Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 24.08.2019
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

22.0823.08  היום  25.0826.08
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו




   ישראל. ליגת העל. שלב הראשון
18:00מכבי.חיפההפועל.רעננה 3:4
19:00הפועל חדרהמ.ס.אשדוד 1:1
20:30סקציה נס ציונהמכבי.ת''א 2:0
   איטליה. סרייה א'
19:00פארמהיובנטוס 1:0
21:45פיורנטינהנאפולי 4:3
   אנגליה. פרמיירשיפ
14:30נוריץ'צ'לסי 3:2
17:00ברייטוןסאות'המפטון 2:0
17:00ווטפורדווסטהאם 3:1
17:00מנצ'סטר יונייטדקריסטל פאלאס 2:1
17:00שפילד יונייטדלסטר 2:1
19:30ליברפולארסנל 1:3
   גרמניה. בונדסליגה 1
16:30אאוגסבורגיוניון ברלין 1:1
16:30הופנהייםורדר ברמן 2:3
16:30מיינץבורוסיה מינשנגלדבאך 3:1
16:30פדרבורןפרייבורג 3:1
16:30פורטונה דוסלדורףבאייר לברקוזן 3:1
19:30שאלקה-04באיירן מינכן 3:0
   הולנד. ארדיביזה
19:30וילם IIאמן 1:2
20:45הראקלס אלמלוויטסה ארנהיים 1:1
21:45הירנבייןטוונטה אנסחדה 0:0
   ספרד. פרימרה
18:00אוסאסונהאייבר 0:0
20:00ריאל מדרידוליאדוליד 1:1
22:00חטאפהאתלטיק בילבאו 1:1
22:00סלטה ויגוולנסיה 0:1
   סקוטלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
17:00האמילטוןמאת'רוול 3:1
17:00היברניאןסנט ג'ונסטון 2:2
17:00קילמרנוקאברדין 0:0
17:00רוס קאונטיליבינגסטון 4:1
   צרפת. ליגה 1
21:00אמיין אס.סי.נאנט 2:1
21:00אנג'רמץ 0:3
21:00ברסטריימס 0:1
21:00דיז'וןבורדו 2:0
   אוסטריה. בונדסליגה. שלב הראשון
18:00וולסברגראלטאך 2:5
18:00מאטרסבורגסנט פולטן 1:0
18:00ראפיד וינהלאסק לינץ 2:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. זלצבורג
17:00גרודיגאוסטריה זלצבורג 0:3
18:00פינצגאוקוכל 0:3
19:00זאקירחןזלצבורגר 1914 2:1
20:00וולס גרונאוסנט יוהאן 0:5
   אוסטריה. ליגה שלישית. טירול
17:00אימסטוויורגל 1:3
18:00האל אס.וו.ואקר-2 אינסברוק 1:6
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
18:30סטריפ-פינגאבראחסדורף 1:0
20:00לאובנדורףטים ווינר ליניאן 0:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
18:00ס.וו. ריד 2א.ט.ס.וו. וולסבורג 0:2
18:00שטאדל פאורהקלסדורף 3:1
   אוסטריה. ליגה שלישית. פורארלברג
18:00ברגנצהואנמס 3:1
18:00וולפורטאלטאך-2 1:5
   אוסטריה. ליגה שנייה
19:00דורנבירןקאפפנברג 1:6
   אוסטרליה. בריזביין פרמייר ליג
10:00אקאציה ריג'גראנז' טיסל 3:1
11:00אולבאני קריקטובונג 2:2
11:00בייסאיד יוניילדגפ 0:0
11:00קאבולטורנורת' פיין 0:6
11:00קווינסלנד יוניברסיטיסנטינארי סטורמרס 1:0


   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
17:00פודוליה חמלניצקיאובולון-ברובר-2 קייב 0:1
17:00קאלושניבה טרנופול 3:1
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
17:00אנרגיה קאחובקהצ'רנומורץ-2 אודסה 0:4
17:00מ.פ.צ. ניקולאיב 2מאגדלינובקה 1:1
17:00ניקופולקרמטורסק 2 1:1
17:00קריסטאלגורניאק קריבוי רוג 0:1
   אוקראינה. ליגה עליונה. שלב הראשון
14:00קולוס קובליבקהוורסקלה פולטבה 3:0
17:00אלקסנדריהדסנה צ'רניגוב 3:0
19:30דינמו קייבאולימפיק דונצק 1:1
   אוקראינה. ליגה שנייה
17:00קרמטורסקאובולון-ברובר קייב 1:1
19:00ווליןצ'רנומורץ אודסה 2:3
   אוקראינה. צעירים. שלב הראשון
15:00קרפאטי לבוב U21זוריה U21 2:3
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית A
21:00בוסטון ריברפרוגרסו 1:1
21:00ריבר פלייטפניארול 0:1
   אורוגוואי. פרימרה. טורניר ביניים - בית B
21:00פלאסה קולוניהסרו לארגו 1:3
21:00ראסינג קלאב מונטווידאומונטווידאו וונדררס 2:2
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
18:00סומגאיטסבאיל 3:0
   איטליה. סרייה ב
19:00סלרניטנהפסקארה 1:3
19:00קרוטונהקוזנצה 0:0
22:00אנטלהליבורנו 0:1
22:00אסקוליטראפני 1:3
