Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 23.09.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

21.0922.09  היום  24.0925.09
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו




   ישראל. גביע הטוטו לאומית - גמר
18:30הפועל ר''גבני.סכנין 
   ישראל. ליגה א' . צפון
הפועל אסי גלבוערובי שפירא 
   ישראל. ליגה לאומית. שלב הראשון
19:00הפועל אום אל פחםבני-לוד 
19:00הפועל אשקלוןהפועל עפולה 
20:00קטמון ירושליםהפועל.פ''ת 
   ישראל. ליגת העל. שלב הראשון
20:15הפועל.באר.שבעהפועל.ת''א 
   גרמניה. בונדסליגה 1
21:30וולפסבורגהופנהיים 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
16:00צ'איקהפוליסיה ז'יטומיר 
   אורוגוואי. פרימרה. קלאוסורה
נסיונלראסינג קלאב מונטווידאו 0:3
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
18:00זיריהקאראבך אגדאם 
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה A
19:00ארמיניוקאררזה 
   אינדונזיה. ליגה עליונה
11:30סמן פדאנגפי.אס.אם. מקאסאר  
11:30פרליה ג'קרטהבאריטו פוטרה 
11:30פרסיפורהפרסיב 
14:30פרסרו סירויטירה פרסיקאבו 
   אירלנד. פרמייר ליג
21:20דאנדלקשמרוק רוברס 
   אלג'יריה. ליגת העל
19:00חוסיין דייסטיף 
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
21:00בלקבורן U23טוטנהאם U23 
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
15:00ווסט ברומיץ U23ניוקאסל U23 
21:00אסטון וילה U23מנצ'סטר יונייטד U23 
   אסטוניה. ליגה שניה
קאלב טאלין U21טארבס 
17:30פלורה U21אלבה 
19:00טאמקה U21אלקטר 
   ארגנטינה. סופרליגה
ריבר פלייטולז סרספילד 2:1
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית A
ריוודביהאלווארדו 2:3
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
די סי יונייטדסיאטל סאונדרס 0:2
ניו יורק רד בולספילדלפיה אוניון 0:2
פ.צ. דאלאסניו יורק סיטי 1:1
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
17:30ייטאר וליקו טארנובוויטושה 
   בולגריה. ליגה שנייה
20:00צסק''א 1948 סופיהסימיטלי סופיה 
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
אוריינטה פטרולרוגואבירה 2:1
   ברזיל. סרייה א
גויאספלומיננזה 0:3
   גרוזיה. ליגה שנייה
15:00גאגרהספרטקי צחינוואלי 
15:00גוריה לנצ'חוטישווארדני 
   גרמניה. אזורית צפון
21:15לובקאולדנבורג 1897 
   גרמניה. ליגה 3
20:00יורדינגןוואלדהופ 
   ד.קוריאה. קיי ליג 2
14:00אסן מוגונגווהצ'ונאם דרגונס 
14:00בוסאן איי-פארקגוונגז'ו  
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
20:00ראנדרסהורסנס 
   הולנד. ליגה שנייה
21:00יונג פ.ס.וו.קאמבור 
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
מוטגואהלובוס 1:3
פלטנסהמרתון 4:0
ריאל אספניהאולימפיה 2:0
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
מינרוס דה גויאנהקאראקס 0:0
00:30מונאגאסאסטודיאנטס מרידה 
   טורקיה. סופרליג
20:00בשיקטשאיסטנבול ב.ב. 
20:00סיבאספורטרבזונספור 
   יפן. ליגה שנייה
13:00ריוקיו אוקינאווהמונטדיו יאמאגטה 
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
חוארסוראקרוז 0:2
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
סלאיהפוטרוס 0:2
   נורבגיה. ליגה עליונה
20:00סטאבקמולדה 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
15:30סרפסבורג-2מולדה-2 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
20:00וולרנגה 2לין 
20:00מיונדאלן-2אולן 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
19:00ויקינג 2סטארט 2 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
20:00רוזנבורג 2סטיינחייר 
20:30ראופוס 2קונגסבינגר 2 
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
18:00טרומסה 2אולנסאקר 2 
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
14:00אוד שיין 2פלוריו 
   פורטוגל. סופר ליגה
21:00בראגהמאריטימו 
23:00ספורטינג ליסבוןפאמליקאו 
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
סרו פורטניולוקנו 2:1
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
מלגארקרלוס מאנוצ'י 1:0
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
19:00יבלונץסיגמה אולומוץ 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
21:45קריק ריינג'רסלינפילד 
   צרפת. ליגה שנייה
21:45לוריינטרודז אביירון 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
חוניור בארנקיליהיאגוארס דה קורדובה 0:3
פטרולרהאוניון מאגדלנה 0:1
קוקוטהדפורטיבו קאלי 4:1
   קוסטה ריקה. פרימרה. אפרטורה
הרדיאנואלחואלנסה 1:0
סן קרלוסקרטגינס 5:2
   קנדה. ק.ס.ל.
סקרבורוסרביאן וויט איגלס 
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב הראשון
19:00אנוסיס פראלימניאפואל ניקוסיה 
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
20:30וייטורול קונסטנצהפוליטכניקה יאסי 
   רומניה. ליגה שנייה
17:00פארול קונסטנצהריפנסיה 
   רוסיה. ליגה שלישית. מרכז
16:00קוונט אובנינסקסטרוגינו 
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
20:30נברוזאנסקדה