Ligot.Net תוצאות וטבלאות כדורגל של ליגות, גביעים ותחרויות בינלאומיות מכל רחבי העולם 20.10.2017
ישראל פופולרי
אירופה אמריקה
אסיה ואוקיאניה אפריקה
גביעים בינלאומי

18.1019.10  היום  21.1022.10
 כל משחקיםפעיליםטרם החלוהסתיימו




   ישראל. ליגה לאומית. שלב הראשון
15:00הפועל חדרההפועל.ת''א 2:2
15:00הפועל כפ''סמכבי אחי-נצרת 0:4
15:00הפועל מרמורקהפועל עפולה 0:0
15:00הפועל ר''גבני-לוד 1:1
15:00הפועל.פ''תעירוני ראשל''צ 1:0
   אנגליה. פרמיירשיפ
22:00ווסטהאםברייטון 
   גרמניה. בונדסליגה 1
21:30שאלקה-04מיינץ 
   הולנד. ארדיביזה
21:00כרונינגןוילם II 
   צרפת. ליגה 1
21:45סנט אטייןמונפלייה 


   אוזבקיסטן. פרמייר ליג
14:30אלמאליקמשיאל מובארק 1:2
15:00אובוד טשקנטנפטצ'י פרגאנה 
15:00סוגדיאנה ג'יזאקמטאלורג בקבאד 2:3
15:00קיזילקום זאראבשןלוקומוטיב טשקנט 2:0
16:00נסאף קארשידינמו סמרקנד 0:3
   אוסטריה. ליגה שלישית. מזרח
20:00ברוק לייטהאמסטטן 
20:00וינה 1894שטאדלאו 
20:00פארנדורףשווחט 
20:00ראפיד-2 וינהאבראחסדורף 
20:30טראיסקירהןאוסטריה-2 וינה 
20:30מנסדורפנויזידלר 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מערב
20:30קופשטייןוולס גרונאו 
   אוסטריה. ליגה שלישית. מרכז
אלרהייליגןאוניון  
20:00אוסטריה קלגנפורטגלייסדורף 
20:00וויץוולסברגר-2 
20:00פקלאמרטלאפניץ 
   אוסטריה. ליגה שנייה
19:30אוסטריה לוסטנאווואטנס 
19:30הארטברגבלאו-וייס לינץ 
19:30ווינר נוישטאדטקאפפנברג 
19:30פלורידסדורפרליפרינג 
21:30ואקר אינסברוקס.וו. ריד 
   אוסטרליה. איי-ליגה
11:50אדלייד יונייטדמלבורן ויקטורי 2:2
   אוקראינה. ליגה 3 - בית A
פ.צ. לבובמורשין 
   אוקראינה. ליגה 3 - בית B
בוני ספינות ניקולאיבטאבריה סימפרופול 
ריאל פארמדניפרו 1 
   אוקראינה. ליגה שנייה
90'אינגולץקרמטורסק 0:0
45'ווליןדסנה צ'רניגוב 1:0
   אוקראינה. צעירים. שלב הראשון
איליאיצ'בץ U21זאריה U21 
דינמו קייב U21שחטיור U21 
12:00אולימפיק דונצק U21זירקה U21 2:2
13:00וורסקלה U21קרפאטי לבוב U21 2:3
13:00סטאל U21צ'רנומורץ U21 0:3
14:00אלקסנדריה U21ורס רובנו U21 1:3
   אזרבייג'ן. ליגה עליונה
גנג'יהנפטצ'י באקו 
87'סבאילאינטר באקו 0:2
   אזרבייג'ן. ליגה שנייה
זאגטלהבינה באקו 
טוראן טובוזאגסו 
מיל מוגאןלוקבאטן 
שובאלאן באקוסאבאך באקו 
   איחוד האמירויות. ליגה עליונה
16:00אל נאסר דובאיאג'מאן 1:0
19:00אל-ג'זירהאל ואסל 
   איטליה. סרייה ב
20:00קרמונזהברשיה 
22:00באריציטדלה 
   איטליה. סרייה סי1. ג'ירונה B
21:45פאדובהבאסאנו וירטוס 
   אירלנד. פרמייר ליג
21:45בריי וונדררסשמרוק רוברס 
21:45דאנדלקבוהמיאנס 
21:45לימריק גאלווי יונייטד 