22:00ונציהקרמונזה 2:1
22:00ציטדלהספציה 3:0
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה A
21:45פונטדרהקאררזה 1:3
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה B
21:45רג'יו אודייספראלפיסלו 1:4
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה C
21:45רייטיטרנאנה 3:1
   אינדונזיה. ליגה עליונה
11:30פרסיבאיהפרליה ג'קרטה 1:1
14:00מאדורה יונייטדפסיס סמראנג 0:3
14:30בורניאוסמן פדאנג 0:1
16:30באליארמה מלנג 1:2
   איסלנד. ליגה שנייה
19:00טור אקוריירילייקניר רייקיאוויק 1:1
19:00ניארדוויקמאגני 1:2
   איסלנד. פרמייר ליג
19:00אקראנסאיי. בי. וי. 1:2
   אירלנד. גביע - 1/8 גמר
17:00גלנגייד יונייטדווטרפורד 2:0
22:00סליגו רוברסלימריק  2:6
   אירן. ליגה עליונה
18:45שאהין בושרספהאן 3:0
   אל סלבדור. פרימרה. אפרטורה
חוקורוסן ויסנטה 
לימניואליאנזה 
פאססונסולטה 
21:00סנטה טקלהאגילה 
00:00אונסה מוניסיפלאל ונסדור 
   אלבניה. ליגה עליונה
17:00וולאזניה שקודרלאצ'י 0:1
20:00אס קיי טירנהלופטטארי גירוקאסטרה 0:3
20:00טאוטה דורסביליס 0:1
20:00סקנדרבאו קורצ'הפלאמורטני וליורה 0:1
   אלג'יריה. ליגת העל
עין מלילהסאורה נדחה
22:00שלףחוסיין דיי 0:0
23:00בל אבסבורג' 3:1
23:00סטיףאוראן 1:1
   אנגליה. ליגה רביעית
17:00ברדפורדפורסט גרין 1:0
17:00גרימסביפורט וייל 2:5
17:00לייטון אוריינטקרולי טאון 3:2
17:00מורקאםאקסטר 3:2
17:00מנספילדסטיבנג' 0:0
17:00מקלספילד טאוןסקאנטורפ 0:1
17:00ניופורט קאונטיקרו 0:1
17:00פלימות'וולסול 0:3
17:00צ'לטנהאםסווינדון טאון 2:2
17:00קולצ'סטרנורתהאפטון 0:1
17:00קיימברידג' יונייטדאולדהאם 2:1
17:00קרליילסולפורד סיטי 2:2
   אנגליה. ליגה שלישית
14:30דונקאסטרלינקולן סיטי 1:2
17:00בולטוןאיפסוויץ' 5:0
17:00בריסטול רוברסאוקספורד יונייטד 1:3
17:00וויקומב וונדרססאותנד 3:4
17:00טרנמרברי נדחה
17:00מילטון קיינספיטרבורו יונייטד 4:0
17:00סנדרלנדווימבלדון 1:3
17:00פורטסמות'רוטרהאם נדחה
17:00פליטווד טאוןאקרינגטון 0:2
17:00קובנטריגיליגהאם 0:1
17:00רוצ'דיילבלקפול 0:0
17:00שרוסברי טאוןבארטון 0:0
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
16:00אסטון וילה U23נוריץ' U23 1:1
   אנגליה. צ'מפיונשיפ
14:30דרביווסט ברומיץ' 1:1
17:00בארנסלילוטון 3:1
17:00בלקבורןקרדיף סיטי 0:0
17:00האדרספילדרדינג 2:0
17:00האלבריסטול סיטי 3:1
17:00מידלסברומילוול 1:1
17:00סטוק סיטילידס 3:0
17:00פולהאםנוטינגהאם פורסט 2:1
17:00פרסטוןשפילד וונסדיי 1:2
17:00צ'רלטוןברנטפורד 0:1
17:00קווינס פארק ריינג'רסוויגן 1:3
   אנגליה. קונפרנס
17:00אבספליט יונייטדנוטס קאונטי 2:2
17:00איסטלידג & רד 1:1
17:00ברומליבורהם 0:1
17:00האליפקספיילד 1:4
17:00הארוגייט טאוןסטוקפורט 1:2
17:00ווקינגסוליהאל מורס 0:2
17:00יובילמיידןהד 2:1
17:00סאטוןדובר 2:1
17:00צ'ורליהארטפול 0:0
17:00צ'סטרפילדברואו 2:2
17:00רקסהאםבארנט 1:1
19:20טורקיאלדרשוט 0:2
   אנגליה. קונפרנס.2. דרום
17:00אוקספורד סיטיהמל 2:1
17:00איסטבורןדלוויץ' המלט 3:0
17:00בילריקיי טאוןסנט אולבאנס 2:3
17:00דורקינגהמפטון 1:0
17:00דרטפורדבריינטרי 1:2
17:00וולדסטוןהאנגרפורד טאון 1:3
17:00טומבריג'האבנט אנד ווטרלוביל 3:1
17:00סלאובת' סיטי 2:3
17:00צ'יפנהם טאוןויימות' 0:1
17:00צ'למספורד סיטיוולינג 1:1
17:00קונקורד ריינג'רסמיידסטון יונייטד 1:0
   אנגליה. קונפרנס.2. צפון
17:00אלטרינהםדרלינגטון 1:1
17:00ברדפורד פארקבלית' ספרטנס 0:0
17:00גאיזליאלפרטון טאון 4:2
17:00גייטסהדפארסלי סלטיק 3:1
17:00גלוסטרבוסטון יונייטד 0:3
17:00הרפורד יונייטדברקלי טאון 1:1
17:00למינגטוןקטרינג 1:3
17:00סאות'פורטטלפורד יונייטד 1:0
17:00ספנימוריורק 4:1
17:00קידרמינסטרצ'סטר 1:0
17:45קינגס ליןקרזון 1:4
   אסטוניה. גביע - 1/16 גמר
רה-יונייטדסילמט נ.פ.מ. 
