פארק 
   דנמרק. ליגה שלישית. בית 1
הולבקאאורה 
טיסטדב. 93 קופנהאגן 
נסביוסיודווסט 
   דנמרק. ליגה שלישית. בית 2
אווארטהרוסקילדה 
סלגלסההילרוד 
   דנמרק. ליגה שנייה. שלב הראשון
הוברופרדריסיה 
פרמד אמאגרחבידוברה 
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
אודנסהנורשלן 
ויילהסנדריסקי 
קובנהאבןברונדבי 
ראנדרסאורהוס 
   הולנד. ליגה שלישית
דה טרפרסאיי אף סי 
   הולנד. ליגה שנייה
ניימיכןאלמרה סיטי 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
באלה טאוןספן דרואידס 
ט.נ.ס.קרדיף מטרופוליטן 
קונאס קוואיפניבונט 
   טג'יקיסטן. ליגה עליונה
חאטלון בוחטאראיסטיקלול 
חוג'אנדקוקטוש רודאקי 
   טורקיה. ליגה שנייה
איסטנבולספוראלטאי איזמיר 
גירסונספורמנמן איזמיר 
קצ'יאורנגוצ'ואנקרספור 
   טיוואן. ליגה ראשונה
האנג יואןאוניברסיטת הספורט של טיוואן 
טאיג'ונג פוטורוטאטונג 
טאיפאואראוניברסיטת מין צ'ואן 
   יוון. ליגה עליונה. שלב הראשון
וולוסאריס סלוניקי 
לאמיהאו.פ.י. אירקליון 
   לטביה. ליגה עליונה
דאוגבה ריגהוונטספילס 
דאוגבפילס / פרוגרסלייפיה 
טוקומסילגאבה 
ספרטקס יורמאלהמטא לו ריגה 
ריגה פ.צ.ואלמייראס 
   ליטא. ליגה שניה. שלב השני - פלייאוף.1
ויטיסטלשאי 
פוניבז 2הגלמן 
   מולדובה. ליגה עליונה
קודרוספינטול-גיורגה 
   מונטנגרו. ליגה עליונה
דצ'יץרודאר 
טיטוגרדאיסקרה דנילובגרד 
סוטייסקהזטה 
פודגוריצהייזרו 
פטרובאץבודוצ'נוסט פודגוריצה 
   מלזיה. ליגה עליונה
מלאקהפטלינג ג'איה 
פ.ד.ר.מ.פראק 
פלדהפהאנג 
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
טולוקהסנטוס לגונה 
01:00אטלספאצ'וקה 1:0
58'טיגרס אואנלקרטרו 0:1
05:00אמריקהצ'יבאס גוואדלחרה 
   מרוקו. בוטולה פרו
בני מלאלאיטיכד טאנג'ר 
חמיס זמאמרהוידאד קזבלנקה 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
אלטהסקייד 
חיוד אולסטיינביקוולרנגה 2 
טרומסדלןאידסוולד 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
ברונהלבנגר 
נרדואסקר 
   סלובניה. ליגה עליונה
אליומיניאולימפיה 
דומז'אלהטבור סז'נה 
מורהנובה גוריצה 
   סלובניה. ליגה שניה
דוברובויאדרן 
נאפטה לנדבהברז'יצה 
   סלובקיה. ליגה שנייה
פטרז'לקהקושיצה פ.ק. 
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
ז'ילינהסלובן ברטיסלבה 
סניצהדונאיסקה סטרדה 
   סן מרינו. ליגה עליונה
וירטוספאטנו 
פולגורהלה פיאוריטה 
קיילונגוסן ג'ובני 
   ספרד. ליגה שנייה
אלבסטהפונפרדינה 
אלמריהסראגוסה נדחה
אספניולמאיורקה 
ג'ירונהלוגרונייס נדחה
לאס פאלמספואנלברדה 
לוגולגאנס 
   סרביה. סופר ליגה
הכוכב האדום בלגרדווז'דובאץ 
זלאטיבורפרטיזן בלגרד 
נובי פאזאראינדיז'ה 
ספרטק סובוטיצהפרולטר נובי סאד 
ראד בלגרדיאבור איבניצה 
   פולין. אקסטראקלסה
זגלביה לוביןקרקוביה קראקוב 
לך פוזנאןווארטה פוזנאן 
פיאסט גליביצהיגלוניה ביאליסטוק 
   פולין. ליגה שלישית
שלאסק-2 וורוצלאבקאליש 
   פולין. ליגה שנייה
קורונה קיאלצהגורניק לצ'נה 
רדומיאק רדוםפוסצ'ה 
   פורטוגל. ליגה שנייה
אקדמיקהאסטוריל 
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
הונקהה.י.ק. הלסינקי 
רופס רובאניימיקופס 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
וייקינגיטהונקה-2 
רייפאס לאהטיקולטסו 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
גראנקולהאספו 
קאאפו קאארינהפאלו ראומה 
קלובי 04 הלסינקיאטלנטיס 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
או.אל.אס. אאולוקמי קינגס 
יונסואוקופו 98 
רופס-2 רובאניימיהרקולס 
   פינלנד. ליגה שנייה
א.ס. אאולוקיי פי וי קוקולה 