21:45סנט פטריק אתלטיקקורק סיטי 
22:00פין הארפסדרוהדה יונייטד 
   אירן. ליגה עליונה
16:20זוב אהןפארס בושיר 3:0
   אלג'יריה. ליגת העל
הפסקהאל האראךבלידה 0:2
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית A
15:00אברטון U23סנדרלנד U23 1:0
   אנגליה. פרמייר ליג (צעירים) - בית B
15:00ברייטון U23מידלסברו U23 2:2
21:00נוריץ' U23סאות'המפטון U23 
21:00ניוקאסל U23בלקבורן U23 
21:00סטוק סיטי U23ווסט ברומיץ U23 
   אסטוניה. ליגה עליונה
19:30טראנספלורה 
   ארגנטינה. פרימרה ב
21:30דפורטיבו רייסטרהמיטרה 
   ארמניה. פרמייר ליג
14:00בננטס ירוואןאררט ירוואן 0:0
   בולגריה. ליגה עליונה. שלב הראשון
46'פירין בלאגואבגרדסלאביה סופיה 0:0
19:45דונב רוסהבוטב פלובדיב 
   בולגריה. ליגה שנייה
15:45גורנה אוריאכוביצהלוקומוטיב סופיה 
90' ליטקס לובץ'נפטוחימיק 0:2
90'סטרומסקהנסבר 1:0
16:00צרסקו סלומריצה פלובדיב 
90'סוזופולמונטאנה 5:0
   בוליביה. פרימרה. קלאוסורה - אדקואסיון
סטרונגסטבלומינג 0:1
סן חוזהווילסטרמן 1:3
   בלארוס. ליגה עליונה
19:00קרומקאצ'יגורודיאה 
   בלגיה. יופילר ליג
21:30מוסקרון סטנדרד ליאז' 
   ברזיל. סרייה א
ויטוריה סלבדוראתלטיקו פארננסה 3:2
ספורט רסיפהסאנטוס 1:1
פלמייראספונטה פרטה 0:2
פלמנגובאייה 1:4
   ברזיל. סרייה ב
00:15גוארארני קמפיאסג'ובנטודה 
   גביע הקונפדרציות של אפריקה - 1/2 גמר
אפריקןסופרספורט יונייטד(1:1) 
פ.ו.ס. רבאטמזמבה(1:0) 
   גרוזיה. ליגה שנייה
רוסטאוויגאגרה 
   גרמניה. אזורית באיירן
20:00אילרטיסןאאוגסבורג-2 
20:00בוכבאחממינגן 
   גרמניה. אזורית מערב
19:30פורטונה-2 דוסלדורףיורדינגן 
20:00וורלווסטפליה רינרן 
21:00בורוסיה-2 מינשנגלדבאךווידנבריוק 
   גרמניה. אזורית צפון
20:30דרוכטרזן אסלבראונשויג-2 
20:30האנובר-2האבלסה 
   גרמניה. אזורית צפון-מזרח
20:00נורדהאוסןאוברלאוזיץ 
20:30לוקנוולדהנוישטרליץ 
   גרמניה. בונדסליגה 2
19:30אינגולשטאדטהיידנהיים 
19:30פורטונה דוסלדורףדרמשטדט 
   גרמניה. ליגה 3
20:00גרוסשפהחמניצר 
20:00האנזה רוסטוקאוסנברוק 
   דנמרק. ליגה שלישית. שלב הראשון - בית A
19:30חבידוברההילרוד 
20:00א.ב. קופנהאגןברונשוי 
   דנמרק. סופרליגן. שלב הראשון
20:00מידטילנדהורסנס 
   הולנד. ליגה שנייה
21:00אוסדן בוש 
21:00אלמרה סיטיקאמבור 
21:00גו אהד איגלסיונג אייאקס 
21:00דורדרכטדה גראפשחאפ 
21:00הלמונד ספורטטלסטר 
21:00וולנדאםניימיכן 
21:00יונג אוטרכטסטיכטינג 
21:00יונג אזאמן 
21:00יונג פ.ס.וו.ואלבייק 
21:00פורטונה סיטארדפ.צ. איינדהובן 
   וויילס. פרמייר ליג. שלב הראשון
קונאס קוואילאנדידנו 
21:45פרסטאטין טאוןבאנגור סיטי 
22:00אבריסטויט טאוןט.נ.ס. 