   אסטוניה. ליגה עליונה
16:00קאליולוואדיה 1:2
18:30טראנספלורה 1:0
   אקוודור. סרייה א
אוקוסאולמדו 0:1
23:00דלפיןדפורטיבו קואנסה 0:2
   ארגנטינה. סופרליגה
ארסנל סרנדיסן לורנסו דה אלמגרו 2:0
19:15חימנסיה לה-פלאטהדפנסה וחוסטיסיה 1:0
21:30ולז סרספילדניואלס אולד-בויס 1:3
90'רוסאריו סנטראלפטרונטו  1:1
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית A
19:05טמפרלינואבה שיקגו 1:1
21:30אטלנטהמיטרה 0:1
21:30ברקאס סנטרלאלווארדו 2:2
21:30דפורטיבו מורוןגיז'רמו בראון 0:1
23:00סן מרטין דה סן חואןאסטודיאנטס דה קאסרוס 1:0
   ארגנטינה. פרימרה נסיונל. בית B
אתלטיקו רפאלהטיגרה 2:1
88'חימנסיה חוחויצ'אקאריטה ג'וניורס 1:2
   ארה''ב. מייג'ור ליג סוקר
אורלנדו סיטיאטלנטה יונייטד 1:0
פורטלנד טיימברססיאטל סאונדרס 2:1
   ארמניה. פרמייר ליג. שלב הראשון
16:00לורי ואנאדזורנואה 0:1
18:30אורארטוגנדזסר קפאן 1:1
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
18:00בוטב פלובדיבויטושה 1:2
20:30לבסקי סופיהלוקומוטיב פלובודיב 0:1
   בולגריה. ליגה שנייה
18:00סטרומסקהחבאר 1:2
18:00סימיטלי סופיהקריאנה ארדן 2:3
18:00צ'רנומורץ פומוריהראזגרד-2 0:0
19:00ספרטק וארנהלוקומוטיב סופיה 0:1
20:00מונטאנהגיליבובו 0:3
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה
22:00ספורט בויזרויאל פארי 1:1
54'סן חוזהריאל פוטוסי 1:1
   בוסניה . ליגה עליונה
18:00צ'ליק ז'ניצהטוזלה סיטי 0:0
18:00ראדניק ביאלינהמלאדוסט קאקאן 0:3
19:00פ. צ. סראייבווולז' מוסטאר 1:2
20:00סלובודה טוזלהזווזדה ביילינה 0:1
21:00זרינסקי מוסטארבוראץ באניה לוקה 0:4
21:00שירוקי ברייגז'לייזניצ'אר 3:3
   בלארוס. ליגה עליונה
16:00פ.צ. ויטבסקנמאן 0:0
20:45דינמו ברסטאנרגטיק 2:6
   בלארוס. ליגה שלישית
אוזוהצ'סט 6:1
אנרגוסביעמולודצ'נו 9:1
ארסנל דזרזינסקמאריינה הורקה 0:2
בי''סכ 3 פינסקאוסיפוביצ'י 0:1
גורקינמאן אגרו 1:3
קלצקסמולביצי 2 1:0
   בלארוס. ליגה שנייה
16:30לוקומוטיב גומלוולנה פינסק 1:3
17:00אורשהרוך ברסט 2:1
17:00באראנוביצ'יגראניט-מיקאשביצ'י 5:2
17:00חימיק סווטלוגורסקויגוואם 0:1
17:00סלוניםנאפטן 2:1
17:00סמורגוןבלשינה בוברויסק 0:0
   בלגיה. יופילר ליג
19:00שרלרואהקלאב ברוז' 
21:00סנט. טרוידןזולט וורגם 0:0
21:00סרקל ברוז'וואסלנד 0:1
21:30אוסטנדהמכלן 1:2
   ברזיל. סרייה א
17:00אתלטיקו מיניירובאייה 1:0
23:00גרמיואתלטיקו פארננסה 1:2
   ברזיל. סרייה ב
אתלטיקו גויאניאנסהברסיל דה פלוטאס 0:0
קויאבהבוטאפוגו ס''פ 0:2
17:00פראנהקריסיאומה 0:0
22:30אואסטהוילה נובה גויאניה 1:1
22:30ויטוריה סלבדוראופראריו 
22:30לונדרינהסאו בנטו 4:2
   ברזיל. סרייה סי - בית A
23:00גלובואב''ץ' נטאל 2:0
23:00טרזיבוטאפוגו פאראיבה 2:2
23:00נאוטיקוסנטה קרוז 1:3
23:00סמפאיו קוריאהאימפרטריס 1:0
23:00פרוביאריוקונפיאנסה 2:2
   גואטמלה. נסיונל. אפרטורה
20:00סיקינאלהקומוניקסיונס 2:0
72'מוניסיפלדפורטיבו מיסקו 0:1
   גיברלטר. ליגה עליונה
19:15קולג' 1975מונס קאלפה 9:1
21:30סנט ג'וזפסמנצ'סטר 62 0:3
   גרוזיה. ליגה עליונה
16:00צ'יחורהלוקומוטיבי טביליסי 2:3
19:00דילה גוריטורפדו קוטאיסי 2:2
   גרוזיה. ליגה שנייה
16:00סמטרדיהספרטקי צחינוואלי 0:3
18:00מראני טביליסיגוריה לנצ'חוטי 2:6