אם. פי. מיקליקיי.טי.פי קוטקה 
אקנאסקאיאני 
גניסטאןמוסן סלמה 
מיפהיארו 
סיינאיון צעיריםוואאסה 
   פרו. פרימרה. אפרטורה
אייקוצ'ובטנאסיונל  
אליאנזה אוניברסידדקוסקו 
אליאנסה לימהסזאר ואלחו 
אתלטיקו גראודפורטיבו מוניסיפל 
לאקואבמבהספורטינג קריסטאל 
סיאנסיאנומלגאר 
סן מרטיןקחאמרקה 
ספורט בויזקרלוס שטיין 
קנטלאוספורט אנקייו 
קרלוס מאנוצ'יאוניברסיטריו לימה 
02:00ספורטינג קריסטאלאליאנזה אוניברסידד 1:2
   צ'כיה. גמברינוס ליגה
ברנוסיגמה אולומוץ 
סלובן ליברץקרבינה 
ספרטה פראגטסקומה זלין 
   צ'כיה. ליגה שנייה
ולאשיםפרוסטייב נדחה
ורנסדורףבלנסקו 
מס טבורסקואוסטי נאד לאבם 
   צפון.מקדוניה. ליגה עליונה
בלאסיצה סטרומניצהפליסטר ביטולה 
סילקס קראטובובורצ 
שקופירנובה צפצ'ישטה 
שקנדיה טטובופנדב 
   קולומביה. פרימרה א. אפרטורה
דפורטיבו פאסטויאגוארס דה קורדובה 
02:05פטרולרהאינדפנדיינטה מדלין 0:1
4'מילונאריוסאונסה קלדאס 0:0
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
לימוןחיקאראל 
סן קרלוסקרטגינס 
57'סנטוס דה גואפילספרז זלדון 2:1
05:00הרדיאנוגוודלופה 
   קזחסטן. סופרליגה
אסטנהשחטיור קאראגנדי 
קיסראורדבסי 
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב הראשון
אומוניה ניקוסיהא.א.ק לרנקה 
אנוסיס פראלימניאפואל ניקוסיה 
אנורתוסיס פמגוסטהאפולון לימסול 
   קפריסין. ליגה שנייה
אומוניה פסוודהאיפסונאס 
   קרואטיה. ליגה עליונה
וארטקסאוסייק 
רייקההיידוק ספליט 
   קרואטיה. ליגה שנייה
אוסייק 2מדימורייה 
אוריינט רייקהקוסטושיה 
קרואציה זמיאבציראדניק ססבטה 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
אראדפוליטכניקה יאסי 
בוטושאניקלינצ'ני 
סטיאווה בוקרשטארג'ש פיטשטי 
   רומניה. ליגה שנייה. שלב הראשון
וייטורול טירגו-ג'יוקראיובה 1948 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 1
דרוז'בה מייקופמאשוק פיאטיגורסק 
יסנטוקידינמו סטברופול 
לגיון דינמואינטר צ'רקסק 
צ'רנומורץ נובורוסייסקספרטק נלצ'יק 
קובאן הולדינגאץאקךאכא 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 2
זווזדה סט. פטרסבורגדולגיה פרודי 
זנאמיה טרודה אורחובו-זוייבולוקי אנרגיה  
זניט-2 סט. פטרסבורגוולגה טבר 
לוקומוטיב-2 מוסקבהרודינה מוסקבה 
מורוםטורפדו ולדימיר 
קולומנהסמולנסק 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 3
זווזדה ריאזןמטאלורג ליפצק 
חימיק ארסנל טולהסטרוגינו 
חימקי 2זנאמיה נוגינסק 
סוקול סארטובאוואנגרד קורסק 
סחלין יוז'נו-סחלינסקפאקל-2 וורונז' 
קראסני סמולנסקסאטורן איזור מוסקבה 
   רוסיה. ליגה שלישית. בית 4
וולגה אוליאנובסקנוסטה נובוטרואיצק 
וולנה קוברנינואורנבורג 2 
זווזדה פרםאורל-2 יקטרינבורג 
טיומןצ'ליאבינסק 
לאדה טוליאטיקריליה סובטוב 2 
   רוסיה. פרמייר ליג
אופהצסק''א מוסקבה 
ארסנל טולהסוצ'י פ.צ. 
לוקומוטיב מוסקבהטמבוב 
רובין קאזאןספרטק מוסקבה 
   שבדיה. אלסבנסקן
אסטרסונדס אפ.קיי. יורגורדן 
גטבורגקאלמאר 
נורקופינגמאלמה 
סולנההאמרבי 
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
ראפה גויפקרלסהאמן 
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
האלמיהאולרדס 
פרספה בירליקאסליוב 
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון
פיטאואומאה אי.אפ.קיי. 
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
סולנטונהסילביה 
   שבדיה. ליגה שנייה
אקרופוליסהאלמסטד 
דלקורדברגה בורלנגה 
   תאילנד. ליגה עליונה
טראטסוקותאי 
מואנג טונג יונייטדפטאיה יונייטד 
נאחון רטצ'אסימהצ'יאנג ראי 
פראצ'ואפצ'ונבורי