   וייטנאם. ליגה עליונה
13:00סונג לאם נגה אןהאיפון 3:2
   טורקיה. ליגה שנייה
45'אדאנספוראנקרגוצ'ו 0:0
   טורקיה. סופרליג
20:00אנטליספורקסימפאסה 
20:00גזטפהאלניאספור 
   יורו עד גיל 17. שלב המוקדמות - בית L
15:00פולין U17קפריסין U17 0:1
15:00שבדיה U17סן מרינו U17 0:9
   יפן. ליגה שנייה
12:30פ.צ. יוקוהמהמטידה זלוויה 2:2
   ליגה האלופות של אפריקה - 1/2 גמר
אל אהליאטואל דו סאהל(2:1) 
וו.א.ס קזבלנקהאו.ס.מ אלג'ר(0:0) 
   מולדובה. ליגה עליונה
15:00דאצ'יה קישינבזאריה בלצי 1:1
15:00ספיקולספינטול-גיורגה 1:1
89'זימברו קישינבספראנצה ניספורני 1:2
   מלטה. ליגה עליונה
19:00ליה אתלטיקבירקירקרה 
20:00נאשר ליונססנט אנדרוס 
21:15גזירה יונייטדבלצן 
   מצרים. ליגת העל
15:45אל ראז'האל מסרי 0:0
15:45פטרוג'טואדי דגלה 2:2
43'אל איסמאעיליאל דקלייכ 1:1
21:00אל זאמלקסמוכה 
   מרוקו. ליגת העל
ברקאןפ.ו.ס. רבאט 
חוריבגהסאפי 
ר.ס.א קזבלנקהאגאדיר 
רסינג קזבלנקהשאבאב חניפרה 
שאבאב אל חוסיימהרפיד אוד זם 
14:00טטואןוו.א.ס קזבלנקה 
19:00פ.א.ר רבאטאל ג'דידה 
21:00קאוובאב מרקשטאנג'ר 
   סין. ליגה עליונה
14:35שנדונג לוננגפ.צ. ליונינג 1:3
   סינגפור. ליגה עליונה
14:30הום יונייטדבלסטיה חאלסה 0:2
   סלובניה. ליגה עליונה
21:20אולימפיהטריגלאב 
   ספרד. ליגה שנייה
22:00אוסאסונהברצלונה ב' 
   סרביה. סופר ליגה. שלב הראשון
19:00וויבודינהראדניצ'קי ניש 
   ערב הסעודית. ליגה עליונה
הפסקהאל פאתחאל אטיפאק 0:0
19:55אל טהאווןאל פייסלי 
   פולין. אקסטראקלסה. שלב הראשון
19:00זגלביה לוביןפיאסט גליביצה 
21:30גורניק זאבז'הקורונה קיאלצה 
   פורטוגל. סופר ליגה
22:30אסטורילבואביסטה 
   פינלנד. ליגה עליונה
17'אילבסקמי קינגס 0:0
17'אינטר טורקוה.י.ק. הלסינקי 0:0
18'היפ''ק הלסינקיסיינאיון 1:0
16'וואאסהלאהטי 1:0
19'קופסז'יבסקילה 0:1
15'רופס רובאניימימרייהמן 1:0
   פרגוואי. פרימרה. קלאוסורה
לוקנוקאפיאטה 0:0
   פרו. פרימרה. קלאוסורה
21:15אינטי גז קחאמרקה 
23:30קומרסיאנטס אונידוסחואן אאוריך 
   צ'כיה. גמברינוס ליגה
19:00ויסוצ'ינהבוהמיאנס 1905 פראג 
21:15באניק אוסטראבהסיגמה אולומוץ 
   צפון.אירלנד. פרמייר ליג. שלב הראשון
22:00ארדסוורנפוינט 
   צפון.אירלנד. צ'מפיונשיפ 1. שלב הראשון
21:45באליקלרוולדרס 
   צרפת. ליגה שנייה
21:00אוקזרקווילי 
21:00אורליאן יו אס 45לוריינט 
21:00טורסושו 
21:00לה האברשאטורו 
21:00נאנסיקלרמונט 
21:00ניורטבור פרונה 
21:00ניםברסט 
21:00פ.צ. פריזולנסיאן 
   קאטר. ליגה עליונה
65'אל חוראל מארחיה 1:0
67'אל סאיליהאל-ראיאן 0:0
19:35אל-ערביאל-סאד 
   קולומביה. פרימרה א. קלאוסורה
טיגרסאמריקה קאלי 0:0
   קפריסין. ליגה שנייה
19:00אופלוסאנוסיס פראלימני 
19:00אנטוי לאקטאמיהחלקנורס 
   קרואטיה. ליגה עליונה
19:00אינטר זפרשיץ'רודש 
   קרואטיה. ליגה שנייה
16:00גוריצהשיבניק 0:1
16:00דראגובוליאץנוביגראד 1:2
   רומניה. דיביזיה א'
הפסקהגז מתאן מדיאשספורטול יאשי 1:0
20:45קונקורדיה קיאז'נהאוניברסיטטה קראיובה 
   רוסיה. ליגה 3. אורל.פובולז
59'לאדה טוליאטיאורנבורג 2 0:0
   רוסיה. ליגה שלישית. מערב
14:00מורוםספרטק קוסטרומה 0:0
הפסקהטורפדו ולדימירדולגיה פרודי 0:1
   רוסיה. צעירים
09:00סק''א חברובסק U21אופה U21 0:2
14:00טוסנו U21רוסטוב U21 1:2
14:00ספרטק מוסקבה U21אמקר U21 1:1
15:00רובין U21דינמו U21 3:2
   שבדיה. אלסבנסקן
20:00אורברוהאלמסטד 
   שוויץ. ליגה שנייה
אראווינטרטור 
וולןויל 1900 
סרבט ז'נבהרפרסוויל יונה 
קיאסושאפהאוזן 
21:00ואדוץקסמאקס