   גרמניה. אזורית באיירן
15:00אאובשטאדטאאוגסבורג-2 1:2
15:00איכשטטאילרטיסן 1:1
15:00אלאספורט מינךןנירנברג-2 0:2
15:00בורגהאוזןממינגן 2:1
15:00גרוטר פורט 2בוכבאח 1:0
15:00שוויינפורטאשפנבורג 0:1
18:00ריינ לכגארחינג 3:1
   גרמניה. אזורית דרום-מערב
15:00אהלןפירמאסנס 0:2
15:00אולם 1846רוט-וייס קובלנץ 0:4
15:00אלצנאובאלינגן 2:2
15:00באלינגרהומבורג 0:2
15:00גיסןפרנקפורט 3:0
15:00סארברוקןוולדורף 1:3
15:00קיקרס אופנבךאלברסברג 3:0
   גרמניה. אזורית מערב
15:00אלמניה אאכןהומברג 1:1
15:00בורוסיה-2 מינשנגלדבאךליפשטאדט 0:4
15:00ברגיש גלדבאךרוט-וייס אוברהאוזן 2:0
15:00לוטהרדינדן 2:0
16:00פורטונה-2 דוסלדורףשאלקה-2 1:2
   גרמניה. אזורית צפון
14:00וולפסבורג-2נורדנשטד 0:4
15:00סנט פאולי-2האנובר-2 2:1
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
14:30אלטגליניקהדינמו ברלין 1:4
14:30בטשופסוורדהויקטוריה ברלין 4:1
14:30ליכטנברגנורדהאוסן 1:5
14:30פיורסטנוולדהבבלסברג 0:1
   גרמניה. בונדסליגה 2
14:00בוכוםווהן 3:3
14:00האנובר 96גרוטר פורט 1:1
14:00יאן רגנסבורגארמיניה בילפלד 3:1
   גרמניה. ליגה 3
15:00באיירן-2 מינכןחמניצר 2:2
15:00בראונשויגוורצבורגר קיקרס  2:5
15:00גרוסשפהויקטוריה קלן 3:0
15:00מגדבורגמינכן 1860 1:5
15:00מפןקרל צייס יינה 0:3
15:00פרויסן מיונסטריורדינגן 1:1
   ד.קוריאה. ליגה עליונה. שלב הראשון
13:00אולסן הורנגסנג'ו סנגמו 1:5
13:00צ'ונבוק מוטורססאונגנם אילווה 1:1
13:30פ.צ. דאגוקנגוון 1:3
   ד.קוריאה. קיי ליג 2
13:00סאול אי-לנדאנסן גרינרס 3:1
13:00פוצ'ון 1995צ'ונאם דרגונס 3:0
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
14:45אפ.איי.2000סלגלסה 3:5
15:00הלסינגורואנלוסה 2:6
15:00פרם קופנהאגןה.י.ק. הלרופ 4:1
16:00ב. 93 קופנהאגןאווארטה 2:0
16:00ברונשויהילרוד 0:2
16:15סקובסהובדהולבק 2:2
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית B
15:00אורהוס פרמאדסיודווסט 0:1
15:00ברברנדטיסטד 2:1
15:00יאמרבוגטנסביו 2:3
16:00מידלפארטא.ב. קופנהאגן 1:1
17:45דאלוםו.ס.ק. אורהוס 2:4
   דנמרק. ליגה שנייה
14:15נאסטבדוונסיוסל 0:3
   דרום אפריקה. פרמייר ליג
16:00בלק לאופרדסהיילנדס פארק 1:1
16:00גולדן ארוסציפה יונייטד 1:2
19:00קייזר צ'יפססופרספורט יונייטד 1:1
   הולנד. ליגה שלישית
15:30אמסטרדםגלדרס 1:1
15:30יונג וולנדאםאקסלסיור מאסלואיס 1:4
15:30סהוונגןקטוויק 2:0
15:30קוניקלייקההארדנברג 1:3
16:00א.ס.וו.ה.אס וי ספאקנבורג 1:1
16:00ספקנבורגיונג ספרטה רוטרדם 2:4
16:00קוזקן בויזטק טיל 1:0
16:00ריינסבורגסה בויזדה טרפרס 1:2
16:30קוויק בויזנורדוויק 1:1
   הונגריה. ליגה עליונה
19:00בודפשט הונבדדברצן 3:2
19:00דיושגיורמזוקובסד 3:0
19:00ווארדהאויפשט 0:2
19:00פאקשפהרבר 2:0
19:00קאפושווארזאלייגרצג 4:0
   הונדורס. נסיונל. אפרטורה
46'מרתוןריאל אספניה 1:1
48'ריאל דה מינאספלטנסה 0:3
   וייטנאם. ליגה עליונה
13:00האיפוןויטל האנוי 1:2
14:00קואנג ניןבין דואונג 1:0
15:00האנויטהאן הואה 0:2
   ונצואלה. פרימרה. קלאוסורה
18:00מטרופוליטנוסזוליה 0:3
23:00לאלהפורטוגזה 2:0
   טוניסיה. ליגה עליונה
18:30 תטאוויןאספרנס ספורטיב 1:0
18:30אפריקןטוניסיין 0:3
18:30קאירואןסלימאנה 2:1
   טורקיה. ליגה שנייה
16:30קצ'יאורנגוצ'ואנקרספור 0:1
21:45אלטינורדוקרגיומריוק 2:1
21:45בליקסירספורארזורום 1:2
   טורקיה. סופרליג
19:15אנקרגוצ'וקייסריספור 1:1
21:45איסטנבול ב.ב.פנרבחצ'ה 2:1
21:45אלניאספורקסימפאסה 1:4
   יוון. ליגה עליונה. שלב הראשון
19:00לאמיהפנאתינייקוס 
21:00אריס סלוניקיאו.פ.י. אירקליון 
21:30אולימפיאקוסאסטרס טריפוליס 
   יפן. ליגה עליונה
07:00קונסאדולה סאפורופ.צ. טוקיו 1:1
12:00נאגויה גרמפוס אייטיוקוהמה אף מארינס 5:1
13:00גיובילו איוואטהסרזו אוסקה 2:0
13:00וגאלטה סנדיישונאן בלמאר 1:1
13:00סנפרס הירושימהאויטה טריניטה 0:0
13:00קאווסאקי פרונטלהשימיצו אס-פולס 2:2
   יפן. ליגה שנייה
12:00ג'ף יונייטדונטפורט קופו 3:0
12:00מיטו הוליהוקטוקיו וורדי 2:1
12:00פ.צ. יוקוהמהקגורימה יונייטד 1:5
13:00אלבירקס ניגטהזביגן קאנזאבה 3:2
13:00טוקושימה וורטיסריוקיו אוקינאווה 1:6
13:00ימאגוצ'יוי וורן נגסאקי 4:0
13:00מונטדיו יאמאגטהטוטיגי 0:2
13:00קיוטו פרפל סאנגהאוויספה פוקואוקה 1:1
   לוקסמבורג. ליגה עליונה
19:30פטאנז'רודאנז' 1:4
   לטביה. ליגה עליונה
19:00לייפיהוונטספילס 2:1
   ליטא. ליגה עליונה
17:00סטומבראס קאונסז'לגיריס קובנה 
   מולדובה. ליגה עליונה
18:00מלסאמי אורחייזימברו קישינב 1:1
20:00שריף טירספולספינטול-גיורגה 1:2
   מולדובה. ליגה שנייה
17:30סוקצסבואוקאני 2:0
17:30סינזרייספראנצה דרוקיה 2:0
17:30פ.צ. גלודיאניספרטאניי 4:0
17:30פ.צ. קאהול-2005טיגינה בנדר 2:2
   מונטנגרו. ליגה עליונה
בודוצ'נוסט פודגוריצהזטה 
18:00איסקרה דנילובגרדרודאר 0:2
18:00גרבאליפטרובאץ 2:1
19:30סוטייסקהפודגוריצה 2:1
21:30טיטוגרדקום 1:3
   מלטה. ליגה עליונה
19:30טרשיאןמוסטה 4:0
20:00גודיה וינייטדהיברניאנס 1:1
21:30בלצןסלימה 1:2
   מקדוניה. ליגה עליונה
18:00וארדר סקופיהרבוטניצ'קי סקופיה 0:2
   מקסיקו. MX.ליגה. אפרטורה
וראקרוזסן לואיס 2:1
מונארכס מורליהאונם פומאס 0:2
סנטוס לגונהמונטריי 1:2
   מקסיקו. ליגה שנייה. אפרטורה
אטלנטהפוטרוס 2:2
סקטקאססלאיה 1:0
קורקאמינוסלורוס 2:2
   נורבגיה. ליגה עליונה
19:00רוזנבורגסטאבק 2:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 1
13:00מולדה-2ליורנסקרוג 2:1
14:00ארבולטרפ 1:2
15:00סונדאלספיילקאלביק 5:1
16:00אידסוולדקראקרוי 0:1
17:00רומןנורדסטרנד 3:3
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 2
14:00לוקומוטיב אוסלואולן 3:0
17:00דרובאק פרוגןהאלסן 2:3
17:00יורן הורעןפריג אוסלו 3:7
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 3
14:00פורס גרנלאןורדנסט סטוונגר 2:6
16:00דוןפלינט 0:2
16:00מאדלהווינדביארט 0:2
16:00סלאהלשטורם 0:2
16:00פלקרויויקינג 2 0:2
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 4
14:00פיורהסטורד 0:4
15:00פאנהווסטפוסן 2:3
16:00דיירב האוגסונדליסקלוסטה 2:0
16:00פילינגסדאלןברגן נורד 0:3
17:00וארד האוגסונדואלדרס 0:14
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 5
15:00ברומונדאלקולסעד 2:2
17:00יוביק ליןטילר 0:3
17:00ניוברגסוןאורקלה 2:4
17:00סטרינדהייםורדאל 5:0
   נורבגיה. ליגה רביעית. בית 6
14:00יונקרןהרסטאד 2:3
17:00טרומסה 2ילרוסן 4:1
17:00פינסנסמלבו 3:4
17:00שטןהונפוס 3:1
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 1
15:00ווידארנרדו 3:1
17:00סולהברונה 2:0
17:00סיורדאלביאסן 1:5
   נורבגיה. ליגה שלישית. בית 2
17:00אלוורוםקיילסוס 2:3
17:00אסאנהסוטרה 1:2
17:00בארוםפראם לרביק 1:2
17:00פלוריומיולנר 2:2
   נורבגיה. ליגה שניה
16:30סאנדנס אולףאולסונד 2:1
   סין. ליגה שניה
14:00שנסי צ'אן-אןאוניברסיטה בייג'ין  1:2
14:30ג'ג'יאנג גרינטאוןגוויג'ואו צ'ז'יצ'ן 4:1
14:30גואנדון סאוטרן טייגרסמייצ'ז'או חאקה 3:2
14:30חיילונגג'יאנג ספרינגשינג'יאנג טיאנשיאן 2:4
14:30פ.צ. ליונינגשה-ג'אג'וואנג אוור ברייט 2:0
14:30קינגדאו הואנגהייסצ'ואן לונגפור 1:3
14:35ננטונג צז'יוןשנחאי שנשין 2:1
   סלובניה. ליגה עליונה
19:00דומז'אלהאליומיני 
21:15אולימפיהמורה 1:1
   סלובניה. ליגה שניה
18:00בלטינצידראבוגרד 0:3
18:00ברז'יצהקופר 1:0
18:00נאפטה לנדבהדראבה פטוי 1:2
18:00נובה גוריצהדוב 3:3
18:00קרקהקרסקו 
   סלובקיה. ליגה שנייה
11:30סלובן-2 ברטיסלבהדובניצה 2:0
17:30פוחובפטרז'לקה 1:1
17:30קושיצה פ.ק.ז'ילינה 2 0:1
20:00סקאליצהמיקולאש 1:1
20:00פופרדקומארנו 0:2
   סלובקיה. סופר ליגה. שלב הראשון
20:00זמפליןסרד 1:1
20:00פוהרוניהטרנצ'ין 4:0
20:00רוז'ומברוקספרטק טרנבה 1:0
   ספרד. ליגה שלישית . בית 1
19:45ראיו מחאדאונהספורטינג גיחון ב' 0:1
20:00מרינו דה לואנקואתלטיקו מדריד ב' 2:1
21:30פונטבדרהקורוחו 0:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 2
19:00לכונהגיחואלו 1:0
20:30ברקלדויוניוניסטס דה סלמנקה 1:2
20:30ריאל סוסיאדד ב'בורגוס 1:1
21:00קולטורל לאונסהאמורבייטה 1:1
21:30קלאורהריאל אוניון 0:2
   ספרד. ליגה שלישית . בית 3
20:00ויאריאל ב'לבנטה ב' 1:2
20:45פראטהרקולס 1:1
   ספרד. ליגה שלישית . בית 4
21:30סביליה ב'יקלאנו 0:0
22:00סן פרננדורקראטיבו הואלבה 1:2
   ספרד. ליגה שנייה
19:00אוביידולוגו 1:1
19:00ראסינג סנטאנדראלמריה 1:1
20:00מיראנדסקאדיז 2:1
21:00אלקורוןאלצ'ה 2:1
22:00מלאגהלאס פאלמס 1:1
   סקוטלנד. ליגה רביעית
17:00אלביון רוברסברצ'ין סיטי 1:0
17:00סטנהאוזמיואיראדינבורו סיטי 3:1
17:00סטרלינג אלביוןקוב ריינג'רס 2:1
17:00קאודנבית'אנאן אתלטיק 1:3
17:00קווינס פארקאלגין סיטי 0:0
   סקוטלנד. ליגה שלישית
17:00איסט פייףאיירדרי יונייטד 1:4
17:00דמברטוןסטראנרייר 1:3
17:00פיטרהדפורפר אתלטיק 0:1
17:00קליידפולקרק 0:1
17:00רייט רוברסמונטרוז 0:3
   סקוטלנד. ליגה שנייה
17:00אייר יונייטדקווין אוף דה סאות 0:1
17:00אלוא אתלטיקארברות 1:0
17:00דאנדיאינברנס 0:0
17:00דנפרמליןדנדי יונייטד 2:0
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
באצ'קה טופולהאינדיז'ה 
ראדניצ'קי נישספרטק סובוטיצה 
18:00הכוכב האדום בלגרדצ`וקאריצ`קי 
18:00רדניק סורדוליצהפרטיזן בלגרד 
21:00ווז'דובאץמלאדוסט לוקאני 0:2
21:00יאבור איבניצהנאפרדק קרוסבץ 2:2
21:00פרולטר נובי סאדוויבודינה 1:0
21:00ראד בלגרדמאצ'ווה סבץ 0:2
   ערב הסעודית. ליגה עליונה
18:50אל פאתחאל שבאב ריאד 2:1
19:05אל פייסליאל פייחה 0:0
20:50אל וואהדה מכהאל אטיפאק 2:0
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
16:00קרקוביה קראקובארקה גדניה 1:3
18:30לכיה גדנסקשלאסק וורוצלאב 1:1
21:00רקוב צ'נסטוחובהלך פוזנאן 3:2
   פולין. ליגה שלישית
18:00סטאל זרובאלנה טורון 0:1
18:30גרבניה קראקובלך 2 פוזנאן 0:1
   פולין. ליגה שנייה
15:30פודבסקידזיאולימפיה גרודזנדז 1:2
20:00חרוברי גלוגובאולשטין 0:0
20:45אודרה אופולהרדומיאק רדום 0:0
   פורטוגל. ליגה שנייה
13:00אקדמיקהצ'אבס 2:1
18:00פיירנסהוויזאו 0:0
20:15ספורטינג קוביליהוילפרנקנסה 0:1
20:15פנאפיילקובה פיידאד 0:3
   פורטוגל. סופר ליגה
21:00בנפיקה ליסבוןפורטו 2:0
23:30בואביסטהפאקוס פריירה 1:1
   פינלנד. ליגה עליונה. שלב הראשון
13:00הונקהה.י.ק. הלסינקי 1:0
17:00קופסוואאסה 0:5
   פינלנד. ליגה שלישית. בית A
17:00וייקינגיטנורמיארבי 2:0
17:00יונסואויאפס 0:0
18:30אם. פי. מיקלירייפאס לאהטי 0:3
   פינלנד. ליגה שלישית. בית B
אילבס 2טמפרה יונייטד 
קאפא הלסינקיקאאפו קאארינה 
   פינלנד. ליגה שלישית. בית C
17:00סיינאיון צעיריםהרקולס 2:3
   פינלנד. ליגה שנייה
17:00אקנאסט.פ.ס. טורקו 0:0
17:00יארומיפה 0:2
17:00קאיאניא.ס. אאולו 1:3
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
ריבר פלייט אסונסיוןלוקנו 1:1
23:00סול דה אמריקהקאפיאטה 1:1
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
מלגארגארסילסו 1:2
23:15בטנאסיונל אייקוצ'ו 1:2
   צ'ילה. פרימרה
יוניון אספניולההיגינס 1:0
19:30קוברסליוניון לה קאלרה 0:1
22:30פלסטינוקולו קולו 2:2
   צ'כיה. גמברינוס ליגה. שלב הראשון
ויקטוריה פלזןאופבה 
מלאדה בולסלאבצ'סקה בודיוביצה 
סלובן ליברץספרטה פראג 
18:00טסקומה זליןקרבינה 4:1
18:00מרילה פריברםיבלונץ 0:4
20:30סלביה פראגבוהמיאנס 1905 פראג 0:4
   צ'כיה. ליגה שנייה
11:15סלאבוי וישהראדדוקלה פראג 3:1
11:15פרדוביצהבאניק סוקולוב 0:4
18:00פרוסטייבטרנץ 2:2
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
17:00בלימנה יונייטדגלנטורן 2:1
17:00דאנגנון סוויפטסגלנאבון 1:2
17:00לינפילדוורנפוינט נדחה
17:00קולרייןאינסטיטיוט לונדונדרי 0:0
17:00קרוזיידרסלארן 2:2
17:00קריק ריינג'רסקליפטונוויל 1:0
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
17:00בלינהבאליקלר 0:5
17:00לואוגולדאנדלה 0:0
17:00נוקברדהארדס 1:0
17:00ניורי סיטיפ.ס.נ.י. בלפסט 2:1
17:00פורטדאוןוולדרס 0:2
17:00קווינס אוניברסיטידרגויו 1:2
   צרפת. ליגה שנייה
16:00טרואהלאנס 0:2
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
23:15דפורטיבו פאסטואוניון מאגדלנה 0:2
   קזחסטן. ליגה שנייה
13:00אסטנה 2בולאט 1:1
14:00בייקונור קיזילורדהקאספי 2:1
14:00קאיראט אקדמיהמקטאהארל 3:0
14:00קיזילז'אר פטרופבלובסקז'טיסו-2 0:0
14:30אונטוסטיקאלטאי אוסקמן 1:1
15:00אקטובה ז'אסקיראן 3:1
17:00אקז'איקאקיבסטוז 0:1
   קזחסטן. סופרליגה
16:00אורדבסישחטיור קאראגנדי 2:3
16:00טובולאטיראו 0:2
   קירגיזסטן. ליגה עליונה
19:00אלאי אושאבדיש אטא 
19:00אלגהאקאדמיה אוש 
   קפריסין. ליגה עליונה. שלב הראשון
19:00א.א.ק לרנקהאפולון לימסול נדחה
19:00אפואל ניקוסיהאולימפיאקוס ניקוסיה נדחה
19:00דוקסה קאטוקופיאסאומוניה ניקוסיה 2:0
   קרואטיה. ליגה עליונה
אוסייקהיידוק ספליט 
גוריצהאיסטרה פולה 
20:00דינמו זאגרברייקה 
20:00סלאבן בלופווארטקס 1:1
22:00אינטר זפרשיץ'לוקומוטיבה זאגרב 
   קרואטיה. ליגה שנייה
18:00אוריינט רייקהדינמו-2 זאגרב 2:2
18:30דוגופוליהקרואציה זמיאבצי 2:0
18:30ציבליהדובראבה זאגרב 1:3
   רומניה. דיביזיה א'. שלב הראשון
15:30קלינצ'ניספסי 1:1
21:00קלוז'בוטושאני 1:4
   רומניה. ליגה שנייה
11:00דאקו ג'טיקהרשיצה 0:1
11:00מרקוריה צ'וקדונריה קלראשי 1:1
11:00סנאגובמטאלוגלובוס 3:0
11:00פאנדורי טירגו-ג'יווייטורול טירגו-ג'יו 0:0
11:00קונקורדיה קיאז'נהטוריס אולטול 3:0
11:00ריפנסיהאראד 1:2
18:00ראפיד בוקרשטאסו פולי 0:1
   רוסיה. ליגה שלישית. דרום
16:00לגיון דינמואץאקךאכא 0:1
17:00ספרטק נלצ'יקמאשוק פיאטיגורסק 3:0
18:00אורוז'אי קראסנודראלניה-2 1:1
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
16:00קולומנהולס מוסקבה 2:1
   רוסיה. ליגה שלישית. מרכז
13:00אררט מוסקבהסטרוגינו 1:2
17:00סאלוט בלגורודחימיק ארסנל טולה 1:2
   רוסיה. פרמייר ליג
14:00טמבובדינמו מוסקבה 2:0
16:30אופהזניט סט. פטרסבורג 0:1
19:00קראסנודרלוקומוטיב מוסקבה 1:1
   רוסיה. צעירים
10:30קראסנודר U20לוקומוטיב U20 2:1
12:00צסק''א U20אחמט U20 0:1
14:00ארסנל טולה U20אורנבורג U20 1:2
14:00קריליה סובטוב U20ספרטק מוסקבה U20 1:4
18:00רוסטוב U20רובין U20 0:0
   שבדיה. אלסבנסקן
אסטרסונדס אפ.קיי. סולנה 
17:00סיריאוס אופסלהאורברו 4:3
   שבדיה. ליגה רביעית. דרום סוואלנד
15:00אנסקדההודינגה 0:1
15:00מוטלההאנינגה 2:1
15:00סטוקהולם אינטרנציונלהורמבולס 2:1
17:00אספודן טלוסארמייסקה סיריאנסקה 0:4
   שבדיה. ליגה רביעית. מזרח גוטלנד
14:00נסשיוהולקווארנה 3:3
15:00אלמבודה-לינרודנוסאביו 2:4
15:00קרלסקרונהברומיולה 0:3
16:00אסארומסרסלאט 1:1
16:00אסטרלןראפה גויפ 3:0
16:00דאלסטורפסברגה 1:0
   שבדיה. ליגה רביעית. מערב גוטלנד
14:00אונסלהוינברגס 2:1
14:30אולרדסאסליוב 1:2
15:00אסיריסקה בי.סי.קוידינג 3:2
15:00פרספה בירליקאנגלהולם 0:1
15:00רוסנגורדהאלמיה 1:0
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון
14:00פיטאואיטרהוגדלס 1:0
15:00טימרוגוטנה 4:1
15:00לולאהאסטרסונד אי.אפ.קיי. 0:1
15:00פריסקה וויליורטפטאו 2:5
15:00קראמפורס אליאנסןאומאה אי.אפ.קיי. 2:0
15:00שלפטאוסאנדביקס 0:4
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון גוטלנד
15:00גנבסטדסוודלנס 0:2
15:00טורלנדהטידאהולם 2:2
15:00סטנונגסונדסאודבלה 1:2
16:00וונרסבורג איי. אף.נורדוורמלנד 1:1
   שבדיה. ליגה רביעית. צפון סוואלנד
גמלה אופסלהטביו 
15:00מורה אי.אפ.קיי.סטוקסונד 3:0
15:00קרלברגוואלבו 1:2
16:00סונדביורברגגוטה 1:5
16:00קווארנסבדנססקילייבו 0:1
16:00קונסנגןאנקופינג 0:1
17:00לידינגיוהודיסקבל 0:0
   שבדיה. ליגה שלישית. דרום
15:00טבוקראוטסיקטן 2:2
15:00לונדסקובדה 1:2
17:00אטבידברגאסקילסלינה 1:1
17:00קריסטיאנסטדלינדום 0:1
   שבדיה. ליגה שלישית. צפון
15:00פורווארד אורברוניקופינג 4:2
16:00הפלהאומאה אפ.קיי. 2:1
17:00סולנטונהקרלסלונד 2:1
17:00קרלסטד יונייטדבודנס 1:3
   שבדיה. ליגה שנייה
17:00סיוריאנסקהואסטראס 2:1
   שוויץ. ליגה שנייה
18:30ויל 1900קריינס 0:2
20:00לוזאןאראו 1:5
20:00שאפהאוזןסטאד אושי לוזאן 1:0
   שוויץ. סופרליג
20:00יאנג בויזפ.צ. ציריך 0:4
20:00קסמאקסבאזל 3:0
   תאילנד. ליגה עליונה
13:45בוריראםסוקותאי 1:1
14:00טראטראיונג 0:0
15:00בנגקוק יונייטדפורט בנגקוק 0:2
16:00פראצ'ואפפטאיה יונייטד 0:2